@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.12.2014

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Yengeç

Astrolog Dinçer Güner, 2015 yılında Yengeç burcunu nelerin beklediğini Pudra.com'da anlatıyor.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar için 2015 yılının astrolojik yorumu:

Astrolog Dinçer Güner'den 2015 yıllık burç yorumu / Yengeç
(21 Haziran - 22 Temmuz)

Seneye Satürn’ün Yay burcundaki seyahati ile başlıyorsunuz ve hayatınızda tüm sene bu etki devam edecek. 6. evinizde hareket edecek olan Satürn öncelikle iş ve çalışma ortamını düzenlemek, iş hayatında yaşayacağınız bir takım olaylarla birlikte büyümenizi, olgunlaşmanızı sağlayacak bir dizi deneyimi hayatınıza katacaktır. Belki de ani bir kararla sektör değiştirecek farklı bir kulvarda yol almaya başlayabileceksiniz. Bazılarınız sağlığı ile ilgili konularda çok daha fazla özen gereken bir döneme giriyor. Bu transit sürecinde kronik bir takım rahatsızlıklar gündeme gelebilir, sağlığın değerini çok daha iyi anlamanızı sağlayacak bir takım minik dersler yaşayabilirsiniz. Bu dönem çok çalışıp bir türlü kendinizi gösteremeyeceğiniz ve içten içe sürekli hırs yapıp bileneceğiniz bir dönem. Herkesten iki kat fazla çalışır, en iyi ürünleri ortaya çıkarır ama bir türlü çalışma arkadaşlarınıza veya yöneticilerinize yaranamazsınız. Hakkınızın yendiğinden şikayet eder durursunuz. Eğer iş veren pozisyonundaysanız işiniz daha fena! Çalıştığınız kişilere iş yaptırmak daha zor olacaktır, farklı insanlarla uğraşıp durabilirsiniz. Baba tarafından akrabalarla ilgili türlü dertler, sıkıntılarla uğraşmanız gerekebilir. Yaşamdan yardım ve destek olmak bu sürçte çok zordur. Bir haber ev hayvanı alabilir, onunla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Zaten bu kadar şuursuzluğu yaşadıktan sonra insanlardan soğuyabilirsiniz, siz de haklısınız tabii. Ya da bu süreçte yurt dışı temelli bir iş teklifi alabilir ya da uluslararası bir firmada işe başlayabilirsiniz. Ya da kendi işinizi kurabilir, ticarete atılabilirsiniz.

Sonrasında ise 20 Mart'ta balık burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Bu dönem dikkatiniz daha çok inançlarınıza çekilebilir, inancınız ne ise onun sorumluluklarını daha fazla yerine getirebilirsiniz. İnanç ve manevi tarafınızı besleyecek girişimleriniz olabilir. Uzun yolculuklara çıkabilirsiniz ki, bu daha çok yurt dışı bağlantılı yolculuklar olabilir. Tutulmaya Satürn destek vereceğinden, sizden mesafe olarak uzakta biri ile uzun soluklu bir ilişki içine girebilirsiniz. Yine hukuksal konular olursa hayatınızda şans sizden yana olacaktır, güzel destekler alabileceksiniz. Tutulmanın yöneticisi olan Jüpiter o tarihlerde aslan burcunda seyahat edeceğinden, her şekilde kazançlarınızı artırıcı bir etki yaratacak. Belki de yurt dışı bağlantılı bir ticaret işine atılım yapacaksınız deniz yolu üzerinden veya deniz kenarı bir ülke ile.

Bu tutulmadan hemen sonra 4 Nisan'da Terazi burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Bakın bu oldukça önemli bir tutulma, neden mi? Çünkü Ekim ayında Koç burcunda bir tutulma meydana gelmişti 15 derecede. Şimdi ise 14 derece Terazi'de olacak, tam karşısında. Bu da demek oluyor ki, Ekim ayında hayatında neyin başlangıcını yapmış, temelini atmışsan bununla ilgili sonuçları, gelişmeleri almaya başlayacaksın. Tutulma ile birlikte; ev, yuva, aile, yerleşime ait konular, aile ile ilgili konular ön planda olacaktır. Ev-alım-satımla ilgili bu hafta bir takım önemli kararlar, sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir. Tutulma ile birlikte dostlarından, arkadaşlarından hem maddi hem de konut anlamında bir destek alabilirsin. Yalnız ev ve aile arasındaki dengeyi iyi kurman, asilik göstermemen iyi olur.

27 Temmuz ile 7 Eylül arasında ise Venüs geri hareket edecek. Venüs sizin 2. evinizde geri gidecek. Bu süreçte, eşyaları koyduğunuz yerde bulamayabilirsiniz veya kaybedebilirsiniz. İyi etkisi ise eskiden kaybolmuş olan değerli eşyalarınız birden ortaya çıkabilir. Bazı şeylere gereğinden fazla ödeme yapabilirsiniz. Hesap hataları gündeme gelebilir. Aldığınız yeni giysilerin başına bir şeyler gelebilir. Birlikte olduğunuz kişi ile parasal konular yüzünden gerilebilirsiniz. Maddi konularda büyük harcamalar yapmak için aslında pek uygun bir süreç değildir. Mali anlamda daha hesaplı ve düzenli gitmenizde yarar var. Finansal anlamda risk almak, abartılı harcamalar yapmak, pahalı alışverişler yapmak, lüks tüketimde bulunmak için uygun bir dönem değil.

12 Ağustos'ta ise şans, talih, bereket ile sembolize edilen Jüpiter ise Aslan burcundan çıkıp Başak burcuna geçiş yapacak ve 10 Eylül 2016'ya kadar bu burçta seyahat edecek. 3. evinize giriş yapacak olan Jüpiter sayesinde önümüzdeki bir sene iletişim, bilgi alışverişi, yakın çevre ile ilişkiler, kardeşlerle ilgili konular, komşularla, eğitimle ilgili konularda türlü fırsat ve şanslarla karşılaşabilirsiniz. Birçok seyahat gündeme gelmeye başlayacak; bunlar genellikle ülke içi ve orta uzunlukta seyahatler olacak. Bazılarınız iletişim, yazı, internet, blog, web sitesi gibi kanallar ile adını daha fazla duyurabilecek, yurt dışına açılabilecek. Bazılarınız bir yayıncı ile anlaşıp ilk kitabını bastırabilir. Yeni şeyler öğrenmek bilhassa yabancı dile başlamak için muhteşem bir zaman! Komşularınızla olası sorunların üstesinden çok daha rahat gelebileceksiniz. Bazılarınız, halka ilişkiler, tanıtım, reklam gibi işlerden kazanç elde edebilecekler.

13 Eylülde Jüpiter’in geçiş yaptığı bu alanda bir de Güneş tutulması meydana gelecek. Demek ki Jüpiter’in parlatacağı alanlar daha da görünür bir hale gelecek ve hayatınızın odak noktasına dönüşecek sizlerin. Bu tutulma ile bir ev alımı için kontrat, sözleşme gibi bir durum oluşabileceği gibi, aile içinde de anlaşma, bir konunun tatlıya bağlanması, aile ile birlikte ticari bir girişime girme gibi etkiler de söz konusu olabilir. Konular zarar getirici bir etki yaratmayacak fakat siz normalden daha detaycı ve titiz davranabilir, bu yüzden de karşınıza bu alanda ortaya çıkacak olan fırsatları yeteri kadar değerlendiremeyebilirsiniz.

28 Eylül'de ise Koç burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. 10. evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma, iş hayatı, iş hayatındaki dengeler, kariyerinize yönelik durumlar, yöneticilerle ilişkiler, toplum önünde olmanızı sağlayacak konular üzerinde etkileyici olacak. İş arayanlar, işini değiştirmek isteyenler, terfi etmek isteyenler, iş ile ilgili takdir görmek isteyenler için destekleyici etkiler devrede. Fikirlerinizle, düşüncelerinizle yöneticilerinizin oldukça dikkatini çekebilirsiniz. İş ve kariyerinizle ilgili yeni bir takım başlangıçlar, adımlar gündeme gelebilir. Daha çok toplum önünde olmanız gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız dikkatli olun, çok fazla göz önünde olacağınızdan hem iyi hem de kötü adımlarınız gözden kaçmayacaktır. Tutulmanın yöneticisi Mars o gün Başak burcunda seyahat edecek. Yanlış anlamadan kaynaklı sorunlar söz konusu olabilir; yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz, komşularınız sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Eğer deniz seyahatiniz var ise aksiliklere, unutkanlıklara karşıda dikkatli olmanızda yarar var, aracınızın deposunu doldurmayı ihmal etmeyin, yolda kalmayın sonra. Sınava girecekseniz dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin.

Hepinize kendinizi tam ve bütün hissedeceğiniz; sevgi, huzur ve şefkat duygularını yaşayacağınız, cebinizdeki paranın her şeye yettiği bir yıl dilerim.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER