06.12.2014

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Balık

Astrolog Dinçer Güner 2015 yılında Balık burcunu nelerin beklediğini Pudra.com'da anlatıyor.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar için 2015 yılının astrolojik yorumu:

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Balık
(19 Şubat - 20 Mart)

Seneye Satürn’ün Yay burcundaki seyahati ile başlıyorsunuz ve tüm sene hayatınızda bu etki devam edecek. İş ve kariyerinize ilişkin konularda sizi zorunlu bir değişim içine sokabilir ve sektör değiştirmeye kadar gidebilir bu değişim. Mesleki anlamda disiplin altına girme ve düzenleme dönemi olacak. İlerleme bu süreçte ancak çok fazla çalışmanın ardında gelebilecek. Satürnün ana teması, öğretme, disipline etme, düzenleme üzerine kurulu. Balık burçları bu yıl bunu mesleki anlamda deneyimlemeye başlayacak. Öyle zırt diye yükselmeyi beklemeyin, bildiğiniz emekleyeceksiniz. Hatta sizden sonra işe girenler sizden önce yükselecek, siz arkasından bakakalacaksınız. Yöneticiler sert, despot, fazla katı kuralcı olabilecek. Kariyerinizde başarı, onur, ün öyle hemen gelmeyecek; normalde 10 performans ile çalışıyorsanız 50 performansa çıkarmanız beklenecek. Acı ama işsiz de kalabilirsiniz! Aman dikkat, kenara 3-5 bir şeyler atın bence. İşle ilgili konularda başarılarınız bir türlü takdir göremeyecek, hatalarınız, yanlışlarınız göze batacak, sürekli bir eleştiri alma modunda olacaksınız. Kısacası kariyerinizle ilgili sözde olgunlaşacağınız ama ciddi zorlu süreç sizi bekliyor. Haa bu süreçte evlenebilirsiniz de, kariyer sadece iş değildir zira özel hayatın da kendi çapında bir kariyeri vardır. Statünüzde değişimlere açık olabileceksiniz. Eğer süper bir çalışansanız ünlü olma potansiyeliniz de var ama ayağınızı kaydırmak isteyen çok insan olacak bilginiz olsun!

Sonrasında ise 20 Mart'ta burcunuzda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Tutulmaya Satürn destek sağlayacak. Bu demek oluyor ki, tutulma zamanı kariyerinizi ilgilendiren konularda önemli, güçlü, söz ve mevki sahibi kişilerden destekler alabileceksiniz. Ya da kendi işinizi kurmak için alacağınız sağlam, tutarlı destekler olabilir. Eğer kendi işiniz ise işinizi büyütebilir, büyümesi için destekler de alabilirsiniz. Çalışansanız eğer terfi ya da yöneticilerinizden övgüler alabilirsiniz.

Bu tutulmadan hemen sonra 4 Nisan'da da 14 Terazi burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Bakın bu oldukça önemli bir tutulma, neden mi? Çünkü Ekim ayında Koç burcunda bir tutulma meydana gelmişti 15 derecede; şimdi ise 14 derece Terazi'de olacak, yani tam karşısında. Bu demek oluyor ki, ekim ayında hayatında neyin başlangıcını yapmış, temelini atmışsan bununla ilgili sonuçları, gelişmeleri almaya başlayacaksın. Tutulma ile birlikte; maddi anlamda bir sorumluluk veya yükümlülük altına girebilirsiniz. Bu kredi olabilir, önemli bir taksit olabilir. Birlikte olduğunuz kişi ile finansal konulardaki gerginliklerden uzak durmanızda yarar var. Bu tutulma süreci, ödemeler, borçlar gündemde olacak. Bir diğer olası etkisi de, -ki aslında böyle olmamasını umuyorum- sağlıkla ilgili konulara özellikle para harcayabilirsiniz. Tutulmanın yöneticisi olan Venüs o gün Boğa burcunda seyahat edecek, eğitim için, kişisel gelişim için kendinize yatırım yapabilir, yabancı dil öğrenebilir ya da sanatsal bir eğitim-kursa yazılabilirsiniz. Belki de bir ajansa kaydolabilirsiniz.

27 Temmuz ile 7 Eylül arasında ise Venüs; Aslan burcunda geri hareket edecek. 6. evinizde geri giden Venüs, öncelikle sağlıkla ilgili dikkat etmeniz gereken zamanları işaret ediyor. Belki kendimi tekrar etmiş olacağım ama cinsellikle ilgili rahatsızlıklar, genital bölge sorunları, kum, taş, idrar yolları, mesane gibi organlara dikkat. Spora veya diyete başlamayı düşünüyorsanız, doğru programda olduğunuza emin ol. Sporda sakatlanmalara karşı dikkatli olun. Eğer diyet yapmaya karar verdiyseniz, Venüs retro olduğu için, her zamankinden daha yavaş kilo vermeye başladığınızı fark edebilirsiniz. Günlük rutin işlerinizde zaman zaman aksilikler, gecikmeler meydana gelebilir. Daha önce kaybolan bir ev hayvanınız geri de gelebilir. Bu süreçte özel hayatınız ile iş hayatınız arasındaki dengeyi dikkatli kurmaya bakın. İş yerinde kadın ilişkilerinde zorlanmalar meydana gelebilecek olsa da önyargılı ve eleştirel yaklaşmayın, sorunları çözüm odaklı bir şekilde çözmeye çalışın. Özel hayatınızı çok fazla ortaya dökmemeye de özen gösterin. Sınırlarınızı iyi belirleyin.

12 Ağustos'ta ise şans, talih, bereket ile sembolize edilen Jüpiter ise Aslan burcundan çıkıp Başak burcuna geçiş yapacak ve 10 Eylül 2016 senesine kadar bu burçta seyahat edecek. 7. evinize giriş yapacak olan Jüpiter, ortaklıklar, sözleşmeler, evlilik, ikili ilişkiler alanında sizlere türlü fırsatlar ve olanaklar sağlamak için devreye olacak. Size güzel kazançlar sağlayacak sözleşmelerin altına imza atabilirsiniz. Yalnız ve bekar olanlar evlilik hazırlığına başlamalı. İkili ilişkilerden yana, partnerinizden ve eşinizden rahatlıkla destek görebileceksiniz. Düşmanlarınız size zarar verecek bir mesafede olamayacaklar, lakin Jüpiter’in koruma kalkanı altında olacaksınız. Düşmanlarınızın kim olduğunu daha net bir şekilde görebileceksiniz. Olası mahkemeleriniz sizden yana sonuçlanmaya başlayacak. Partneriniz, ortağınız veya eşinizle birlikte sık sık seyahate çıkabilirsiniz, bu seyahatler yurtdışı seyahatleri olabilir. İlişkilerinizde daha konformist bir tavır sergileyebilirsiniz, her zamankinden çok sahiplenici olabilirsiniz. Eşinize finansal anlamda destek olmanız gerekebilir. Eğer yalnız iseniz, uzun soluklu bir ilişki için kendinizi hazırlayın. İkili ilişkilerinize daha iyimser bir tavır da sergileyebilirsiniz. 

28 Eylül'de ise Koç burcunda bir ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulma sizlerin finansal konularınızın üstüne adeta projeksiyon tutacak. Özellikle finansal konularla ilgili güzel ve keyifli haberler alabilirsiniz. Yaptığınız, uğraştığınız iş ile ilgili yeni kazanç kapıları, yeni projelerle karşılaşabilirsiniz. Yalnız bu tutulma sizlerin iş yükünü biraz daha arttırabilir, yeni görev ve sorumluluklar alabilirsiniz. Bu tutulma sadece parasal anlamda değil, sahip olduğunuz eşyalarınızla ilgili de olacaktır. Bir süredir almayı planladığınız yüklü meblağlı bir şey için atılım yapabilirsiniz. Tutulmanın yöneticisi Mars o gün Başak burcunda seyahat edecek, özellikle ikili ilişkiler, partner ilişkileri, özel hayal, ortaklıklarla ilgili konularda işlerin aksaması, hayal kırıklığı, beklentilerin karşılanmaması, çözümü zor sorunlar, kandırılma gibi durumlar oluşabilir. Bu dönem güven duygunuzda ciddi zedelenmeler oluşabilir, ilişkilerde minik konuları gereksiz yere uzatıp büyük gerginliklere dönüştürmeyin, partnerin veya ortağın sağlık durumu sizleri biraz endişelendirebilir.

Hepinize kendinizi tam ve bütün hissedeceğiniz; sevgi, huzur ve şefkat duygularını yaşayacağınız, cebinizdeki paranın her şeye yettiği bir yıl dilerim.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER