› 
 › 
22.10.2018

Ne kadar para kazanacağınız Jüpiter burcunuza bağlı!

Dünyanın en zengin 125 insanı üzerinde yapılan araştırmaya göre, şans gezeni Jüpiter'in haritanızdaki konumu zengin olup olmayacağınıza dair bir işaret.

İZLE: JÜPİTER'İN BURÇLARA ETKİSİ👇 
Zengin olmak birçok kişinin hayali... Kimi bu uğurda dişini tırnağına takıp çalışıyor, kimi "bizde nerede o şans" diyor, mütevazı hayatına devam ediyor. Peki zenginlik şansla mı, yetenekle mi geliyor? Dünyanın en zengin 125 insanının doğum haritasını inceleyen astroloji platformu Moyra’nın yaptığı doğum haritası analizine göre, dünyanın en zengin 125 insanının zenginlik sırrı, şans gezegeni Jüpiter.
 

Ne kadar para kazanacağınız Jüpiter burcunuza bağlı!
Hemen herkes zengin olmanın hayalini kuruyor. Kimileri için zenginliğin hayali bile kolay olmasa da kimileri zenginlik konusunda çok şanslı. Astroloji platformu Moyra, dünyanın en zengin 125 insanının doğum haritasını inceleyerek ortak noktalarının şans gezegeni Jüpiter olduğunu söylüyor. Moyra'ya göre; Jüpiter gezegeninin kişilerin doğum haritasındaki konumu, kişinin hayatta hangi konularda şanslı olduğunu, kısmetinin nerede gizlendiğini, neleri yaptığında işinin rast gideceğini gösteriyor.
 
Dünyanın en zenginleri listesinde en çok Jüpiter Koç var!
 
Dünyanın en zenginlerinin haritasında Jüpiter'in konumu
Dünyanın en zengin 125 insanının doğum haritalarında Jüpiter’in sırasıyla en çok Koç, Başak, Aslan ve Boğa burçlarında olması bir tesadüf değil. Astrolojik olarak Jüpiter bu burçlarda çok büyük bir şans göstergesi değil, hatta Jüpiter Başak burcunda zararlı bir konumda. Ancak Jüpiter’in bu burçlardaki yerleşimleri kişinin şanslı olduğu konuları gösteriyor.
  • Doğum haritasında Jüpiter’i Koç olan kişiler; girişimci davranmaktan, daha önce yapılmamış bir şeyi yapmaktan, risk almaktan yana şanslıyken,
  • Jüpiter’i Başak olan kişiler; sorumluluk almaktan, çok çalışmaktan, analitik düşünmekten ve planlı hareket etmekten yana şanslı.
  • Jüpiter Aslan’dayken; kişi babasından yana şanslı olabilir ya da yönetsel pozisyonlarda bulunmak, karizmasını kullanmak, kendine güvenmek kişiye şans getirebilir.
  • Jüpiter Boğa’da ise kişinin gayrimenkuller, yatırımlar gibi finansal konularda, genel olarak ticari işlerde şanslı olduğu söylenebilir.
 
Dünyanın en zenginleri listesinde en az Jüpiter Balık var!

125 zenginin doğum haritası analizinden çıkan başka bir ilginç sonuç ise; astrolojide Jüpiter’in yöneticisi olduğu Balık ve Yay burçları ile ilgili. Bu burçlarda yönetici olmasına rağmen, Jüpiter Yay ve Jüpiter Balık’ın listede alt sıralarda yer alıyor. İncelenen 125 zenginin sadece %4’ünün Jüpiter’i Balık burcundayken Jüpiter’i Yay olan zengin oranı ise %6. Bu durumun nedeni: Jüpiter’in bu konumlarda kişiye genel bir şans getirmesi, kişinin hayatının genel olarak kolay ilerlemesi, hayatında ona yardım edecek insanlar olması ve bu nedenle herhangi bir şey için çok çaba göstermesine gerek kalmaması.

Barış Özkırış anlatıyor: Jüpiter burçları nasıl etkiler?
 
Şans için Jüpiter’in doğum haritasındaki konumu önemli
 
Jüpiter: Zenginlik gezegeni

Astrolojik açıdan baktığımızda zengin olmamızda şans gezegeni Jüpiter’in doğum haritamızdaki konumu önemli, ancak bu şans kavramı bizim düşündüğümüzden biraz farklı.

Örneğin, Jüpiter’i Başak olan bir kişinin hayattaki başarısı çalışmaya bağlı, tabiri caizse onun için emeksiz yemek yok. Ancak çok çalışabilmek, sorumluluk üstlenebilmek, iş ahlakına sahip olmak ve mükemmele ulaşmayı istemek Jüpiter’i Başak olan birinin bu hayattaki artıları.

Moyra'nın analizine göre zenginlik şans işi ama bizim düşündüğümüz anlamda değil. Zengin olabilmek ya risk alabilmeyi ya çok çalışmayı ya ticaretten anlamayı ve bazen de babadan kalan bir serveti gerektiriyor. Zengin olmak için hayattaki şansımızın nerede olduğunu, ne yaparsak işlerin bizim için daha kolay ilerleyeceğini öğrenmek için de Jüpiter burcumuzu öğrenmek gerekiyor.

​Doğum haritası nedir?
Doğum haritası kişinin doğum yerine ve saatine göre çıkarılır. Doğum günü ve anı yükselen burcu da belirler.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER