@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.12.2014

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Akrep

Astrolog Dinçer Güner, 2015 yılında Akrep burcunu nelerin beklediğini Pudra.com'da anlatıyor.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar için 2015 yılının astrolojik yorumu:

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Akrep
(23 Ekim - 21 Kasım)

Seneye Satürn’ün Yay burcundaki seyahati ile başlıyorsunuz ve tüm sene bu etki devam edecek hayatınızda. Özellikle maddi konularla ilgili bir dizi ders vermeye başlayacak. Parayı doğru ve etkin kullanma, paranın değeri, yatırımlarınızı değerlendirme, sahip olduklarınızın değerine ve farkına varma gibi bir çok konuda Satürn'ün derslerine açık olacaksınız. Aniden sektör değiştirip paranızın geliş kaynağını değiştirebilirsiniz mesela? Ama dikkat Satürn bu, cimridir, soğuktur, süründürür. Bu yüzden sakın birikiminizi saçma sapan şeylere harcamayın, dımdızlak ortada kalmayın sonra. Maddi olarak, dürüst olalım, paranın bereketi olmayabilir, sanki gizli bir el hooop cüzdanınızdan paranızı çekebilecek sinsice. Para aynı, şartlar standartlar aynı ama bir türlü gelmez o ay sonu, maaş zamanı. Akıllı olan bu süreçte kimseye zırnık koklatmaz, borç falan vermez, benden söylemesi. Bu süreçte boyun ve boğazınıza ekstra dikkat edin. Bu dönem cengaverlik yapıp, aman paranın dibine vurucam diyip işi gücü bırakıp birden düşünmeden işlere atılırsanız umumi tuvalete gidecek paranız kalmayabilir, bu yüzden lütfen dikkat edin. Odak nokta para para para… Paranızı yurt dışı bağlantılı işlerden, ticaretten, uluslararası ticaretten, yayıncılık, medya gibi işlerden kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sonrasında ise 20 Mart'ta balık burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Tutulmaya Satürn destek sunacak. Tutulma öncelikle kalıcı bir aşk hikayesini taşıyabilir hayatınıza, sorumluluklarınızı artıracak, kendinizi iyi hissedeceğiniz, güven ve istikrar duygusunu yoğun bir şekilde yaşayacağınız bir ilişki durumunu gösterebilir. Bu tutulmanın bir diğer etkisi de çocuk sahibi olmak için kolları sıvamanız yönünde. Tutulma zamanı maddi olarak alacağınız kontrollü risklerin ve yatırımların size kazanç olarak geri döneceğini bilin. Tutulmanın yöneticisi Jüpiter o gün kariyer evinizde hareket edeceğinden, alacağınız kariyerinizle ilişkili risklerden de kazançlı çıkacağınız göstermekte.

Bu tutulmadan hemen sonra 4 Nisan'da Terazi burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Bakın bu oldukça önemli bir tutulma, neden mi? Çünkü ekim ayında koç burcunda bir tutulma meydana gelmişti 15 derecede. Şimdi ise 14 derece Terazi'de olacak, tam karşısında. Bu da demek oluyor ki, Ekim ayında hayatında neyin başlangıcını yapmış, temelini atmışsan bununla ilgili sonuçları, gelişmeleri almaya başlayacaksın. Tutulma ile birlikte; kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için harika bir hafta! Özellikle sigarayı bırakmak isteyenler, iş başına! Bunun yanı sıra sağlığınızla ilgili konular ön plana çıkacak, sağlık konusunda dikkatli olmanızda yarar var. Bir takım perde arkasında dönen olaylar, konular, dedikodular canınızı bir parça sıkabilir. Yine psikolojik destek ve yardım almak veya uzman bir doktorla görüşmek için ideal bir dönem. Biraz daha kendinizle kalmak, içe dönmek, yalnız kalmak isteyebilirsiniz de. Tutulmanın yöneticisi o gün Boğa burcunda yer alacağından, size gelir getirecek ortaklıkların, iş birliklerinin kapılarının açılabileceğine işaret etmekte.

27 Temmuz ile 7 Eylül arasında ise Venüs; Aslan burcunda geri hareket edecek. Venüs gerilemesi ile iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda gecikmeler, engellenmelerle karşılaşabilirsiniz. Eski iş başvurularınız canlanabilir, sizi arayabilirler veya eski işinizle ilgili bazı görüşmeler gündeme gelebilir. Eğer işiniz sanatla ilgili ise çok özgün eserler ortaya çıkarabilir, bunları sergileyebilirsiniz. Özellikle kadın figürleri ile zorlanmalar olabilir, iş ilişkilerinde özellikle dengeyi yakalamanız zorlaşabilir. Bu Venüs gerileme sürecinde eğer ortaklaşa yaptığınız bir takım işleriniz varsa mali tabloyu bu dönem inceleyebilir, yeni aksiyonlar alabilirsiniz. Tabii bu dönem iş yeri aşkları ve flörtlerinden de uzak durmakta yarar var açıkçası. Ve lütfen evli insanlardan da uzak durun.

12 Ağustos'ta ise şans, talih, bereket ile sembolize edilen Jüpiter Aslan burcundan çıkıp Başak burcuna geçiş yapacak ve 10 Eylül 2016 senesine kadar bu burçta seyahat edecek. Jüpiter sosyal çevrenizi genişletmek için çalışmaya başlayacak. Hayatınıza size maddi manevi destek olabilecek birçok insanla bir araya getirecek. Size destek olacak yeni kişiler ile tanışacaksınız. İdeallerinize, hedeflerinize ulaşmanız için türlü fırsat ve şanslarla karşılaşmaya başlayacaksınız. Sosyal çevre ilişkilerinize karşı daha iyimser, barışçıl ve sahiplenici bir tavır içine girebilirsiniz. Grup çalışmaları içerisine girebilir, kalabalık gruplar içinde aktif bir şekilde rol alabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili fikirleriniz daha felsefi bir hal alabilir. Hayatınıza yabancı uyruklu yeni kişiler girebilir, arkadaşlarınızla beraber uzak yerlere seyahatler yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte size kazanç sağlayacak projelere de başlangıç yapabilirsiniz. Büyük organizasyonlar içinde yer alabilir, iş arıyorsanız eğer, organizatörlük gibi işlerle ilgilenebilirsiniz. 

13 Eylülde Jüpiter’in geçiş yaptığı bu alanda bir de Güneş tutulması meydana gelecek. Demek ki size keyifli gelecek. Yeni sosyal çevrelerde yer alacak, dostlarınız sayesinde belki de para kazanabilecek, arkadaş çevreniz oldukça genişleyecek, sosyal etkinliklerde daha çok yer alacaksınız. Tutulmanın yönetici gezegeni Merkür o gün Terazi burcunda olacağından, dostlarınızın çok önemli sırlarını saklamanız gerekebilir. İnsanlar bu dönem sizinle, kendi hayatının en özel, en derin sırlarını paylaşabilirler.

28 Eylül'de ise Koç burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. İş ve çalışma ortamı, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük rutin işler, kişisel gelişim, sağlığınızı ilişkilendiren konular, çok çalışılması gereken durumlar, angarya uğraştırıcı işler bu tutulmanın ana konusu içinde yer alacak. Bu tutulma zamanı çalıştığınız iş yerinin yeri veya kurumsal yapısında bir takım değişiklikler meydana gelebilir, bazı görev değişimlerinden pek hoşlanmayabilirsiniz. İş yükünüz artabilir, yeni bir takım projeler işler için görevlendirilebilirsiniz. Daha çok çalışacağınız ama çok fazla da takdir göremeyeceğiniz bir süreç olacak bu. Yine sağlıkla ilgili konularda destekleyici etkiler altında olacaksınız. Kötü bir takım alışkanlıkları bu tutulma sayesinde bırakabilirsiniz. Tutulmanın yöneticisi Mars o gün Başak burcunda seyahat edecek, özellikle arkadaşlar, dostlar sizleri çok daha kolay bir şekilde hayal kırıklığına uğratabilir, isteklerinize karşılık vermeyebilirler. Kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Gereksiz kaprisler, yanlış ifadeler yüzünden zor duruma düşebilirsiniz. Aynı şekilde özel hayatınızda da hayal kırıklıklarına açık olabileceksiniz.

Hepinize kendinizi tam ve bütün hissedeceğiniz; sevgi, huzur ve şefkat duygularını yaşayacağınız, cebinizdeki paranın her şeye yettiği bir yıl dilerim.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER