11.01.2017

Astrolog Şenay Devi Yangel'den 2017 yıllık Balık burcu yorumları

Balık burçları bu yıl hayat görüşlerini genişletecek aktivitelere katılmalı. Astrolog Şenay Devi Yangel'in 2017 yıllık Balık burcu yorumları Pudra.com'da.

Balık burçları; bu yıl her alanda sorumluluk almalı, kararlı olmalı, bilginizi hayat görüşünüzü genişletecek her türlü aktivitenin içinde yer almaya çalışmalısınız. Ailevi ilişkilerinizde duyarlı olmakla birlikte kendinizi de kurban edip, kişiliğinizi erozyona uğratacak hiçbir suiistimale müsaade etmemelisiniz. Dünya bencillerin etrafında dönüp durmuyor, farkına varmalı, size değer katacak kişiler ile yol almaya çabalamalısınız.  Astrolog Şenay Devi Yangel'den 2017 yıllık Balık burcu yorumları
Sağlık

Yılın ilk günlerinden itibaren sağlıklı yaşam için spora başlayabilir, zararlı alışkanlıklarınızdan uzaklaşacak gücü kendinizde bulabilirsiniz.


Aşk

Gökyüzü bu yıl aşkta heyecan verici, kalıcı beraberlikleri müjdeliyor sizlere. Yeter ki güven duygunuzu geliştirip, acele kararlar almamaya özen gösterin.


Kariyer

Yılın ilk yarısı iş hayatınızda başarı ve kazançlar söz konusu. Başlangıçları ertelemediğiniz takdirde...


Eğitim

Eğitim sektöründe yer alan ve öğrenci Balık'lar çabalamadan, dikkatinizi eğitsel konulara vermeden başarı çıtanızı yükseltemeyeceğinizi bilmelisiniz.


POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12
EN YENİLER