@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 07.12.2014

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Boğa

Astrolog Dinçer Güner, 2015 yılında Boğa burcunu nelerin beklediğini Pudra.com'da anlatıyor.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar için 2015 yılının astroloji yorumu:

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Boğa
(20 Nisan - 20 Mayıs)

Seneye Satürn’ün Yay burcundaki seyahati ile başlıyorsunuz ve tüm sene hayatınızda bu etki devam edecek. 8. evinde uzunca bir süre ilerleyecek olan Satürn, başkalarının maddi olanakları, miras, borçlar, ödemeler, ortaklaşa işlerden kazanılan gelirlerle ilgili konularda sizi disipline etmeye ve deneyimler kazanmanız için sizi bazı testlerden geçirmeye çalışıyor. Parayı nasıl ve ne şekilde kullanmanız gerektiğini ve paranın değerini bu sayede çok daha iyi anlayabileceksiniz. 8. ev krizlerle ilişkilidir ve aklınıza gelen/ gelmeyen her türlü major krizdir. Ve 8. ev ameliyatlar ve ölümlerle de ilişkilendirilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermediyseniz veya vücudunuzun uzun süredir size verdiği sinyalleri doğru değerlendirmediyseniz ameliyatlar söz konusu olabilir. Paranın pek bereketi olmaz bu süreçte, cüzdanınızda adeta delik vardır ve para deli gibi akar gider. Çeşitli akla hayale gelmeyecek işler ortaya çıkabilir. Korkularınızla yüzleşme zamanıdır, umarım ölüm korkunuz yoktur, çünkü Satürn sizi ölümle burun buruna getirerek bu korkunuzu yenmenize yardımcı olacaktır. Bu süreçte mirasla ilgili sıkıntılar çıkmasını bekleyebilirsiniz, mirası paylaşmak, bölümlendirmek oldukça sıkıntılı olabilecektir. Geçmişe ait, önemsemediğiniz, gözünüzden kaçırdığınız bir vergi ya da borç birden önünüze çıkar yüklü bir meblağ şeklinde ve bunu sıkıntılı bir şekilde ödemeniz beklenebilir. Aslına bakarsanız durum bu kadar vahim değil, ben olası en kötülerden bahsediyorum. Satürn, yüklü miktarda yatırım amaçlı bir kredi çekip, bu şekilde paranızı idare etmeyi de öğretir. Borç ödeme konusunda sizi sorumluluk altına da itebilir. Bir de bu 8. ev aslında ruhun değişim ve dönüşüm geçirdiği alandır. Bu 2,5 senelik sürecin sonunda öyle felsefeler, öyle öğretiler, öyle uygulamalarla karşılaşırsınız ki ruhunuz o eski ruh olmaz, kendinizi değiştirmek, dönüştürmek adına uzun ve zaman zaman sancılı bir içsel yolculuk haline de dönüşebilir sizin için bu. Yalnız sağlık olarak, kaslarınıza, baldırlarınıza, bacaklarınıza dikkat etmenizde yarar var.

Sonrasında ise 20 Mart'ta Balık burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Bakın bu tutulma iyi dilekleri temsil eden bir evde meydana gelecek ve Satürn ile de güzel bir kontağı olacak. Dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan kalıcı, güzel destekler alabileceğinizin sinyalleri var bu tutulmada. Sosyal çevreniz değişmeye, gelişmeye başlıyor. Ruhani yanı güçlü, spiritüel kişiliklerle daha fazla bir arada olabilirsiniz mesela. Bu tutulma hem işten kazandığınız gelirlerin artmasına hem de saf ve bilinçsiz bir niyetle düşündüğünüz şeylerin gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Bence bu çok güzel bir etki! Belki bu tutulma size ev almanız, evinizi yapılandırmanız konusunda güzel fırsatlar ortaya çıkartabilir. Bunun için dostlarınızdan destekler alabilirsiniz, belki de bu maddi bir destek olabilir ya da gerçekten yardımlaşmanın ve dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu gösterecek olaylar da meydana gelebilir.

Bu tutulmadan hemen sonra 4 Nisan'da Terazi burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Bakın bu oldukça önemli bir tutulma, neden mi? Çünkü Ekim ayında Koç burcunda bir tutulma meydana gelmişti 15 derecede. Şimdi ise 14 derece Terazi'de olacak, tam karşısında. Bu da demek oluyor ki, Ekim ayında hayatında neyin başlangıcını yapmış, temelini atmışsan bununla ilgili sonuçları, gelişmeleri almaya başlayacaksın. Özellikle sağlığınız risk altında bu dönem, dikkatli olmakta yarar var. Ağrılar, sancılar, özellikle bel bölgenize, böbreklerinize, genital bölgelerinize dikkat edin. İş ve çalışma ortamınızda yeni teklifler, projeler gündeme gelebilir, iş hayatınızda alıştığınız sistem ve düzende değişimler gündemde olacaktır. Değişime açık olduğunuz sürece şans sizden yana olacak. İş değiştirmek için aslında güzel dönem. Hatta tutulmanın yöneticisi olan Venüs burcunuzda hareket edeceği için, iş için siz koşturmayacak iş sizin ayağınıza gelecektir. Hatta daha güzel para kazanmanıza da yardımcı olacaktır. Bence tutulma dönemi, tansiyon, kalp gibi konularda problemler çıkabilir. Bir de uzun süredir ayağınıza dolanan bir iş veya bir mesai arkadaşı hayatınızdan çıkabilir.

27 Temmuz ile 7 Eylül arasında ise Venüs geri hareket edecek. Venüs gerilemesi ile eğer ev tadilatı, dekorasyon değişikliği, taşınma gibi işlemleri düşünüyorsanız bunları Venüs retrosundan önce halletmeniz yerinde olur. Venüs gerilediği zamanlar, estetik, dekorasyon, bir şeyleri yenileme, güzelleştirme ile ilgili konularda gecikmeler, istediğiniz sonuca ulaşamama durumu ile karşılaşabilirsiniz. Evinizde daha çok zaman geçirmek isteyebilir hatta biraz tembelleşebilirsiniz. Mesela; evinizi boyatmaya karar verdiniz, boyayı seçtiniz ama bir baktınız sizin duvarınızda o umduğunuz rengi yakalayamadınız veya boyayı yapacak olan usta birden hastalandığının haberini veriyor ve zamanında işe gelemiyor. Aile içerisinde eskiye ait konular tekrar gündeme gelebilir, konuşulabilir. Ya da ailenize karşı güveninizi sarsabilecek durumlar da meydana gelebilir. Ailenizle ilişkilerde sert, ön yargılı, eleştirel olmamaya özen gösterin. Ev almak /satmak gibi bir planınız var ise, eğer ki çok aciliyeti yoksa, Eylül ayına kadar beklemenizi tavsiye ederim. Daha iyi fiyata halledebilirsiniz.

12 Ağustos'ta ise şans, talih,bereket ile sembolize edilen Jüpiter Aslan burcundan çıkıp Başak burcuna geçiş yapacak ve 10 Eylül 2016'ya kadar bu burçta seyahat edecek. "Havada aşk kokusu var" şarkısını armağan ediyorum sizlere. Özellikle yalnızlar uzun soluklu bir aşk ilişkisine hazır mısınız? Jüpiter sizi çok sahipleneceğiniz bir gönül ilişkisine sokmak için kolları sıvamış durumda. Bunun yanı sıra Jüpiter’in şans, bolluk, büyüme etkilerini göstereceği diğer alanlar, size zevk veren konular, hobileriniz, çocuklarla ilgili konular, riskli aktiviteler ve yatırımlara ilişkin olacak. Evli ve çocuk sahibi olmak isteyenler, işte Jüpiter sayesinde çocuk sahibi olabilirsiniz. Borsa gibi spekülatif işlerden kazanç elde edebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işlerde çalışanlar, çanlar sizin için çalıyor; kalıcı eserler üretebileceğiniz ve bunlardan kazanç elde edebileceğiniz bir süreç. Bazılarınız yaptıkları işlerle adını duyurabilecekler. Hayattan çok daha fazla keyif alabileceğiniz zamanlar. Hayatınızda eğlenceye, keyfe çok daha fazla yer verebilirsiniz. Havadan bir şeyler kazanabilirsiniz, ödül, piyango ya da çok eğlenceli bir tatil! Yalnız bu süreç özel hayatınızda takıntılarınızı veya detaycı tarafınızı da ortaya çıkarıcı bir etki yapabilir, sizi biraz "armudun sapı, üzümün çöpü" derken bulabiliriz. Valla böyle derseniz evde kalırsınız benden söylemesi, biraz rahat olun ve yaşamın size getirdiklerini deneyimlemenin tadını çıkartın.

13 Eylül'de Jüpiter’in geçiş yaptığı bu alanda bir de Güneş tutulması meydana gelecek. Bu sizler için tam anlamıyla bir Aşk tutulmasına dönüşebilir. Hayatınızın aşkı ile karşılaşabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak için de bundan iyi bir fırsat olamaz diye düşünüyorum. Bu tutulma size iş vasıtasıyla veya bir iş arkadaşıyla flört de getirebilir. Çok yaratıcı, sanatsal iş projelerini de karşınıza çıkabilir.

28 Eylül'de Koç burcunda bir ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulma 12. evinizde gerçekleşecek. 12. ev astrolojide, kontrol dışı gelişen olaylar, gizlilik içinde hareket edilen, gizli düşmanlıklar, hastalıklar, engellenmeler, kısıtlanmalar, dedikodularla ilişkilendirilir. Tutulma sayesinde bu konuların üzeri ışıklandırılır ve gözle görülür bir hale gelir. Bu tutulma zamanında hayatınızda gelişen bir takım olaylar kontrolünüzün dışında gerçekleşebilir ki bu özellikle iş ve kariyerinizle ilgili konular olabilir. Sizden gizlenen bir takım bilgiler, arkanızdan dönen bazı dedikodular gün ışığına çıkabilir. Size set veya engel olunan koşullarla ilgili farkındalığınız artabilir. Size zarar vermek ihtimali olan, düşman kişilikleri rahatlıkla tespit edebileceksiniz.Sağlığınıza ekstra dikkat etmekte fayda var, özellikle alerji ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Tutulmanın yöneticisi Mars, Başak burcunda seyahat edecek. Özel hayatta hayal kırıklığı, aldanma, aldatılma gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu dönem borsa gibi spekülatif yatırım araçlarında risk almak, kumar oynamak pek uygun değil açıkçası. Hamileliklerde ya da çocuklarınızın sağlığı ile konularda da sıkıntılılar oluşabilir.

Hepinize kendinizi tam ve bütün hissedeceğiniz; sevgi, huzur ve şefkat duygularını yaşayacağınız, cebinizdeki paranın her şeye yettiği bir yıl dilerim.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER