@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 22.08.2014

23 Ağustos 2014 günlük burç yorumları

Bugün şans sizden yana, yeter ki abartıdan uzak durun. Astroloji uzmanı Asude Argun'un 23 Ağustos 2014 günlük burç yorumları Pudra.com'da.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

23 Ağustos 2014 günlük burç yorumları

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar
(21 Mart-19 Nisan)
Günü ilk saatlerinden itibaren iyi planlamalı, akışına bırakmadan detayları gözden geçirmelisiniz. Yakınlarınızdan, astlarınızdan destek isteyip, işbirliğiyle sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Sağlığınızı, hijyeninizi de unutmamalısınız. Hatta beslediğiniz evcil hayvanlarla da ilgilenmek için uygun şartlar oluşabilir.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar
(20 Nisan-20 Mayıs)
Gün içinde kendinize vakit ayırma şansı bulabilirsiniz. Uğraştığınız bir hobiniz varsa güzel şeyler yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı yüksek bir seviyede gösterebilirsiniz. Güzel bir film seyredebilir, hoşunuza giden bir gösteriye katılabilirsiniz. Hayatın zevklerine yakın olduğunuz bugünü kendinizi şımartmak için kullanmalısınız.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar
(21 Mayıs-20 Haziran)
Ev içindeki sorumluluklarınız işinizi perdeleyebilir. Sorumluluklarınızı çözümleyerek daha rahat hareket edebilirsiniz. Özellikle ebeveynlerinizle diyaloglarınızı iyi ayarlamalısınız. İhmal ettiğiniz konulara daha pratik bir şekilde yaklaşmalısınız. Duygularınızı yakınlarınızla paylaşmanız onları da mutlu edecek.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar
(21 Haziran-22 Temmuz)
Yakın çevrenizdeki hareketlilik sizin için keyifli olacak. Pek çok ziyaretçi, art arda gelen telefonlar, mesajlar gününüzü hareketlendirecek. Yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Hatta bu hızlı trafikte ne zamandır almak istediğiniz bir şeyleri satın alıp, iyi bir ticaret yapabilirsiniz. Ancak bu hareketlilikle ifadelerinizi kontrol etmeniz yerinde olur.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar
(23 Temmuz-22 Ağustos)
Maddi konular bugün gündeminizde önemli bir yer tutacak. Mümkün olduğunca harcama yapmak yerine, gelirlerinizi kontrol etmeli, bütçenizi düzenlemelisiniz. Alışverişlerinizi sonraki günlere ertelemeniz ticari açıdan daha uygun olacak. Bugün kaynaklarınızı korumanız daha doğru olacak.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar
(23 Ağustos-22 Eylül)
Gün içinde kişisel bakımınıza, kılık, kıyafetinize, sağlığınıza yönelik işleri yapmanız daha kolay olacak. Kendinizi daha net ortaya koyabilecek, dikkatleri üzerinize toplayabileceksiniz. Tabii ki ilişkiler de bundan nasibini alacak. Doğal olarak ön planda olacağınız bugünü kendi lehinize kullanmalısınız.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar
(23 Eylül - 22 Ekim)
Gün boyunca güvenlik ihtiyacınız öne çıkabilir, ancak kendinizi pek rahat hissetmeyebilirsiniz. Ters giden işler ahenginizi bozup, tadınızı kaçırabilir. En iyisi olayları akışına bırakmanız, boşa kürek sallamamanız. Sonraki günlerde çok gerekecek enerjinizi kendinize saklamalısınız. Sabırlı olmanızın karşılığını görebilirsiniz.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar
(23 Ekim-21 Kasım)
Dostlarınızdan duyduğunuz lafları dikkate almalısınız. Aradığınız çözüme ilişkin altın öğütler veriyor olabilirler. Sosyalleşmeniz sayenizde kendinizi daha iyimser, umutlu hissedebilirsiniz. Gelecek günlere ilişkin planlar yapabilirsiniz. Hatta işten elde ettiğiniz kazançları gözden geçirmeniz yerinde olacak.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar
(22 Kasım-20 Aralık)
Bugün sizin için sahnede olma zamanı. Kendinizi rahatça ifade ederek önemli kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Saygınlığınızı artırmanın yolunu bulabilirsiniz. Özellikle işinizle ilgili fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde kalıcı başarılar elde etmeyi başarabilirsiniz. Hedeflerinizi ortaya koymak için kararlı olmalısınız.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar
(21 Aralık-19 Ocak)
Yurt dışı bağlantılı işler sayesinde yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Farklı pencerelerden farklı bir bakış yakalayabilirsiniz. Özellikle internet gibi sınır tanımayan bilgi araçları sizi yeni dünyalara taşıyabilir. Hayatı daha üst basamaktan anlayacak, daha ilahi bir açıdan değerlendirebileceksiniz. Şartları ileri gitmek için kullanmalısınız.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar
(20 Ocak-18 Şubat)
Borç, alacak gibi konularla yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Partnerinizden alacağınız desteğe güvenmeden, ayaklarınızın üzerinde ilerlemeniz iyi olacak. Alacağınız riskleri iyi değerlendirmelisiniz. Zorunlu haller dışında cerrahi operasyon gerektiren konulardan uzak durmanız yerinde olur.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar
(19 Şubat-20 Mart)
Bugün tek başınıza hareket etmeniz pek mümkün olmayabilir. Karşınızdakilere uyum sağlamalı, onların kurdukları plana ayak uydurmalısınız. Duygu birliği yapmanın çok yararını görebilirsiniz. Kendinizi daha güvende, rahat ve konforlu hissedebilirsiniz. Aksi takdirde eleştirilere açık olmalısınız.

Astroloji Uzmanı Asude Argun
www.facebook.com/AstrolojiUzmaniAsudeArgun

23 agustos gunluk burc harita


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER