Milliyet 01.01.2012

Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan 2012 yıllık burç yorumu (İkizler)

Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan ikizler için çarpıcı tespitler..

2012’ye genel bakış

Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan 2012 yıllık burç yorumu (İkizler)

2012 beklentilerinizin de ötesinde, kendinizi her yönden geliştirebileceğiniz bir yıl olabilir. Eğer gelişen fırsatları değerlendirir ve peşinizdeki şansa kulak verebilirseniz, bu yılı önemli adımlarla tamamlayabilirsiniz. Zira 11 Haziran’da burcunuza yerleşecek olan Jüpiter son derece hareketli ve yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz koşulların doğabileceğine işaret ediyor. Son zamanlarda kariyer hayatınıza geri gelen denge ile bu yıl daha akılcı ve kazançlı değişiklikler yapabileceksiniz. 11 Haziran’a kadar olan dönemi daha çok bir bekleme ve hazırlık gibi görmekte fayda var. Nitekim 24 Ocak – 14 Nisan arasında Başak burcunda geri hareket edecek olan Mars, yılın neredeyse ilk yarısında sizi fazlasıyla meşgul edeceğe benziyor. Zaten şu günlerde gündeme gelen pek çok yoğunluk tamamlanması gereken işlerinizin olduğunu anlatmakta. Mars 3 Temmuz’da Başak burcunu terk ettiği andan itibaren önünüzdeki olanakların artacağını söylemeliyiz. Bu nedenle yılın ilk yarısında bazı bitişler ve beklemeler söz konusu. Hatta böylece sizin uzun zamandır huzursuz eden koşulların da geride kaldığını göreceksiniz. Yine de 11 Haziran’a kadar olan dönemde daha çok bir hazırlık sürecindesiniz. Olumlu değişikliklerin işareti gelmekle birlikte, daha sabırlı olmanız da gerekmekte.

Jüpiter’in burcunuza yerleşmesi her bakımdan keyifli ve canlandırıcı koşullar sunmakta. 12 yılda bir burcunuza uğrayan bu şans gezegeninin hakkını verebilmek için tembellik etmemeli ve olanaklarınızı mümkün olduğunca kullanmaya bakmalısınız. Jüpiter eğitimle ilgili alanlarda, yabancıları ilgilendiren konularda, yolculuklar ve uluslar arası alanlarda kendinizi çok daha parlak biçimde ifade edebileceğinizi anlatmakta. Bu yıl yapacağınız yeni başlangıçlar sayesinde önümüzdeki yılların da uğraşlarını belirlemiş olacaksınız.

Bu yıl burcunuzu ve özellikle İkizler burcunun ilk günlerinde doğanları yakından ilgilendiren büyük bir transit söz konusu. Neptün 3 Haziran’da 14 yıllığına Balık burcuna geçmeye hazırlanıyor. Kuşkusuz bu etkileri yükselen burcu İkizler olanlar da fazlasıyla sezmeye başlayacaklar. Sezmekten söz ediyoruz, zira Neptün’ün etkilerini açık ve somut biçimde farkedebilmek son derece zordur. Gerek yükselen burcu İkizler olanlar, gerekse 21-25 Mayıs tarihinde doğan İkizler kişileri Neptün’ün güçlü dalgaları ile karşılaşacaklar. Neptün şaşırtıcı ve bir ölçüde hayallere daldıran, çoğu zaman kişiyi pasifize eden bir güçtür. Bu gezegen aynı zamanda yaratıcılık, hassasiyet ve ruhsal konularla da yakından ilgilidir. Özellikle hayal gücünü kullanan ve yaratıcı alanlarda çalışan İkizler kişileri açından Neptün transiti son derece uyarıcı ve etkileyici olabilir. Zira bu dönemde ve önümüzdeki yıllarda Neptün’ün getirdiği idealizmi ve hassasiyeti bir şekilde kariyer alanınıza aktarabilirsiniz. Sosyal konularda daha fedakar olabilir ve kendinizi daha büyük bir amaca, farketmeseniz de adamaya başlıyor olabilirsiniz. Ancak 21-25 Mayıs doğumlu olan İkizler kişilerinin zaten son yıllarda hissetiği dağınıklık ve yönsüzlük iyice belirgin olmaya başlayabilir. Bir bakıma Neptün sizi eski kalıplardan ve bakış açılarından arındırmaya ve çözmeye geliyor. Ancak bu transit aynı zamanda bir türlü karar alamama ve yön bulamama ile yakından ilişkilidir. Şimdiye kadar emin olduğunuz düşüncelerin aslında işe yaramadığınızı ve anlamsız kalmaya başladığını görürseniz hiç şaşırmayın. Neptün bir ölçü de sizin aklınızı dağıtacaktır. Bu dağınıklık dolayısıyla, iş kararlarınızda, hayatınızın genel yönünde ve kariyer hedeflerinizde bulanıklaşmaya, karar alamayaya, değişik nedenlerle pasifize olmaya neden olabilir. Bazı İkizler kişileri bu dönemde sağlığına ve sinir sistemine ve bedendeki bağışıklık gücüne daha fazla özen göstermek ve kendini dağıtmamak durumunda. Kimyasallar, ilaçlar çok daha dikkatli kullanılmalı. Kuşkusuz Neptün’ün getirdiği bu karmaşa bazı zayıf bünyelerde depresyona yol açabileceği için fiziksel açıdan kendinizi daha canlı kılacak şeyler yapmalısınız.

5 Ekim’e kadar Satürn’ün getirdiği istikrarın yanında, Uranüs’ün destekleyici açısı bu dönemde hayatınızda olumlu değişiklikler yapabileceğinizi ve bakış açınızı çeşitlendirebileceğinizi gösteriyor. Özellikle 21-30 Mayıs doğumlu İkizler kişileri, Neptün’ün getirdiği karmaşaya rağmen hayatlarını yenileyecek sürprizlerle de karşılaşacaklar. Uranüs bizi aydınlatan, uyandıran ve daha fazla özgürleştiren bir güçtür. Uranüs transiti altında kendimize yeni yollar açabilir ve daha özgün ifade edebiliriz. Bugünlerde doğanlar hayatlarına giren yeni arkadaşlar, sosyal çevreler ve pozitif umutlar sayesinde geleceğe yönelik beklentilerini değiştirebilirler. Yeni işler, yeni ilgiler, yeni arkadaşlıklar sosyal hayatınıza canlılık getirecek. Aynı zamanda iş hayatında, özellikle 11 Haziran sonrasında harekete geçirici tecrübelerinizin arttığını görebileceksiniz. Jüpiter’in desteği ile birlikte, eğitim alanında, yeni hobiler geliştirmekte son derece şanslısınız. Bir bakıma Uranüs Neptün’ün getirdiği dağınık temalardan yeni olanaklar keşfedebileceğinizi anlatıyor.

Kariyer konularını sorumlulukları, istikrarı ve yönetsel kararları anlatan Satürn 2010 Temmuz’undan beri burcunuzla son derece uyumlu bir açıda duruyor. Bu sayede son zamanlarda mesleki alanda daha istikrarlı bir çizgi tutturmuş olabilirsiniz. Bu yıl da 5 Ekim’e kadar Satürn’ün bu desteğini sürdüreceğini görüyoruz. Ancak yılın son üç ayında, bu tarihten itibaren Akrep burcuna ilerleyecek olan Satürn, özellikle yükselen burcu İkizler olanlar için iş yükünü çok fazla arttırak sizi yormaya başlayacak. Satürn’ün bu konumu iş hayatına ait sorunları, kimi zaman işsizliği, kimi zamanda iş ortamındaki yorucu koşulları anlatır. Üzerinde çalıştığınız projelerin yükleri artmakta. Aslında bunu bir çıraklık dönemi gibi görmelisiniz. Zira Satürn 2015 Ocak ayında Yay burcuna ilerleyince neler yapmış olduğunuzu çok daha iyi farkedeceksiniz. Ancak ilk başta Satürn’ün etkisi yavaşlatıcı ve daha fazla sorumluluk yükleyici şekilde olacaktır. Bu arada sağlık konusu ile de daha ciddi ilgilenmeye başlayabilir, kendinize bu alanda çeki düzen verme gereği duyabilirsiniz. Satürn size işte daha kontrollü ve konsantre şekilde çalışmayı getirmekte. Geliştireceğiniz yeni yeteneklerle iş hayatında daha etkin olmanın yollarını arayacaksınız. Beraber çalıştığınız kişilerle ya da sizin altınızda çalışanlarla daha yakından ilgilenmek durumundasınız. Kimi zaman bu kişilerden gelebilecek bazı sorunlarla da soğukkanlı biçimde uğraşmanız gerekebilir.

