› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 09.09.2016

Christian Louboutin parfümlerinin etkisindeyiz!

Christian Louboutin'in büyüleyici parfümleriyle tanıştık. Bu koleksiyonda her kadın kendine uygun bir koku bulacak ve arkasında unutulmaz bir iz bırakacak.

Christian Louboutin önce nefes kesen ayakkabılarıyla kalbimizi fethetti sonra göz kamaştıran oje ve rujlarıyla hepimizi etkisi altına aldı. Şimdi ise yeni parfüm koleksiyonu ile kesinlikle kadınları kalbinden vuracak.

Christian Louboutin parfümlerinin etkisindeyiz!
Christian Louboutin kadınların kendilerini ifade edebilecekleri kokuları hayal ederek bu parfüm koleksiyonunu tasarlamış. Bir kadının içinde sadece bir kadın olmadığını, aslında birçok kadın olduğunu düşündüğü için bir değil, üç farklı parfümden oluşan koleksiyonunu yaratmış. Üç yıl boyunca 120 farklı koku yaratılmış, Louboutin bunlardan sadece üçünü hayalindeki kadınları yansıtacağını düşünmüş. Bikini Questa Sera yasemin ve sümbülteber; Tornade Blonde kırmızı gül, menekşe ve kuş üzümü; Trouble in Heaven ise süsen çiçeği, paçuli, tonka ve amber notalarının harmanlanmasından oluşuyor.

christian louboutin parfüm koleksiyonKoleksiyondaki kokulardan parfüm şişelerine kadar büyük bir titizlikle uğraşan Christian Louboutin, şişelerin tasarımı için ünlü İngiliz mimar Thomas Heatherwick'le birlikte çalışmış. Sadelikten uzaklaşmadan, akışkan olma fikrinden yola çıkarak oluşturulan şişeler içine dönen burgu şeklinde tasarlanmış. Parfümler karton kutularda ambalajlanmamış, hepsi birer heykel gibi pleksiden kaideler üzerine oturtulmuş. Tuvalet masasında küçük bir heykelcik görmek hangi kadını mutlu etmez ki! Şişelerde kullanılan renkler her bir parfümün karakterine uygun olarak seçilmiş: Bikini Questa Sera için gün batımı rengi amber ve altın; Tornade Blonde için lal rengi ve açık altın; Trouble in Heaven için ise asil mor ve altın.

Pudra.com olarak hem kokularına hem de şişe tasarımlarına hayran olduğumuz bu parfümleri, arkasında iz bırakmak ve kokusuyla farklılaşmak isteyen kadınların tutkuyla kullanacağını düşünüyoruz. Yaratıcılıkta sınır tanımayan ve zekasıyla bizi kendine hayran bırakan Louboutin başımızı döndürmeye devam ediyor, sırada ne var merakla bekliyoruz.

Christian Louboutin'in parfüm koleksiyonunu, seçkin mağazalardan ve www.christianlouboutin.com internet sitesinden satın alabilirsiniz.
Fiyatı: 930 TL

Konuyla ilgili diğer yazılarımız
Christian Louboutin'in yeni ruj koleksiyonu: Loubilaque
Christian Louboutin'in yeni ruj koleksiyonu Loubilaque, dudaklar benzersiz bir ışıltı yaratacak. Koleksiyonun detayları Pudra.com'da.

En yeni sonbahar parfümleri (2016)
Sonbaharı doyasıya yaşamak için parfümünüzü de mevsime göre seçmelisiniz. 2016 sonbaharının en yeni ve güzel parfümlerini Pudra.com'da seçtik.

Ünlü yıldızlar hangi parfümleri kullanıyorlar?
Ünlülerin kırmızı halıda, günlük yaşamlarında hangi kokularla baş döndürdüğünü merak ediyor musunuz? İşte, ünlü kadınlar ve parfüm seçimleri Pudra.com'da.

Carolina Herrera'dan feminenliğin kokusu: Good Girl
Carolina Herrera'ın yeni parfümü Good Girl, seksiliğin ve feminenliğin kokusu. Karlie Kloss'un yüzü olduğu parfüm, kendinden emin güçlü kadınların kokusu.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER