› 
 › 
Pudra.com 04.10.2011

Yeni trend: Bebeğin burcunu önceden belirleme

Metropol anneleri astrologlarla birlikte astroloji haritasını inceleyerek doğum zamanına göre bebeğin karakterini belirliyor. Astroloji sayesinde çocuğun karakterini önceden tespit etme konusuyla ilgili detayları Astroloji Uzmanı Su Karakuş anlatıyor.

Bebeğin şanslı olmasını sağlamak mümkün mü?

Yeni trend: Bebeğin burcunu önceden belirleme
Sezaryenle doğum yapmayı planlayan annelerin sıklıkla ilgilendiği konu bebeğinin astroloji haritasındaki değişimlerdir. Bazen bebeğin burcunu değiştiren, bazen de yükselen burcunu değiştirmek isteyen ebeveyne rastlıyoruz.

Anneler çocuğunun sağlıklı, iyi bir insan olmasını her şeyden çok istiyor. İyi bir eğitim alması, kariyerinin iyi olması, şanslı biri olarak doğması da dilekler arasında. Şanslı bir bebek olması için bir bebeğin iyi açılar altında doğmasını sağlamak mümkün. Ailenin iyi anlaşacağı bir bebek olması içinse yükselen burcunu dilediğimiz gibi ayarlamak mümkün.

Bebeğin burcu nasıl belirleniyor?

Sezaryenle doğum yapmanın astrolojik açıdan avantajı bebeğin kadersel olaylardan olumsuz etkilenmesine mani olmaktır. Normal doğumda olduğu gibi sezaryen zamanına da müdahale etmemek, kadersel getirileri tevekkülle karşılamak, ailenin burç dinamiklerinin bebeğe geçmesini, böylece tıpkı ailenin DNA’sını taşır gibi burç özelliklerinin bebek tarafından taşınmasını sağlar. Bu doğallık bebek ve ailenin daha iyi anlaşmasını da sağlar.

Annelerin özellikle dikkat ettiği şey, anlaşabileceği burçtan bir bebeğe sahip olmaktır. Oysa astroloji haritası burçtan daha fazla bilgi içerir. Örneğin, bebeğinin akrep burcu olmasını istemeyen bir anne adayı birkaç saat erken doğum yaparak bebeğinin terazi burcu olarak doğmasını sağlayabilir.

Analizlerde dikkat edilmesi gereken hususlar neler?

Ayrıntılara hakim bir astrolog tarafında planlanmayan sezaryen saati bebeğin terazi burcu doğmasını sağlasa bile, yükselen burcunun akrep olmasına veya gezegenlerin akrep alanında toplanarak bebeğin aşırı akrep özellikleri göstermesine yol açabilir.

Bebeğin kaderini olumsuz etkilememek adına profesyonel bir astrolog tarafından bebeğin doğum günü ve saati titizlikle planlanmalıdır. Olumsuz açılar her gün gökyüzüne hakim olabilir. Olumsuzlukları kişiye en az zarar verecek bir alana taşımak için doğru doğum saatini tespit etmek gerekir.

Astrolog Su Karakuş

www.sukarakus.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER