@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.12.2014

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Koç

Astrolog Dinçer Güner, 2015 yılında Koç burcunu nelerin beklediğini Pudra.com'da anlatıyor.

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar için 2015 Yıllık Astroloji Yorumu:

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Koç
(21 Mart - 19 Nisan)


Seneye Satürn’ün Yay burcundaki seyahati ile başlıyorsunuz ve hayatınızda tüm sene bu etki devam edecek. Buna göre bu sene deneyim kazanacağınız, belki de sizleri bir parça zorlayacak, dersler alacağınız ve önemli ödevlerinizi vereceğiniz alan, hukuksal konular, yurt dışı bağlantılı bir takım işler, akrabalarınızla olan ilişkileriniz, dini konular, yurt dışı ticareti ile ilgili konular olabilir. Lütfen illegal işlerden, kişilerden uzak durun, ciddi zararlar görebilirsiniz. Öyle evraklarda oynama falan yapmayın, başınıza fena işler açılabilir. Önemli, zorlu bir eğitim sürecine başlıyorsunuz hayırlı olsun, ne kadar dandik-kıl hoca varsa hepsi size rast gelebilecek. Bazılarınız yayıncılık alanında kariyer denemelerine girişebilirler ama öyle her şey süt liman olmayacak, sürekli arıza tipler, engeller, sorunlar çıkacak! Yurt dışına çıkarken bile trajik komik engellerle karşılaşabilirsiniz. Leyleği havada görmüşcesine sürekli bir seyahat hali başlıyor sizin için ama bu seyahatler ilk zamanlar süper gelse de sonradan ciddi kabak tadı vermeye başlayabilir. Astroloji öğrenmek, eğitim almak içinde harika bir süreç olacak sizler için. Bilgi ve öğrenme açlığınız başlıyor. Özellikle bu Yay sürecinde hayatınız yurt dışı bağlantılı konularda teste tabii tutulabilir. Mesela yurt dışında kariyer fırsatı ile karşılaşabilir ve kafanız karışabilir, yurt dışında iş bulmak, çalışmaya başlamak gibi enteresan bir güdü içine girebilirsiniz. Düzen ve sistem değiştirmek yorabilir sizleri. Yine bir deneme olarak uluslararası ticari bir takım işlere girişebilir, risk alabilirsiniz. Ama bilin ki bu alanlarda mevsim pek öyle bahar gibi olmayacak, bildiğiniz kış gibi sizi yoracak, belki zaman zaman evden çıkamayacak hatta üşüyeceksiniz. Bu yazdığım konularda zorlayıcı, dersler ve ödevlerin olduğu bir yolculuk bekliyor olacak sizleri!

Akabinde senenin ilk tutulması 20 Mart günü Balık burcunda meydana gelecek. Bu tutulma enteresan bir tutulma, çünkü tamamen bilinçaltınızı, ruhsal konularınızı, manevi tarafınızı etkileyecek. Tutulma zamanı Satürn’ün de desteği olacağı için, size ruhsal anlamda iyi gelecek metotlar, uygulamalar, çalışmalara katılabilirsiniz! Yine bu tutulma ile kendi içinizde bir problemi çözebilirsiniz. Ya da belki de kendinizin bile fark etmediği gizli yönleriniz veya yetenekleriniz ortaya çıkabilir. Tutulma çok içsel bir dinamikle çalışacağından, kendinizi dışarıya karşı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Tutulma döneminde, yeni ruhsal kitaplar alıp okuyabilir, yeni fikir akımlarına kapılabilirsiniz. Bir diğer olası etkisi ise belki düşük bir ihtimal ama yazmakta yarar var, gizli bir takım aşk ilişkilerine de çekilebilirsiniz. Aman evli olmamasına dikkat edin.

Akabinde 4 Nisan'da Terazi burcunda bu sefer bir Ay tutulması var. Bakın bu oldukça önemli bir tutulma, neden mi? Çünkü Ekim ayında Koç burcunda bir tutulma meydana gelmişti 15 derecede. Şimdi ise 14 derece Terazi'de olacak, tam karşısında. Bu da demek oluyor ki, Ekim ayında hayatında neyin başlangıcını yapmış, temelini atmışsan bununla ilgili sonuçları, gelişmeleri almaya başlayacaksın. Tabii bu tutulma senin burcunda bulunan Uranüs ile de kontak kuracağından, seni içsel anlamda huzursuz, dengesiz bir hale sokabilir, tepkilerin kontrolsüz ve gergin ve taşkın olabilir. Lütfen özellikle kalbine ve tansiyonuna dikkat et bu tutulma zamanı! Bu tutulma eğer ki bir ilişkin varsa bunu sarsabilecek bir etkiye sahip, özgürleşme ve rahat hareket etme ihtiyacı artacak demektir bilginiz olsun. İlişkiler ve ortaklıklar alanında bir takım isyankar etkileri söz konusu! Bu tutulmanın bir diğer olası etkisi, para getirecek yeni ortaklıklara girişim söz konusu olabilir. Ya da partneriniz ve ortağınızla aranızdaki parasal mevzuları bir netliğe kavuşturabilirsiniz. Biraz gergin bir tutulmakla olmakla beraber merak etmeyin öldürmüyor. Bazılarınız deli cesareti ile aniden evlilik yolunda bulabilir kendilerini! Ya da en kötü ihtimalle nişan gibi konular gündeme gelebilir.

27 Temmuz ile 7 Eylül arasında ise Venüs geri hareket edecek. Aşk, çocuklar, hobilerle ilgili konulardaki gelişmelerin biraz yavaşlamaya başladığını görebilirsiniz. Birden alevlenen, hızlı gelişmelerin olduğu aşk ve flört hayatınız birden duruldu, sakinleşti. Ya da cinsellikten bir anda eskiden olduğu kadar zevk alamıyorsunuz? Merak etmeyin geçici bu etkiler, 7 Eylül'e  kadar sürecek sadece. Eski aşklar ve flörtlerle biraz zaman geçirebilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünenler, işleriniz biraz uzayabilir. Hamile kalma riski düşük olacağı gibi, beklenmeyen, istenmeyen gebelik durumları ile de karşılaşabilirsiniz. Aşk ve çocuklarla ilgili konular ön planda. Özel ilişkilerde güç, iktidar savaşı zaman zaman zor duruma düşürebilir, yalnız koçlar oldukça romantik günler kapıda. Çocuk sahibi olmayı düşünenler çalışmalar yapabilirler. Finansal anlamda sürpriz harcamalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Para bu dönem daha çok keyfi harcamalar üzerine gidebilir. Maddi konularda aslında risk almak için pek de uygun bir süreç değil aslında bilginiz olsun.

12 Ağustos'ta ise şans, talih, bereket ile sembolize edilen Jüpiter Aslan burcundan çıkıp Başak burcuna geçiş yapacak ve 10 Eylül 2016'ya kadar bu burçta seyahat edecek. Öncelikle daha sağlıklı yaşamak için ciddi profesyonel destekler alabilir, diyet konusunda işinin ehli kişilerden yardımlar alabilir, yemek düzeninizi değiştirebilir, hayatınıza egzersiz ve spor katabilirsiniz. Jüpiter öncelikle yaşam kalitenizi artırmanız konusunda muazzam destekler sunacaktır size. Velev ki bir takım hastalıklarınız var, merak etmeyin Jüpiter burada belki de alternatif tedavi yöntemleri ile buluşturacak sizleri. İş ve çalışma ortamınızda koşullar çok daha iyi bir seviyeye gelebilir. İş arayanlar sürekli seyahat edebileceğiniz bir işe giriş yapabilirsiniz. Ardı ardına mülakatlara davet edilebilirsiniz. İş ortamınızdan ve günlük yaşamdan çok daha fazla keyif almaya başlayacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkileriniz harika olmaya başlıyor. İş yaşamınızdan gelen gelirlerinizde artış bekleyebilirsiniz. Kişisel ve fiziksel gelişim sağlayabilmeniz için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işler gündeminizde yer tutabilir daha çok. Ya da sağlığınıza iyi gelmesi için yeni bir hayvan sahiplenebilirsiniz, böyle bir şey yapacaksanız barınaklardan sahiplenin lütfen!

13 Eylül'de Jüpiter’in geçiş yaptığı bu alanda bir de Güneş tutulması meydana gelecek. Hem iş ve çalışma ortamınıza düzen, titizlik ve sadelik getirirken bir taraftan üzerinizdeki angarya işlerinizi alacak yeni yardımcı ve çalışanlar alabileceğinize işaret etmekte. İş ortamınızda ve gündelik yaşamınızda titizlik, düzen, yeni bir sistem oturtma konusunda çabanız desteksiz kalmayacak. Her şekilde yeni iş ve müşterilerle karşılaştıracaktır sizleri.

28 Eylül'de ise Koç burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Kişiliğin öne çıkacağı durumlar, sağlığınız, fiziksel görünümünüz, hayatınızda önemli başlangıçlar, girişimler söz konusu olacaktır bu tutulma zamanında. Bu tutulmada hem fiziksel hem de zihinsel olarak oldukça dikkat çekici olacaksınız. Atacağınız adımlar, hayatınızın genelini etkileyecek tarzda olabilir. Yeni başlangıçlarla ilgili fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Özel hayatınızla ilgili sorumluluk almaya, kontrolü ele geçirmeye hazır olacaksınız. Belki de özel hayatınızı düzenleme ve disipline etmek için uygun destekler altında olacaksınız. Tutulmanın yöneticisi Mars o gün Başak burcunda seyredecek, bu yüzden de sağlığınıza özellikle dikkat edin, operasyonel durumlar oluşabilir, iş yerinde birlikte çalıştığınız kişilerle gerginliklerden uzak durmakta fayda var. Diyete başlamak, yaşam kalitesini yükseltecek girişimlerde bulunmak için idealdir. Yalnız Mars etkisinden dolayı, günlük angarya sayılabilecek işleriniz artabilir, köle gibi çalışabilir ve bundan dolayı da çabucak arıza çıkartmaya eğilimli olabilirsiniz. Sağlıkla ilgili olarak, zehirlenme ve alkolle ilgili sorunlara dikkat. İlaç alırken de ekstra dikkat edin yanlış ilaç kullanmayın, doktorunuzdan emin olun, yanlış teşhis, tedavi kurbanı olmayın.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER