› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 08.09.2016

2016 Venedik Film Festivali'nin en şıkları

Kırmızı halı bir kez daha şık stillere ve gösterişli elbiselere ev sahipliği yaparak bize ilham verdi. İşte 2016 Venedik Film Festivali'nin en şıkları...

Getty Images Turkey

Gelmiş geçmiş en eski film festivali olan Venedik Film Festivali'nin bu sene 73.sü gerçekleşiyor. Her kırmızı halı organizasyonunda olduğu gibi yine gösterişli elbiseler ve mücevherler ile şık stiller karşımıza çıkıyor. "Kim ne giydi?", "Kimler festivalin en şıkları oldu?" derseniz, işte cevabı!

73. Venedik Film Festivali 31 Ağustos'da başladı. Kimi ünlüler tercihini gösterişli parçalardan yana kullanırken, kimileri sadeliklerinden ödün vermedi. Emma Stone, Dakota Fanning ve Amy Adams payetli elbiseleri ile parıl parıl parlayarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran isimler arasında.

2016 Venedik Film Festivali'nin en şıkları için galeriye tıklayın.

Kırmızı halı stiline bayıldığımız Diane Kruger Elie Saab elbisesi, sade saç ve makyajıyla festivalin en şıkları arasında. Sophie Turner, zarif stilinden ödün vermeyerek, Yanina Couture elbisesi ile bizi kendine hayran bıraktı. Barbara Palvin ise duru güzelliği ile uyum içinde olan Philosophy elbisesiyle yine çok hoş.

Konuyla ilgili diğer yazılarımız
Ağustos ayının en şık 10 kadını
Ağustos ayı boyunca davetlere, törenlere katılan ünlüleri mercek altına aldık. Seçtiğimiz en şık 10 kadın size ilham verebilir.

Selena Gomez'in sokak ve davet stili
Her ortamda tarzıyla adından söz ettirmeyi başaran Selena Gomez'in stilini mercek altına aldık.

Bayram için 4 stil önerisi (2016)
"Bayramda ne giysem" diye düşünenleri buraya alalım. Bayramda deneyebileceğiniz 4 farklı stil önerisi hazırladık.

Emilia Clarke'nin davet stili
Emilia Clarke, "Game Of Thrones"da olduğu kadar gerçek hayatta da bizleri etkilemeyi başarıyor. Bu ay güzel oyuncunun davet stilini mercek altına aldık.
POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12