İş, para ve kariyer olanakları

2012 yılına girerken geleceğe yönelik beklentileriniz yenilenmiş ve tazelenmiş durumda bulunuyor. Geçen yıldan itibaren Uranüs ve Jüpiter tarafından getirilen değişim ve yenilenme rüzgârları size destek verecek şekilde esiyor. Ani gelişmeler, beklenmedik sürprizler yaşam enerjisiniz artırmış olmalı.

Satürn’de son iki yıldır yaratıcı yeteneklerinizi ciddileştirme yönünde sizi eğitti. Artık ilişkilerinizde daha dengeli, ılımlı ve diplomatik yaklaşımlar içinde hareket etmeye başladınız. Burcunuzla uyumlu hareket eden Satürn desteğini 2012 yılının Ekim ayına kadar rahatça alabilirsiniz. Ekim sonrasında Satürn’ün Akrep burcuna ilerlemesi iş hayatınızı ve çalışma şartlarınızı etkileyen konularda birtakım sorumluluklar üstlenmenize neden olabilir. İş yükünüz daha ağırlaşabilir.

Ortak finansal alanı etkileyen Plüton transiti ise 2008’den beri sizi başkalarıyla birlikte yaptığınız yatırımlarda, kredi veya borçlarla ilgili konularda etkiliyor. Eşiniz veya ortağınızla yaptığınız işlerde zaman zaman baskı altına girdiğinizi hissedebilirsiniz. Bankacılık veya yatırım yönetimiyle ilgili bir alanda çalışıyorsanız parasal kaynakları daha iyi değerlendirmek amacıyla yoğun bir çalışma temposu içine girmiş olabilirsiniz.

Jüpiter yılın ilk yarısında sizi beklemediğiniz alanlardan ya da daha önce yapmış olduğunuz işlerden gelen kazanımlar söz konusu olabilir. Bu dönemde size manevi açıdan anlam veren konularla da yakından ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Haziran sonrasında burcunuza ilerleyecek olan Jüpiter sizi yılın en şanslı burçlarından biri yapacaktır. Gelecek yılın ortasında kadar çevresel koşullarınızda, ortaklıklarınızda ve ikili ilişkilerinizde çok olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizi daha iyi pozisyonlara taşıyabilecek fırsatlar bir bir karşınıza çıkabilir, bunları mutlaka değerlendirmelisiniz.

Neptün Şubat 2012’de Balık burcuna girerek uzun yıllar bu burçta transitine devam edecek. İkizler burcunun 21 – 22 – 23 Mayıs günlerinde doğan kişiler Neptün’ün şaşırtıcı ve kafa karıştırıcı transiti karşısında özellikle kariyer konularında kararsızlıklar yaşayabilirler. Yön arayışı içine girebilir, önünüzü net göremeyebilirsiniz. Bu nedenle mantıklı ve akılcı yaklaşımlar içinde hareket etmeye gayret etmelisiniz.

Zaten Mars’ın Temmuz 2012’ye kadar Başak burcunda yapacağı transit sizi ev – kariyer konularında denge arayışı içine girdiğiniz süreçte detaylara daha fazla önem vermeniz yönünde yoracaktır. Özellikle Mars’ın geri hareket yapacağı 24 Ocak – 14 Nisan arasında yaşam hedefleriniz ve eve ait sorumluluklarınız arasında ikilemler yaşayabilirsiniz.

Venüs’te 15 Mayıs – 27 Haziran arasında İkizler burcunda geri hareket yapacak. Özellikle yükselen burcu ikizler olanlar bu süreç içinde ikili ilişkilerinde ve ortaklıklarında bazı sorunlarla yüzleşebilirler. Eski konular gündeme gelebilir, önceden çözülmemiş sorunlar masaya yatırılabilir. Haziran sonrasında Jüpiter’in burcunuza girmesiyle işleri yoluna sokmak için ihtiyacınız olan desteğe kavuşabilirsiniz.
3 Ağustos – 7 Ekim arasında çalışma hayatınıza daha fazla odaklanmak zorunda kalabilirsiniz. 7 Ekim sonrasında Mars’ın transiti başkalarıyla birlikte yaptığınız işlerde bazı mücadeleler getirebilir. Bu günlerde Satürn’ün de iş hayatınızı etkisi altına alacağı için, 2012 sonbaharından itibaren çalışma hayatınız oldukça önem kazanacaktır.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Satürn son iki yıldır sizi aşk konularında ciddi bir eğitimden geçiriyor. Daha önceleri keyiflere, zevklere ve aşk hayatına daha havai bir yaklaşım içinde olan İkizler; artık daha ciddi adımlar atmaya hazır gibi görünüyor. Sorumluluk üstleniyor, toleranslı, dengeli ve ılımlı ilişkiler geliştiriyorsunuz. 2012 yılının Ekim ayına kadar devam edecek olan Satürn transiti size ayaklarınızı yere daha güçlü basarak ilişki kurmayı öğretti.

Arkadaş ilişkileriniz de Uranüs etkisi altında oldukça hareketli, heyecanlı ve sürprizlerle dolu bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Bu yıl özellikle 22 – 30 Mayıs arasında doğan İkizler, Uranüs’ün tazeleyici enerjisiyle yeni etkileşimlere açık olacaklar. Ani başlayan veya birden sonlanan arkadaşlıklar olabilir. Kendinizi beklenmedik anda yeni bir aşk içinde bile bulabilirsiniz.

Bu yıl dikkat etmeniz gereken gökyüzü hareketlerinin ilk sırasında 24 Ocak – 14 Nisan arasında yaşanacak olan Mars geri hareketi geliyor. Bu süreçte yuva ve aile konularında bazı mücadeleler içine girebilir; çevrenizle ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Bir diğer etki burcunuzda 15 Mayıs – 27 Haziran arasında yaşanacak olan Venüs geri hareketi olacaktır. Etkilerini Ağustos ayına kadar hissedebileceğiniz bu transit süresince; aşk hayatınız, eşiniz veya partnerinizle paylaşımlarınız bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Bu dönemde varsa sorunlarınızı halletmelisiniz. Daha sonra pişmanlık duyma ihtimali taşıyacağı için yeni ilişkilere başlamaktan, nişan veya evlilik kararı almaktan kaçınmalısınız.

Son olarak özellikle 21- 23 Mayıs doğumlu İkizler’i etkileyecek Neptün transiti kişisel anlamda akıl karışıklığı yaşamanıza ve yanlış kararlar almanıza neden olabilir.

Aşk gezegeni Venüs bu yıl belirli dönemlerde burcunuzla uyumlu açılar kurarken, aşkta çok daha mutlu olabilirsiniz. Bu dönemler şöyle: 8 Şubat – 5 Mart arkadaşlıklar ve gruplar, 3 Nisan – 7 Ağustos arasında yeni beraberlikler ve tanışmalar, 6 Eylül – 3 Ekim arasında yakın çevrenizle keyifli paylaşımlar, 28 Ekim – 22 Kasım arasında da aşk hayatınızda güzel etkiler deneyimleyebilirsiniz.

Sağlık

2011’in 11 Kasım’ında Mars’ın Başak burcuna girmesiyle gündeminize gelmeye başlayan bazı olaylar, 2012 yılının ilk yarısında sizi uğraştırabilir. Evinize, aile büyüklerinize veya kariyerinize ait konular sinirsel açıdan zorlayıcı, gerginlik verici olabilir. Özellikle 24 Ocak – 14 Nisan arasında agresif tutumlar içine girmekten kaçınmalı, kendinizi rahatlatmaya çalışmalısınız.
Neptün’ün sert açısı da Şubat 2012’den itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu yıl 21 -23 Mayıs doğumlu İkizler ilaç kullanımlarına, dalgınlık veya sakarlıktan kaynaklanabilecek sağlık sorunlarına dikkat etmeliler. Ruh durumunuzun dalgalı olması kimi zaman depresif koşullara yol açabilir.

2012 yılının özellikle ikinci yarısında sağlığınız Jüpiter koruması altına girecektir. Tabi rahatlık ve keyiflere düşkünlükten gelecek kilolara dikkat etmelisiniz. Satürn Ekim ayına kadar burcunuzla uyumlu açı içinde ilerleyecek. Ancak 5 Ekim’den sonra Akrep burcuna geçerek sizi sağlık konularında biraz sıkıştırmaya başlayabilir. Doktor kontrollerinizi, tedavilerinizi ciddi ve sistemli bir şekilde takip etmeniz gerekebilir.

Merkür geri giderken nelere dikkat etmeli?

2012’de Merkür’ün geri harekette olacağı 12 Mart - 4 Nisan, 15 Temmuz - 8 Ağustos ve 7 - 27 Kasım dönemlerinde, yazılı ve sözel iletişimlerinizde bazı gecikmeler ve aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Merkür geri giderken yapılan işlerin tekrar yapılması gerekebilir. Kişisel girişimlerinizde ve imza gerektiren konularda aceleci olmamalısınız.

12 Mart - 4 Nisan arasında Merkür’ün Koç burcunda geri hareketine başlayacak oluşu sosyal hayatınızı etkileyebilir, yönetsel ve grup çalışmasını içeren konularda gecikmeler, sorunlar yaşanabilir. 15 Temmuz - 8 Ağustos arasındaki Merkür retrosu sizin yakın çevre, akraba, kardeşlerle iletişimlerinizde, seyahatlerinizde ve hukuksal alandaki bağlantılarınızda bazı problemlerle karşı karşıya kalmanıza neden olabilir.

7 - 27 Kasım arasındaki yılın son Merkür retrosu sizi ikili ilişkiler, ortağınızla veya eşinizle iletişimlerinizde, çalışma hayatınızı ilgilendiren alanlarda birtakım aksaklıklarla karşı karşıya bırakabilir. Merkür retrolarında ciddi çalışmalar içinde olmalı, ayrıntıları tekrar tekrar gözden geçirmeli ve iyi bir plan eşliğinde hareket etmelisiniz.

Yükselen burcunuza göre 2012

İkizler

Yükselen Koç Son yıllarda Plüton transitinin iş ve kariyer alanınıza getirdiği mücadelelerle sizi daha güçlü kılarken, artık bu sürece alışmış durumdasınız. Satürn de sizi ortaklıklar ve diplomatik davranışlarda eğitmeye devam ediyor. Temmuz’a kadar çalışma ortamınızla ilgili konulara çok zaman ayırmak ve emek vermek zorunda kalabilirsiniz. Haziran’a kadar maddi kazançlarınız Jüpiter etkisiyle oldukça artabilir, kalıcı yatırımlar yapmaya özen göstermelisiniz. Haziran sonrasında yakın çevreniz ve kişisel yaklaşımlarınızda özgüveninizin yükseleceği bir sürece giriyorsunuz.

Yükselen Boğa 2012’de şans sizin yanınızdan ayrılmayacak gibi görünüyor. Haziran’a kadar çevresel koşullar ve ilişkiler aracılığı ile birçok fırsatla karşılaşacaksınız. Haziran sonrasında da bu bağlantıları maddi kazanca çevirme imkânına sahip olacaksınız. Temmuz ayına kadar çocuklar ve yaratıcı çalışmalarla ilgili konular sizi oyalayabilir. Ekim’de çalışma hayatınızı ilgilendiren bölgeden ayrılacak olan Satürn o tarihten sonra evlilik, ortaklı gibi konularda sizi test etmeye eğitmeye başlayacaktır.

Yükselen İkizler Temmuza kadar yuva ve aileye ait konularla ilgilenmeniz gerekiyor. Venüs retrosunda ikili ilişkiler ve evliliğinizle ilgili alanda bazı sorunlar gündeme gelebilir. Hazirandan sonra burcunuza geçen Jüpiter sizi bir yıl boyunca rahatlatacaktır. Yeni fırsatlar, güzel iletişimler büyümenizi ve gelişmenizi sağlayacaktır. Ekim sonrasında iş hayatına daha ciddi bir şekilde odaklanamaya başlamanız gerekecek. Çünkü Şubat’ta kariyerinizi etkilemeye başlayan Neptün yanılgılara düşmenize neden olabilir.

Yükselen Yengeç Temmuza kadar Mars etkisinde kardeşlerle ilişkiler, yakın çevre paylaşımları sizin tüm vaktinizi alabilir. Aşırı korumacı ve hassas yaklaşımlarınızı daha dengeli ve diplomatik bir yaklaşımla ortaya koymalısınız. Ekim ayına kadar eve ve aileye ait konulara daha fazla zaman ayırmanız ve sorumluluklarınızla ilgilenmeye devam etmeniz gerekecektir. Jüpiter hazirana kadar sosyal yaşantınızdan daha fazla keyif almanıza sağlayacak. Yılın ikinci yarısından itibaren ruhsal konularla ilgilenmeye merak salabilirsiniz.

Yükselen Aslan Haziran ayına kadar olan süreçte kariyer alanında Jüpiter'in güzel fırsatlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bu dönemde marsta para kazanma yeteneklerinize daha fazla odaklanmanız yönünde sizi yoracaktır. Jüpiter yılın ikinci yarısında sosyal yaşantınızı olumlu etkileyecek. Neptün'ün burç değiştirmesi sizi Şubat 2012’den itibaren ortak finansal alanda ve yatırımlarınızda kafa karışıklığına sürükleyebilir. Ekimden sonra ailevi konulara daha ciddiyetle yaklaşmanızı gerektiren koşullar söz konusu olabilir.

Yükselen Başak 2012 yılının temmuz ayına kadar mars size fazla enerji yükleyip, daha fazla çalışmanızı gerektirebilir. Hazirana kadar yurtdışı ve yabancılarla ilgili konularda sansiniz yüksek olacak. Haziran'dan sonra bir yıl boyunca is, kariyer alanında basarîli olmak için Jüpiter'in getireceği fırsatları olumlu yönde değerlendirmelisiniz. Ekim ayında Satürn'ün para ve kaynaklarınız üzerindeki baskısı yerini rahatlamaya bırakacaktır.

Yükselen Terazi Ekim ayına kadar üzerinizdeki sorumlulukları yerine getirmeye devam ediyorsunuz. Bu dönemde ortak finansal alanlardan gelen kazançlarınız Jüpiter sayesinde yüksek olacaktır. Ancak temmuz ayına kadar konrolunuz dışında gelişen olaylar veya gizli düşmanlıklar size huzursuzluk verebilir. Uranüs ortaklıklar ve evlilik alanında değişken koşulları gündeme getirirken; Şubat ayından sonra çalışma hayatınızı temsil eden alana geçen Neptün transitinin getireceği dalgınlık ve yanılgılara dikkat etmelisiniz.

Yükselen Akrep 2012 yılında da Ekim ayına kadar olan süreçte ortaklaşa konularda bazı gizli kalmış durumlar sizi huzursuz etmeye devam edebilir. Hayat yönünüzü yeniden belirlemekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Evlilik ve ikili ilişkiler Haziran’a kadar Jüpiter koruması altında olacaktır. Yılın ikinci yarısında ortak yatırımlar size kazanç getirebilir. Sosyal yaşantınızla ilgili konulara daha fazla efor harcamak durumunda kalabilirsiniz.

Yükselen Yay Kariyer konuları, ortaklıklar ve ikili ilişkiler 2012 yılının Temmuz ayına kadar sizi meşgul edebilir. Yeteneklerinizi özgür bir şekilde ortaya koymaya devam etmelisiniz. Çalışma ve iş konularında Jüpiter yılın ilk yarısında size birçok fırsatlar getirecektir. Şubat sonrasında ailevi konularda fedakarlık temaları gündeme gelebilir.

Yükselen Oğlak 2008’den bu yana Plüton etkisi altında hayatınızda köklü değişiklikler yaşanıyor. Ekim ayına kadar Satürn ciddi çalışmalara devam etmenizi talep ediyor. Haziran’a kadar aşk, yaratıcılık alanında hissedeceğiniz Jüpiter desteği; Haziran sonrasında çalışma hayatınızda birçok fırsatla karşılaşmanızı sağlayacaktır. Yurtdışı ve yabancılarla ilgili konular Temmuz’a kadar sizi uğraştırabilir. Ailevi konulardaki ani değişiklikler zaman zaman zorlayıcı olabilir.

Yükselen Kova 2012 yılının sonbaharına kadar yurt dışı bağlantılı konulardaki sorumluluklarınız devam edecektir. Ekim sonrasında Satürn ile Jüpiter transitleri desteğiyle yaratıcı yeteneklerinizi ve hobilerinizi mesleki alana aktarmakta başarılı olabilir, kariyerinizde sağlam ilerleyebilirsiniz. Ortak finansal alanda Mars Temmuz’a kadar zorlayabilir.

Yükselen Balık Maddi konularda kendinizi daha özgür ve özgün biçimde ifade ederek kazançlarınızı artırmaya çalışıyorsunuz, ancak stabiliteyi tutturmak kolay olmayabilir. Ortak finansal alanda, borç-alacak konularında ve uzun vadeli yatırımlarınızda Ekim ayına kadar ciddi yaklaşımlarınıza devam etmelisiniz. Temmuza kadar ortaklıklar ve evlilik konuları sizi uğraştırabilir.Jüpiter’in yılın ikinci yarısında burcunuzda yapacağı transit ile gayrimenkul sahibi olabilirsiniz.

Hakan Kırkoğlu
Astroloji Uzmanı


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER