Milliyet 01.01.2012

Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan 2012 yıllık burç yorumu (Yengeç)

Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan ikizler için çarpıcı tespitler..

2012’ye genel bakış

Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan 2012 yıllık burç yorumu (Yengeç)

2012 yılında, son yıllarda göstermiş olduğunuz çabaların somut sonuçlarını görmeye başlayacaksınız. Bu dönemde hayatın her cephesinde daha gerçekçi, daha hırslı ve mücadeleci olmaya başladınız. Yengeç hassasiyetli ve yumuşaklığı ile bilinir ancak 2008’den bu yana geçirmekte olduğunuz yenilenme ve değişim sizi eski kırılganlıklarınızdan çıkararak, daha sert ve duygusal açıdan olgun olmaya yöneltti, hatta zorladı diyebiliriz. 5 Ekim’e kadar Terazi burcunda kalan Satürn özellikle ev cephesinde daha sağlam ve kararlı adımlar atmanıza neden oldu. 2010 yılından bu yana eve, yakınlarınıza, sevdiklerinize ait konular için çok çaba sarfettiniz. Kendi ailenize, babanıza ve annenize yönelik konular, sorumluluklar fazlasıyla bağlayıcı olmuş olabilir. Bu arada ev hayatında objektif, akılcı ve diplomatik olmaya da çalışıyorsunuz. Yakın ilişkilerinizde sınırlarınızı yeniden çizmektesiniz. Ev ve aile hayatınıza ait dengeler yeniden şekillenmekte. Eve, toprağa ait uğraşlar uğraştıcı olmuş olabilir. Özellikle bu yıl 13-22 Temmuz doğumlu olan Yengeç’ler sorumluluk almak, önceliklerini belirlemek konularında büyük bir gayret içerisinde olacaklar. Engelleri aşacak, ev hayatınızı yeniden düzene sokarak, gelecek için yeni bir denge kuracaksınız.

Bu dönemde, öncü burçlarda yavaş hareket eden gezegenler zorunlu bir değişimi önünüze getirmekte. Bir yandan daha cesur olmayı bir yandan da geçmişle olan ilişkinizi yenilemeyi öğrenmektesiniz. 2008 yılında Oğlak burcuna ilerleyen Pluton pek çok Yengeç kişisini evlilik hayatında, ortaklaşa konularda ve genel olarak ikili ilişkilerde büyük bir dönüşüme tabi tuttu. Bu süreç hala devam etmekte. Bu yıl özellikle 29 Haziran – 1 Temmuz doğumlu olan Yengeç’ler sözünü ettiğimiz baskılı süreci deneyimleyecekler. Aslında bu temaları 2008’den bu yana hissetmekteydiniz ancak şimdi en büyük değişim gündeme gelmekte. Pluton’un etkisi son derece bağlayıcıdır. Bu dönemde sizi etkisine alan ilişkiler, kimi zaman baskı yoluyla ortaya çıktığı gibi, kimi zaman da sizi olgunlaştıran, duygusal açıdan daha katı kılan bir süreç sunmakta. Bazı Yengeç’ler güçlü kişilerle karşı karşıya geliyor, bazıları ise iş ve hukuki konularda onları aslında tehdit ederek güçlendiren, adeta kas yapmasına, kişilik kazanmasına neden olan olaylar içinden geçiyorlar. Bu etki eşinizle, iş ortağınızla mücadele ettiğiniz ve kişiliğinizi daha güçlü bir şekilde ifade etmeyi öğrenmeye çalıştığınız olaylar getirmekte. Sonuçta bazı beraberlikler biterken, kendinizi yeniden ve daha güçlü şekilde keşfedeceğiniz bir dönemdesiniz. Pluton’un ağır transiti altında beraberliklerinizi, ortaklıklarını önemsemelisiniz. Başkalarından çok şey öğreniyor, deneyimle, zor da olsa güçleniyorsunuz. Benzer şekilde yükselen burcu Yengeç olanlar da ortaklaşa konularda kendilerini baskı altında hissetmekteler. Hatta kimi zaman bu baskılar kişiliğinizi ve kendinize olan güveninizi de test etmekte, zorlamakta. Bu durumda siz de güçlü olmayı, daha olgun ve gerçekçi davranmayı öğrenmek durumundasınız.

Uranüs de 2010 yılından bu yana burcunuzla zorlayıcı ancak bir yandan da sizi daha cesur ve tek başına kılan bir süreç getirmekte. Pek çok Yengeç eski kalıplarını kırıyor ve aşırı duyarlı oldukları konularda daha aktif ve atılımcı olmaya başlıyorlar. Bu transit özellikle mesleki alanda, kariyer çizginizde ani ve beklenmedik şekilde karşınıza gelen fırsatlara işaret etmekte. Eğer pasif davranır ve değişime ayak uydurmak istemezseniz, aslında işinizde yaşamış olabileceğiniz ani değişiklikleri olumsuz değerlendirebilirsiniz. Halbuki Uranüs sayesinde kendi çizginizi, kendi hedeflerinizi içinizden geldiği gibi yeniden geliştirebilme cesaretine sahip olabilirsiniz. Hiçbir şeyin eskisi gibi kalmadığı böyle bir dönemde mesleki alanda yaşanan ani olayları fırsata dönüştürmeye çalışmalı ve gelecekten korkmamalısınız. Zira endişelerin, vesveselerin hiçbir işe yaramadığını ve aslında tek başınıza kalmanızın gerekli bir süreç olduğunu görmeye bakmalısınız. Bu dönemde, 21-30 Haziran arasında doğmuş bir Yengeç iseniz, 2012’de ani değişikliklere hazır olmalı ve yapmak istedikleriniz yönünde tek başına karar vermeye, yeni riskler almaya hazır durmalısınız. Yengeç kadınları bu dönemde eşleri ile ilgili konulara yeni gözlerle bakmaya başlıyorlar. Babanızla olan ilişkinizin de aniden yön değiştirdiği bir dönemdesiniz. Çalışan Yengeç’ler iş hayatında otorite figürlerinden çok şey öğrenebilirler. Bunu gerçekleştirebilmeniz için öncelikle tek başına ve cesurca karar verebilmeyi göz önüne alabilmelisiniz. Bir takım ani olaylar hayatınızın genel gidişatı çok farklı şekillerde yenileyecektir. Bu ani koşullar gerek iş hayatınızda, gerekse ilişkilerinizde sizi daha bağımsız ve yenilikçi olmaya sürüklemekte. Cesaret gösterdiğiniz ölçüde kendinizi yenilediğinizi göreceksiniz. Yenilenmekten korkmamalısınız.

Şansı, zenginleşmeyi ve fırsatları temsil eden Jüpiter 11 Haziran’a kadar Boğa burcunda kalarak, geleceğe yönelik ümit ve beklentilerinizi desteklemeye devam ediyor. Bu dönemde, parasal alanda, toprağa ve maddi birikimlerinize ait konularda yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. İşten gelen kazançlarınızın artması mümkün. Bir para beklentisi ya da sizi maddi açıdan rahatlatabilecek bir kaynak ümidi ile geleceğe daha pozitif bakabilirsiniz. Ayrıca yılın ilk yarısında içinde bulunduğunuz arkadaş gruplarından, sosyal imkanlardan ve iş hayatındaki takım çalışmalarından yararlanarak, daha verimli sonuçlar elde edebileceksiniz. Kısaca bu dönemde parasal beklentilerinizi gerçekleştirme yönünde, eğer biraz da çaba sarfederseniz, kendinizi daha güvende bulacaksınız. 11 Haziran sonrasında ise bu kez Jüpiter İkizler burcuna geçerek iç dünyanızı, bilinçaltınızı rahatlatmaya başlayacak. Bu süreçte güven vermeyen kişilerden, dedikodu yapanlardan ya da gizli düşmanlık gösteren kişilerden kurtulabilir ya da onların bu tutumlarını daha iyi fark ederek, kendinizi olumsuzluklardan kurtarabilirsiniz. Benzer şekilde, Jüpiter yılın ikinci yarısında olumsuz düşüncelerinizi silmeye başlayacak. Kendi iç dünyanıza dönerek, bir ölçüde daha yalnız kalarak da kendi kendinizi geliştirebileceğinizi fark edeceksiniz. Hayatınızda artık önemi kalmayan şeyleri geride bırakmış olacaksınız.

2012 aynı zamanda Neptün’ün de burcunuzla uyumlu açıya girdiği uzun bir döneme işaret etmekte. Aslında Neptün’ün etkilerini geçtiğimiz yıldan beri yavaş yavaş görmeye başlamış olabilirsiniz. 14 yıl sürecek olan bu uzun vadeli etki altında hayata bakış açınızı, inançlarınızı, sosyal görüşlerinizi yavaş yavaş değiştirdiğinizi ve daha çok yumuşadığınızı fark edeceksiniz. Bazı Yengeç’ler bu uzun vadede kendilerine bir çeşit öğretmenlik yapacak, ruhsal yönden gelişmiş kişilerle karşılaşabilirler. Bu süreçte yapacağınız yolculuklar, eğitsel imkanlar, yabancılarla ilişkiler, akademik konular bakış açınızın genişlemesine yardımcı olacak. Kuşkusuz Neptün kişiyi ideallere iten, kimi zamanda maddi gerçeklerden ötelere taşıyan, ruhsal yönden geliştirici, daha toleranslı kılan bir etkiye sahiptir. Bu dönemde bazı Yengeç’ler kendilerini çok farklı inançlara, bakış açılarına kaptırabilirler. Bu inançlar evrensel olabileceği gibi bazı durumlarda birer yanılgı da olabileceği için, hayata bakış açınızda odağınızı kaybetmemeli, dağılmamaya bakmalısınız. Sezgilerinizden her zamankinden daha güçlü çalışmaya başlıyor.

İş, para ve kariyer olanakları

Yengeç ve yükselen burcu Yengeç olanlar 2011 yılı itibarı ile hayatlarında büyük değişimler yaşamaya başladılar. Artık hayata daha cesur bakıyorsunuz. Kariyer konularını etkisi altına alan Uranüs gezegeni sayesinde başarma arzunuz ve kendinizi toplumsal platformda ön plana çıkarma isteğiniz oldukça yükseldi. 2012 yılında özelikle 22 – 30 Haziran arasında doğmuş olan Yengeçler kişisel anlamda Uranüs’ün etkisiyle kendilerini güçlü bir şekilde ön plana çıkarma cesaretine sahip olacaklar.

Jüpiter 2012 yılının ilk yarısında size grup çalışmaları, sosyal faaliyetler ve organizasyonel alanlarda birbirinden güzel fırsatlar getirecektir. Kariyerinizle ilgili konularda yaptığınız çalışmalardan somut kazançlar elde edebilirsiniz. Geleceğe yönelik hedefleriniz tazelenecek, sosyal hayatınız hareketlenecektir. Aynı zamanda Satürn Terazi burcundan size ev, yuva ve ailevi konulara ait sorumluluklarınızı hatırlatmaya devam edecektir. Kariyer ile ev dengesini çok iyi kurmanız gerekiyor.

Bunlara ek olarak Plüton’un etkisiyle yakın ilişkiler, ortaklık ve evlilik gibi konularda daha kontrolü, mücadeleci ve güçlü olmaya çalışıyorsunuz. Plüton’un baskı ile dönüşüm getiren bir gezegen olduğunu düşünürsek, özellikle 28 – 29 – 30 Haziran doğumlu Yengeçlerin deneyimledikleri travmalar yoluyla güçlenmekte olduklarını söyleyebiliriz.

Mars’ın burcunuzla uyumlu olduğu dönemlerde iş hayatındaki hedeflerinize daha hızlı ilerleyebilir ve başkaları ile çatışmaya girmeden sonuç elde edebilirsiniz. 2012 yılında Mars Temmuz ayına kadar uzun bir süre Başak burcunda kalacak. Bu yüksek enerjiyi yakın çevre ilişkileriniz, akraba ve kardeşlerle paylaşımlarınız ile iletişimsel olanda oldukça yoğun hissedeceksiniz. Mars’ın geri hareket yapacağı 24 Ocak - 14 Nisan tarihleri arasında her zamankinden daha fazla yorulabilir, kendinizi ifade etmek için daha fazla çaba harcayabilirsiniz. Bu tarih aralığında kısa yolculuklarda, organizasyonel çalışmalarda ve iletişimsel alanlarda ortaya çıkan aksaklıklar gerginlik yaratabilir.

8 Şubat – 5 Mart arasında iş hayatınızda pozitif gelişmeler yaşayabilir, üstlerinizle ılımlı ilişkiler kurabilirsiniz.
3 Temmuz – 23 Ağustos arasında kariyer ve ailevi konular arasındaki dengeleri korumak pek kolay olmayabilir. Bu süreçte evlilik ve ortaklıklarda daha diplomatik yaklaşımlar içinde olmaya gayret etmelisiniz.

6 Eylül – 3 Ekim arasında maddi alanda şanslı bir süreçte olacaksınız. Kazançlarınız artabilir, yeteneklerinizi daha rahat paraya çevirebilirsiniz.

7 Ekim – 17 Kasım arasında iş hayatınıza odaklanarak, aşırı tempo ile çalışmak sizin için zorlayıcı olabilir.

Satürn’ün 5 Ekim itibarı ile Akrep burcuna geçmesi, gelecek iki yıl boyunca yaratıcı yeteneklerinizi daha ciddi bir şekilde yaşama aktarmanız gereğini size hatırlatacaktır.

Aşk, evlilik ve ilişkiler

Evlilik ve yakın ilişkilerle ilgili yaklaşımlarınız 2008 yılından beri yaşadığınız olaylar nedeniyle büyük ölçüde değişmeye başladı. Artık kişiliğinizin sınırlarını daha net belirlemeye ve ilişkilerinize daha objektif yaklaşmaya çalışıyorsunuz. 28 – 29 – 30 Haziran doğumlu Yengeçler transit Plüton’un ilişkiler yoluyla getirdiği dönüştürücü etkileri bu yıl daha yoğun hissedecekler. Sizi bağlayan, zorlayan ve yeni bir kimlik geliştirmenize neden olan ilişkiler yaşıyor olabilirsiniz. Partneriniz aracılığı ile değişiyorsunuz. 30 Haziran doğumlu Yengeçler doğum günleri yakınlarında Uranüs ve Plüton’un etkisi altında ilişkiler ekseninde ilginç olaylar deneyimleyebilir ve kişisel anlamda beklenmedik kararlar alabilirler. Bu etki Eylül ayında yeniden hissedilebilir.

Tabi bununla birlikte 2012 Ekim ayına kadar Terazi’de transitine devam edecek olan Satürn ev, yuva ve aileye ait konulara daha ciddiyetle yaklaşmanız gerektiğini hatırlatıyor. Özellikle 14 - 22 Temmuz arasında doğan Yengeç’ler ilişkiler ve yuvaya ait konularında daha ciddi yaklaşımlar içinde olacaklar Duygusal açıdan bazı soğumalar yaşayabilir ve bunun sonucu olarak daha gerçekçi bir bakış açısı geliştirebilirsiniz.

Venüs ve Mars gezegenlerinin burcunuzla uyumlu açılar kurduğu dönemlerde aşkta daha kolay mutlu olabilir, ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

14 Ocak – 8 Şubat arasında yurtdışı seyahatleri, yabancı kişilerle ilgili konular size keyif verecektir.

5 Mart – 3 Nisan arasında sosyal faaliyetler, grup çalışmaları, davetler ve arkadaşlarla neşeli paylaşımlarınız olabilir.

Venüs’ün geri hareket yapacağı 15 Mayıs – 27 Haziran arasında kontrol dışı gelişen olaylar veya bazı dedikodular nedeniyle can sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bu tarih aralığında yeni bir ilişkiye başlamamalı; söz, nişan veya evlilik kararı almaktan kaçınmalısınız.

3 – 28 Ekim arasında yakın çevre, arkadaş ve akrabalarınızla keyifli paylaşımlar içinde olabilirsiniz. Kısa seyahatler ve güzel iletişimler size keyif verecektir.

22 Kasım – 16 Aralık arasında Venüs’ün etkisiyle, aşk hayatınızda sizi mutlu edecek tutku ve heyecan getirici deneyimler söz konusu olabilir. Keyiflerinize ve eğlencelerinize zaman ayırabilirsiniz.

Mars’ın burcunuzla uyumlu olduğu dönemlerde aşk hayatınızla ilgili konularda daha hırslı ve enerjik davranışlar sergileyebilirsiniz. 2012 yılında Temmuz ayına kadar Başak burcunda kalacak olan Mars enerjinizin büyük bölümünü akraba, kardeş ve yakınlarınızla iletişimlerinize odaklayacaktır. 24 Ocak – 14 Nisan arasında detaylar ve organizasyonel konulardan kaynaklanabilecek problemler sizi uğraştırabilir.

23 Ağustos – 7 Ekim arasında da aşk hayatınızda yeni maceralar ve deneyimler gündeme gelebilir. Heyecan ve tutku yükselebilir, keyifli paylaşımlar içine girebilirsiniz.

Sağlık

Plüton’un karşıt burcunuz Oğlak’tan getirmiş olduğu baskılar ve gerginlikler 28 - 29 – 30 Haziran doğumlu Yengeçler için fazla zorlayıcı olabilir. Beden sağlığınız özen göstermeli, aşırı duygusal yaklaşımlarınızı mantık süzgecinden geçirmeyi tercih etmelisiniz.

Uranüs’ün iş hayatınıza getirmiş olduğu yüksek tempo sizi yorup, zayıf düşürebilir. Özellikle 22 – 30 Haziran doğumlu Yengeçler ve Yükselen Yengeçler iş hayatlarındaki ani gelişmeleri sakin karşılamalı, beklenmedik olayların sinirlerinizi yıpratmasına izin vermemelisiniz.

Temmuz ayına kadar detaylar ve mükemmeliyetçilik gerektiren konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. 24 Ocak – 14 Nisan tarihleri arasındaki aksaklıklar sizi biraz huzursuz edebilir. Kendinizi rahatlatacak ve gevşetecek faaliyetlere yönelebilirsiniz.

Yengeçleri zorlayan konulardan bir diğeri de Satürn transiti olacaktır. Özellikle 14 - 22 Temmuz arasında doğan Yengeç’ler bu konuda daha duyarlı olmak durumundalar. Ekim ayına kadar bedensel zayıflıklar, kemik, diş ve sinir sisteminizle ilgili rahatsızlıklarda ihmalkâr davranmamanız gerekiyor.

Temmuz ve Ağustos aylarında kendinizi aşırı zorlamaktan kaçınmalısınız. Eve ait konular gerginlik yaratabilir.
7 Ağustos – 6 Eylül arasındaki dönemde kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Venüs’ün olumlu etkisi sizin için koruyucu olacaktır.

Merkür geri giderken nelere dikkat etmeli?

2012’de Merkür 12 Mart – 4 Nisan, 15 Temmuz – 8 Ağustos ve 7 -27 Kasım tarihleri arasında 3 kere geri hareket yapacak. Merkür’ün geri hareket yaptığı dönemlerde kişisel konularda, yaratıcılığınızı ilgilendiren alanlarda bazı gecikmeler, sıkışmalar ve tekrarlar gündeme gelebilir. Merkür geri giderken yapılan işlerin tekrar yapılması gerekebilir.

Merkür’ün ilk geri hareketini yapacağı 12 Mart – 4 Nisan arasında kariyer konularında daha dikkatli hareket etmelisiniz. İş hayatınızla ilgili aksaklıklar, gecikmeler ve ilerlemeyi engelleyen durumlar olabilir.

15 Temmuz – 8 Ağustos arasında maddi konularda, kazanç ve harcamalarınızı ilgilendiren alanla ilgili durumlar sizi meşgul edebilir.

7 - 27 Kasım tarihleri arasındaki dönemde çalışma ortamınızda, hizmet verdiğiniz veya aldığınız konularda aksaklıklar yaşanabilir. Sağlık konularında da daha dikkatli hareket etmeniz gerekebilir.

Yükselen Burcunuza göre 2012

Yengeç

Yükselen Koç Hayatınıza giren pek çok değişiklik ve yenilik sürmekte.Kariyerde ani yenilenmeler yaşadığınız bu dönem, işle ilgili yeni organizasyonlar ve anlaşmalar yeni yılın ilk ayında tamamlanmalı.Ortaklıkların getirdiği sorumluluklar ise bu sene sizi yormaya devam edecek. Sosyal hayat ve grup çalışmalarında ise verimli dönemleriniz hızlanıyor. İşten beklenen maddi kazançlar yıl ortasına kadar alınabilecek.

Yükselen Boğa İş hayatında başarıdan ziyade daha çok emek vermeniz gereken bir dönem .En azından Ekim’e kadar eksiklerinizi tamamlamak, işte yeni teknikler öğrenmeniz gereken bir süreç.Yine de kişisel açıdan şanslı dönemleriniz sürüyor.Yeni başlangıçlar, başkalarının kaynaklarından gelecek fırsatlar var. Aşk ilişkileriniz, yılın ilk ayları sizi meşgul edecek. Eğitim hayatınızda önemli değişiklikler sürmekte.

Yükselen İkizler Yılın ilk yarısına kadar iç dünyanıza dönük ve huzurlu olmaya bakmalısınız. Haziran ayından sonra yeni başlangıçlar, ilişkilerden doğan şanslar sizin insiyatifinizde olacak. Ortalıkların getirdiği parasal sorumluluklar ise değişim içermekte. Ekim’den sonra iş ortamında daha fazla yük taşımak, sağlığınızla ilgili temalara dikkat etmek gerekiyor. Aile ve evle ilgili temalar sizi yıl ortasına kadar yorabilir.

Yükselen Yengeç Kariyerinize ilişkin ani ve sürpriz yenilenmeler söz konusu. Mesleğiniz ya da amaçlarınıza ait ani değişiklikler gündeme gelebilir Ancak ev ve aileye ilişkin sorumluluklar.Ekim ayına kadar üzerinizde baskı kuracak. Ortaklılar ve ilişkiler alanında ise devam eden stresler var. Başkalarının üzerinizdeki baskısı devam ederken, siz de güçleniyorsunuz.Koşulları fazla zorlamadan ilerlemelisiniz.

Yükselen Aslan Yılın ilk yarısına kadar iş hayatında şanslı ve verimli dönemleriniz sürecek. Daha sonra daha fazla grup odaklı çalışmalar öne çıkacak. Geleceğe yönelik beklentileriniz büyüyebilir. Eğitim ve zihinsel çalışmalarda devam eden sorumluluklar artmakta.
Bilgilerinizi başkalarına aktarma imkanı yaratabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı her konuda yeni gelişmeler ve kişisel adımlarınız öne planda. Daha cesur olmalısınız.

Yükselen Başak Yılın ilk yarısına kadar yurt dışı bağlantılarınız size şans getirecek. Hemen arkasından iş hayatında dikkat çekici bir dönem başlıyor.Kariyerinizde birden fazla konu ile meşgul olabilirsiniz. Şubat ayı ise ilişkilerde ve ortaklıklarda daha fazla anlayış geliştirmeniz gereken bir sürece gireceksiniz. Ancak olaylara gözü kapalı bakmamalısınız. Yetenekleriniz üzerinden sağlanan kazançlar dikkatli kullanılmalı.

Yükselen Terazi Aile, baba ya da yuvaya ilişkin mücadeleci dönemleriniz sürecek.Daha fazla güç kazanmak isteyebilirsiniz. Bir yandan da hayatınıza yeniden şekil verdiğiniz bir süreç. İlişkiler ve ortaklıkların getirdiği ani yenilenmeler, kopmalar var.Ekim ayında parasal konular öne çıkacak. Ortak paralar, kazanç sisteminiz iş hayatı üzerinden sizi kısıtlayabilir.Haziran ayında yolculuk ve eğitim çalışmaları size şans getirecek.

Yükselen Akrep Ortaklıklar ve ilişkiler yılın il yarısına kadar size şans ve bolluk getirecek Daha sonra borç alacak konuları, finansal destekler açısından olumlu bir dönem başlıyor.İş ortamında ise daha bireysel ve özgür yanlarınız dikkat çekecek. Ancak Ocak ayı sonuna kadar iş odaklı grup çalışmaları yorucu olabilir. Ekim ayından sonra pek çok konuda olgunlaşmış biçimde yeni adımlar atabileceğiniz döneme ilerleyeceksiniz.

Yükselen Yay Ekim ayına kadar başkalarının içinde olduğu çalışmalar devam edecek. Ancak sonrasında bazı kabullenmeler ve bekleme süreci başlıyor. Kısa vadede ise Haziran ayında ortaklıklar ve ilişkiler size geniş imkanlar getirebilir.Aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konularınızda özgürlük çanları çalacak.Sizi mutlu edecek.çok farklı hobiler, heyecan veren şanslar var.Yaratıcı uğraşları hayatınıza katabilirsiniz.

Yükselen Oğlak Aileden ve özel hayattan bağımsız olmak önceliğiniz. Ancak iş ve ev hayatına ait sizi bağlayan sorumluluklar devam ediyor. Kariyerinizi ilgilendiren her konuda daha akılcı hareket edebileceksiniz. Haziran ayından sonra kendinizi işle ilgili eğitim çalışmaları içinde bulabilirsiniz.Yabancılar ya da yurt dışı bağlantılı konularınızı ise daha dikkatli detaylandırmalısınız. Ocak ayında daha hızlı ve planlı olmalısınız.

Yükselen Kova Kendinizi geliştirdiğiniz ve başkalarına prezante ettiğiniz süreç devam edecek. Ekim ayından sonra Kariyer ve üstlerle ilişkiler her açıdan yenilenme ve mücadele getirecek.Kazançlarınızı ve para durumunuzu ise dikkate almanız gereken dönemler
Şubat ayında hayatınıza giriyor.Yatırım planlarınız ve kaynaklarınız konusunda uyanık olmalısınız.Haziran ayı ise aşk hayatınız canlılık ve hareketlik kazanacak.

Yükselen Balık Ekim ayına kadar başkalarının paralarıyla ilgili sorumluluklar var. Aynı zamanda daha farklı yollardan kişisel kazançlarınıza odaklısınız. Her şekilde ani para çıkışlarına dikkat etmeniz gerek. Şubat ayı yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz başlangıçlar dönemi olacak. Ancak ilişkilerde daha fazla fedakarlık yapmanız sizin adınıza riskli olacaktır. Haziran döneminde yerleşimle ilgili konular öne çıkıyor.

Hakan Kırkoğlu
Astroloji Uzmanı


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER