30.07.2018

30 Temmuz-5 Ağustos 2018 haftası astrolojik ipuçları

Haftaya ilham gücümüz, sezgilerimiz, empati ve fedakarlığımız yüksek şekilde başlıyoruz. Ancak Perşembe günü Mars'ın sert etkilerini hissedebiliriz.

30 Temmuz Pazartesi:

30 Temmuz-5 Ağustos 2018 haftası astrolojik ipuçları

Haftaya ilham gücümüz, sezgilerimiz, empati ve fedakarlığımız yüksek şekilde başlıyoruz. Sabah saatlerinde yaratıcılığımızı ortaya koyabilir, ekip çalışmalarına katılabilir veya dostlarımızla zaman geçirebiliriz. Üstelik başta işimiz olmak üzere tüm hayatımızda güvende olduğumuzu hissettirecek destekler bulabiliriz. Günün geri kalanında ise gökyüzünde temel bir gösterge olmayacağından sakince bir gün geçirmemiz mümkün olabilir.

31 Temmuz Salı:
Salı günü de ilham gücümüz, sezgilerimiz, empati ve fedakarlığımız yüksek olabilir. Sabahın erken saatlerinde kendimizi oldukça rahat, canlı, şanslı ve iyimser hissedebilir ve şükran hissiyle dolabiliriz. Sonrasında ilham gücümüz ve sezgilerimiz yükselse de belirsizlikler, karmaşa ve kararsızlıklar etkili olmaya başlayacağından dikkat gerektiren işlerle değil sanatla ya da ruhsal çalışmalarla zaman geçirmek daha iyi bir fikir olabilir. Akşamüstü saatlerinde aradığımız desteği bulmamız daha güçlü hissetmemizi sağlayabilir.

1 Ağustos Çarşamba:
Çarşamba gününün ilk yarısında ilham gücümüz, sezgilerimiz, empati ve fedakarlığımız yüksek olsa da saat 01.43’ten 13.54’e kadar gökyüzünde temel bir gösterge olmayacağından, bu saatlerde önemli ve geleceğe yönelik işlerle ilgilenmeyerek elimizdeki işleri tamamlamalıyız. Saat 13.54’te başlayacak yeni döngüye göre enerjimiz ve mücadele gücümüz artarken çok daha canlı ve hareketli olabilir ve daha fazla risk almak isteyebiliriz. Bu saatlerde şifa çalışmaları yapabilir, sağlık konularıyla ilgilenebiliriz.

Akşamüstü saatlerinde motivasyonumuz yüksek olabilir ve bulduğumuz desteklerle hedeflerimize kolayca yürüdüğümüzü hissedebiliriz. Fakat akşama doğru bizi kısıtlanmış hissettiren sorumluluklarla veya otorite figürleriyle yüzleşmemiz gerekebileceğinden, bu saatlerde koşulları zorlamamakta fayda olacak. Neyse ki gece yarısına doğru gelişen olayların bizi hedeflerimize doğru götürdüğünü fark edebilir, böylece doğru yolda olduğumuzu hissedebiliriz. Kısacası çarşamba gününü haftanın en dinamik ve inişli çıkışlı günü olabileceğini söyleyebiliriz.

2 Ağustos Perşembe:
Perşembe günü enerjimiz ve mücadele gücümüz artarken çok daha canlı ve hareketli olabilir ve daha fazla risk almak isteyebiliriz. Sabah saatlerinde özgüvenimiz yükselirken hayatımızdan memnun olduğumuzu hissedebiliriz.

Bugün savaş gezegeni Mars, çok önemli bir sembolizm içinde bulunacak. Gerginliklerin patlamalarla sonuçlanabileceğini gösteren bu sembolizm sözkonusu olduğunda, kendimizi fiziksel ve duygusal olarak fazla zorlamamamız ve kritik önem taşıyan konuları gündeme getirmememiz, bugünü mümkün olduğunca sakin geçirmeye çalışmamız gerekir. Enerjimizi bizi endişelendiren, yoran kronik bazı sağlık sorunlarımızdan kurtulmak için şifa çalışmaları yapmaya yönlendirmemiz faydalı olabilir. Daha önce 16 Mayıs tarihinde gerçekleşmiş olan bu sembolizm bu yıl son kez 19 Eylül’de tekrar edecek. Kolay gelsin.

3 Ağustos Cuma:
Günün ilk yarısında enerjimiz ve mücadele gücümüz artarken çok daha canlı ve hareketli olabilir ve daha fazla risk almak isteyebiliriz. Öte yandan saat 05.53’ten 22.50’ye kadar gökyüzünde temel bir gösterge olmayacağından, gün boyunca önemli ve geleceğe yönelik işlerle ilgilenmeyerek elimizdeki işleri tamamlamalıyız. Saat 22.50’de başlayacak yeni döngüye göre huzur, keyif, sakinlik ve rahat etme isteğini ve özellikle de maddi güvencemizi daha fazla ön plana almaya başlayabiliriz.

4 Ağustos Cumartesi:
Bugün de huzur, keyif, sakinlik ve rahat etme isteğini ve özellikle de maddi güvencemizi daha fazla ön plana almaya başlayabiliriz. Fakat sabah saatlerinde geçmişle yüzleşmek zorunda kalacağımız olaylarla karşılaşabilir ve geleceğe yönelmekte zorlanabiliriz. Akşama doğru ise sondördünün getireceği gerginliği hissedebilir, daha fazla hırslarımıza ve planlarımıza odaklanabiliriz. Gece yarısına doğru rahatlamaya başlasak da abartılara kaçma, aşırı yeme içme, para harcama veya mantıksız riskler alma eğilimlerine dikkat etmemiz gerekebilir. Bugün enerjimizi sağlığımızı yeniden yapılandırmak ve şifa çalışmaları yapmak için kullanabiliriz.

5 Ağustos Pazar:
Bugün de huzur, keyif, sakinlik ve rahat etme isteğini ve özellikle de maddi güvencemizi daha fazla ön plana almaya başlayabiliriz. Sabahın erken saatlerinde mantığımızla duygularımızı dengelemekte ve kendimizi ifade etmekte zorlansak da sonrasında kendimizi daha güçlü hissedebiliriz. Günün geri kalanında gökyüzünde temel bir gösterge olmayacağından sakince bir gün geçirmemiz mümkün olabilir.

İyi haftalar!
Zeynep Süzmen Şen


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER