@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 20.08.2014

22 Ağustos 2014 günlük burç yorumları

Yapılması gereken işler için iyi bir gündesiniz. Yeni adımları bekletmelisiniz. Astroloji uzmanı Asude Argun'un 22 Ağustos 2014 günlük burç yorumları Pudra.com'da.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

22 Ağustos 2014 günlük burç yorumları

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar
(21 Mart-19 Nisan)
Yaratıcılığınız artacağı, detaylı çalışmanız gereken bir gündesiniz. Çocuklarla ilgilenmek, sanatsal faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Küçük tatiller, eğlenceler için planlama yapabilirsiniz. Risk alma kapasitenizin artması sebebiyle dikkatli olmalısınız.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar
(20 Nisan-20 Mayıs)
Evinizle, ailenizle ilgili konularla uğraşabilirsiniz. Tamamlamanız gereken işlere vakit ayırabilirsiniz. Pratik, yararlı sonuçlar elde etmeniz mümkün. Ekoloji, çevre, tarım konularında da fayda beklentisi içeren çalışmalar yapabilirsiniz. Kaynaklarınızı korumak, güvenliğinizi sağlamak için çalışabilirsiniz.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar
(21 Mayıs-20 Haziran)
Kısa yolculuklar, konuşma, yazışma için uygun fırsatlar elinize geçecek. Mektuplar, dergiler, gazeteler, kitaplarla dolu bir gün geçirebilirsiniz. Telefon konuşmalarınız, mail ve mesaj trafiğiniz artabilir. Yanlış anlamalara neden olmamak için sözcüklerinizi dikkatli seçmelisiniz.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar
(21 Haziran-22 Temmuz)
Kazançlarınızı, maddi kaynaklarınızı değerlendirebilirsiniz. Faydalı, verimli olduğunu düşündüğünüz şeyler satın alabilirsiniz. Ancak büyük alışverişlerden kaçınmanız gerekiyor. Giderlerinizi, gelirlerinizi düzenlemek isteyebilirsiniz. Menkul değerleriniz üzerinde çalışma yapabilirsiniz.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar
(23 Temmuz-22 Ağustos)
Kendinizi ortaya koyabileceğiniz, dikkatleri üzerine çekebileceğiniz bir gündesiniz. Öne çıkacağınız bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizle ilgili konularda başlangıçlar yapabilecek güçtesiniz. Doğal yeteneklerinizi rahatlıkla sergileyebilirsiniz.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar
(23 Ağustos-22 Eylül)
Bazı zorlanmalar ve baskılarla karşılaşabilirsiniz. Bazı istekleriniz sizin kontrolünüz dışında engellenebilir. Gizli kalmış gerçekleri öğrenebilir ve bundan rahatsızlık duyabilirsiniz. Ama hayır işleri, yardımda bulunmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Kendinizi yalnız kalıp dinleyebilir, inzivaya çekilebilirsiniz.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar
(23 Eylül-22 Ekim)
Arkadaş çevrenizde bugün hareketlilik görülebilir. Gruplar, dernekler veya cemiyetler içinde olmaktan mutlu olabilirsiniz. Dost sohbetlerinde öğütler dağıtabilirsiniz. Gelecek günlere ilişkin planlar yapabilirsiniz. Kazandığınız paralarla ilgili konularda da gelişmelere açık olabilirsiniz.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar
(23 Ekim-21 Kasım)
Mesleğinizle, işinizle ilgili konular bugün gündemin ilk sırasına yerleşecek. Gelecek günlere ilişkin yaşam hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Prestijinizin, ününüzün, statünüzün önem kazanması muhtemel. Kariyer planlaması yapmak için uygun bir gündesiniz. Ancak uygulamaya geçmek için sabırlı olmalısınız.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar
(22 Kasım-20 Aralık)
Farklı konulara, eğitsel, kültürel alanlara ilginiz artacak. Yabancılarla ilişki kurmak hoşunuza gidebilir. Uzak yollar ya da ülkelerden alacağınız haberler, gelişmeler olabilir. Felsefi görüşlerinizin, inançlarınızın, erdemin öne çıkacağı bir gündesiniz.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar
(21 Aralık-19 Ocak)
Eşinize ait paralarla ilgilenmek, kar zarar analizi yapmak için iyi bir gündesiniz. Aynı zamanda kredi kartlarınız, primlerinizle ilgili gelişmeler görülebilir. Eşinizle, partnerinizle aranızdaki çekim gücü artabilir. Ortaklaşa alandaki olaylar gün boyu devam edecek.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar
(20 Ocak-18 Şubat)
Eşinize, ortağınıza yönelmeniz gerekebilir. Detay gerektiren konularda danışmanlık almak veya vermek istiyorsanız olumlu enerjiler sizi destekleyecek. Dengede kalmak, uyumu yakalamak için çalışmalısınız. Başkalarının eleştirilerine ve önerilerine açık durmalısınız.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar
(19 Şubat-20 Mart)
Gün boyunca detay gerektiren konularda çalışabilirsiniz. Günlük rutinlerinizi gözden geçirmeniz, yaptığınız işlerde verimlilik, yararlılık üzerine çalışmanız gerekebilir. Çalışma koşullarınızda hareketlilik göze çarpacak. Sağlığınıza dikkat etmeli, beslenmenizi, diyetinizi kontrol etmelisiniz.

Astroloji Uzmanı Asude Argun
www.facebook.com/AstrolojiUzmaniAsudeArgun

22 agustos gunluk burc harita


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER