23.04.2018

23-29 Nisan 2018 haftası astrolojik ipuçları

Çarşamba günü iletişim sorunlarına, perşembe güç savaşlarına, cumartesi ise gerginliklere karşı esnek olanlar bu hafta daha rahat edebilirler. Bol şans!

23 Nisan Pazartesi:

23-29 Nisan 2018 haftası astrolojik ipuçları

Haftaya özgüvenimizi geliştirecek, hayatta bizi mutlu edecek, parladığımızı ve alkış aldığımızı hissettirecek aktivitelerle ilgilenerek, ruhsal ve bedensel olarak çok daha canlı ve enerjik hissederek başlıyoruz. Sanatla, sporla ilgilenmek ve çocuklarla zaman geçirmek için de çok uygun bir gün olabilir. Sabah saatlerinde kendimizi ifade etmek ve anlaşıldığımızı hissetmek çok kolay olabilir. Öğleden sonra ise ilginç karşılaşmalar yaşayabilir, geçmişle yüzleşmekten kaçmazsak geleceğe yönelik kolayca harekete geçebiliriz.

24 Nisan Salı:
Salı günü de özgüvenimizi geliştirecek, hayatta bizi mutlu edecek, parladığımızı ve alkış aldığımızı hissettirecek aktivitelerle ilgilenebilir, ruhsal ve bedensel olarak çok daha canlı ve enerjik hissedebiliriz. Sanatla, sporla ilgilenmek ve çocuklarla zaman geçirmek için çok uygun bir gün olabilir. Ancak sabahın erken saatlerinde ufkumuzu genişletmek isteyebilir, ancak dengede kalmakta zorlanabiliriz. 

Günün geri kalanında sosyalleşebilir, dostlarla birlikte olabiliriz. Saat 21.40’tan 23.41’e kadar gökyüzünde temel bir gösterge olmayacağından, bu saatler arasında önemli ve geleceğe yönelik işlerle ilgilenmeyerek elimizdeki işleri tamamlamalıyız. Saat 23.41’de başlayacak yeni döngüye göre işleri toparlamak, temizlik yapmak, yeniden düzenlemek, tamirat yapmak veya şifa çalışmalarıyla ilgilenmek önceliklerimiz olmaya başlayabilir.

Bugün hedeflerimize yönelik adım atmak için son derece yüksek bir motivasyon hissedebiliriz. Bugün ayrıca aşk, ilişkiler ve para sembolü 19 Mayıs’a kadar kalacağı yeni konuma geliyor. Buna göre güven ihtiyacımız yerini daha fazla harekete ve iletişime bırakacak. Bu konularda biraz hafiflemek isteyebilir, daha çocuksu ve yüzeysel davranmaya başlayabiliriz. Kısa seyahatler, keyifli eğitimler ve bolca sosyallik önceliklerimiz olmaya başlayabilir. 

25 Nisan Çarşamba:
Hafta ortasında işleri toparlamak, temizlik yapmak, yeniden düzenlemek, tamirat yapmak veya şifa çalışmalarıyla ilgilenmek önceliklerimiz olabilir. Günün boyunca kendimizi rahat ve güvende hissedebiliriz ve özgüvenimiz de son derece yüksek olabilir. Ancak gece yarısına doğru belirsizlik ve karmaşa yükselebileceğinden dikkat gerektiren işler yapmamanızı ve önemli kararlar vermemenizi tavsiye ederim. Bugün gün boyunca ilişkilerimizi şifalandıracak gelişmeler de yaşayabiliriz. Öte yandan bugün iletişim sembolünün zor etkiler altında olmasından dolayı mümkün olduğunca anlaşma, sözleşme veya sunuş gibi girişimlerde bulunmamalıyız. Sorunlarımızı iletişim kurarak çözme çabası da sonuç vermeyebileceğinden bugünü biraz düşüncelerimizle baş başa kalarak geçirmemizde fayda olabilir.

26 Nisan Perşembe:
Perşembe günü de işleri toparlamak, temizlik yapmak, yeniden düzenlemek, tamirat yapmak veya şifa çalışmalarıyla ilgilenmek önceliklerimiz olabilir. Sabahın erken saatlerinde rahatlayabilir, kendimizi canlı, şanslı ve iyimser hissedebilir, şükran hissiyle dolabiliriz. Öğleye doğru ise kendimizi çok daha güçlü hissedebilir ve hedeflerimize kolayca odaklanabiliriz.

Saat 12.50’den sonra gökyüzünde temel bir gösterge olmayacağından, bu saatten sonra önemli ve geleceğe yönelik işlerle ilgilenmeyerek elimizdeki işleri tamamlamalıyız. Bugün ayrıca iki savaş sembolünün bir araya gelmesi önemli bir uyarı oluşturuyor ve enerjimizi güç savaşlarına harcayarak kendimizi tehlikeye atmak yerine güçlü irade gerektiren yeni bir hedefe yönlendirmemizde fayda olduğunu vurguluyor. Bol şans!

27 Nisan Cuma:
Cuma günü 04.13’te başlayacak yeni sürece göre önümüzdeki 2,5 gün ilişkiler, ortaklıklar, estetikle ve sanatla ilgili konular ön plana geçecek ve biz de daha fazla hoşgörü, uyum ve denge arayışında olacağız. Sabah saatlerinde ılımlı ve uyumlu olsak da günün geri kalanında otorite figürleriyle ilgili sorunlar, aşırıya kaçan sorumluluklar ve zorunluluklar yüzünden kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebiliriz. Bugün kalıcı planlar yapmak ve geleceğe yönelik konuşmalar yapmak istesek de özellikle akşam saatlerinde mantığımızla duygularımızı dengelemek ve kendimizi ifade etmek oldukça zor gelebilir. Kısacası cuma günü ve gecesinde kendimizi ve koşulları fazla zorlamamak ve mümkün olduğunca esnek olmak çok önem taşıyacak.

28 Nisan Cumartesi:
Hafta sonunda ilişkiler, ortaklıklar, estetikle ve sanatla ilgili konular ön plana geçecek ve biz de daha fazla hoşgörü, uyum ve denge arayışında olacağız. Fakat gün boyunca duygusal olarak zorlanacağımız olaylarla karşılaşabiliriz. Akşam saatlerinde ise gerginliği daha da yükselten, rekabeti ve mücadeleyi ön plana çıkaran olaylarla karşılaşabiliriz. Kısacası Cumartesi günü ve gecesinde öfkeye kapılmamak, gergin ortamlarda bulunmamak ve mümkün olduğunca esnek olmak çok önem taşıyacak. 

29 Nisan Pazar
Haftanın son gününde ilişkiler, ortaklıklar, estetikle ve sanatla ilgili konular ön plana geçecek ve biz de daha fazla hoşgörü, uyum ve denge arayışında olacağız. Ancak sabah saatlerinde ani ve beklenmedik olayların getirebileceği gerginliğe karşı esnek olmamız gerekebilir. Saat 08.32’den 10.12’ye kadar gökyüzünde temel bir gösterge olmayacağından, bu saatler arasında önemli ve geleceğe yönelik işlerle ilgilenmeyerek elimizdeki işleri tamamlamalıyız. Saat 10.12’de başlayacak yeni sürece göre duygusal yoğunluğumuz ve derinliğimiz uç noktalarda olacak. Hırslarımız ve tutkularımız daha fazla ön plana çıkarken finansal konularda, özellikle de borç-alacakla ilgili konularda bazı gelişmeler yaşayabiliriz. Ancak günün geri kalanında gökyüzünde çok fazla hareket olmayacağından daha sakin bir gün geçirebiliriz. Bugün gün boyunca bizim için önemli kişilerden destek görebilir, otoritelerle destek ve uyum halinde olabilir, özellikle işimizle ilgili sağlamda ve güvende durduğumuzu hissedebiliriz.

Mutlu haftalar!
Zeynep Süzmen Şen


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER