@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 22.08.2014

24 Ağustos 2014 günlük burç yorumları

Yoğun bir gün yaşayabilirsiniz. Olaylara tepki vermeden önce iyi düşünün. Astroloji uzmanı Asude Argun'un 24 Ağustos 2014 günlük burç yorumları Pudra.com'da.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

24 Ağustos 2014 günlük burç yorumları

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar
(21 Mart-19 Nisan)
Yoğun bir güne girmek sizi endişelendirmemeli. Pek çok konuya çözüm bulmaya çalışırken kendinizi ihmal etmemelisiniz. Sağlığınıza, diyetinize, hijyeninize önem vermelisiniz. İşleri pratik bir şekilde düzenler, size yardım edenlere, astlarınıza paylaştırırsanız rahatlamış olabilirsiniz.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar
(20 Nisan-20 Mayıs)
Bugün birçok kişiye oranla daha şanslısınız. Zor günlerin etkisini biraz azaltmak için kendinize zaman ayırma fırsatı bulabilirsiniz. Ne zamandır yapmak istediğiniz uğraşlara yönelebilirsiniz. Biraz spor yapabilir, hoşunuza giden bir filmi izleyebilirsiniz. Aşk hayatınız da bu keyifli günden nasibini alacak.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar
(21 Mayıs-20 Haziran)
Gün içinde her ne kadar işle ilgili konulara yoğunlaşsanız da evdeki sorumluluklarınızı ihmal etmemeniz gerekecek. Özellikle aile büyüklerinizle ilgilenmeniz gerekiyorsa sorumluluklarınızı unutmamalısınız. Evdeki tamirat, tadilat konularına da zaman ayırmalı, güvenliğinizi düşünmelisiniz.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar
(21 Haziran-22 Temmuz)
Bugün etrafınızdaki hareketlilik oldukça artacak. Kısa seyahatler yapıp komşuluk ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Yeni şeyler duyabilir, öğrenebilirsiniz. Kardeşleriniz ya da yakınlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Bazı zorlukları aşmak için fikirlerinizi nasıl ortaya koyduğunuza dikkat etmelisiniz.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar
(23 Temmuz-22 Ağustos)
Gün içinde kaynaklarınızı kontrol etmeniz önem taşıyacak. Başta maddi konular olmak üzere, yeteneklerinizi, kazançlarınızı daha iyi değerlendirmelisiniz. Sizi zorlayan konulara rağmen daha karlı yatırımlar yapmaya özen göstermelisiniz. Alışveriş yapmanız gerekiyorsa önce bütçenizi düzenlemelisiniz.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar
(23 Ağustos-22 Eylül)
Herkese göre bir adım önde olacağınız bir gündesiniz. Bunu fırsat bilerek kendinizle ilgili yapmanız gerekenlere yönelmelisiniz. Kılık, kıyafet, sağlık ya da kişisel isteklerinize yönelmek için şansınızı bilinçli kullanmalısınız. Böylece ne zamandır hissettiğiniz ağırlıktan kurtulacak, rahat bir nefes alacaksınız.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar
(23 Eylül-22 Ekim)
Gün içinde çok kesin planlar yapmasanız iyi olur. Olaylar sizin düşünmediğiniz gibi gelişebilir. Şartları zorlayıp boşa enerji kaybetmek yerine sakinliğinizi korumalısınız. Şimdi vereceğiniz tepkiler boşa öfkelenmenize sebep olabillir. İş için yurt dışı bağlantılarınız varsa onlara zaman ayırmanız en iyisi olacak.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar
(23 Ekim-21 Kasım)
Gün içinde ne kadar tek başınıza hareket etmek isteseniz de arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmayacak. Hep birlikte hareket etmeniz, ortak hedeflere yol almanız gerekebilir. Birlikten güç doğacağını bilmelisiniz. Herkesin yararına hareket etmek size de iyi gelecek. Her ne kadar zor koşullar altından geçseniz de geleceğe umutla bakmalısınız.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar
(22 Kasım-20 Aralık)
Bugün önemli olaylar gündeminize yerleşecek. Sizin için önemli olan kişilerle görüşebilirsiniz. İşiniz, kariyeriniz adına dikkatli adımlar atmalısınız. Oldukça gerginleşen gökyüzünü etkisini engelleri aşmak için fırsat olarak görmelisiniz. Hedeflerinizi netleştirmeli, sorunları aşmak için formül geliştirmelisiniz.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar
(21 Aralık-19 Ocak)
Yeni kişilerle tanışma, ufkunuzu genişletme imkanına kavuşabilirsiniz. Zor şartları aşmak için, olaylara daha üst boyuttan bakmanız gerekecek. Özellikle konusunda uzman olan kişilere danışmanız gerekebilir. Yurt dışı, yabancılar ya da farklı kültürlerle ilişkilerinizi geliştirmeye özen göstermelisiniz.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar
(20 Ocak-18 Şubat)
Bugün maddi açıdan zorlanmamak için hesaplı hareket etmeye özen göstermelisiniz. Elinizdeki paranın kıymetini bilmeli, bütçenizi düzenlerken ek harcamaları da göz önünde tutmalısınız. Özellikle partnerinizle olan maddi ilişkileri düzenlemelisiniz. Borç, alacak dengesi sizi zorlayabilir.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar
(19 Şubat-20 Mart)
Gün içinde zorlukları aşmak için tek başınıza hareket etmeniz yarar sağlamayacak. Eşinize, ortağınıza danışmanız, ortak amaçlarınıza uyum sağlamanız daha iyi sonuç verecek. Kendinizi göstermek için ilişkilerinizi geliştirmelisiniz. Böylece insanların bakışı partnerinize ve size doğru olacak.

Astroloji Uzmanı Asude Argun
www.facebook.com/AstrolojiUzmaniAsudeArgun

24 agustos gunluk burc harita


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER