› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.10.2016

Chanel'in robotları modayı ele geçirdi

Chanel, Paris Moda Haftası'nda hayranlık uyandıran bir şova daha imzasını attı. Modaevinin ikonik döpiyes takımlarını giyen robotlar podyumu ele geçirdi.

Chanel, İlkbahar-Yaz koleksiyonunu Data Merkezi olarak tasarlanan bir atmosferde tanıttı. Karl Lagerfeld'in teknolojiyi odak noktasına yerleştirdiği koleksiyon büyük ilgi gördü.
 

Chanel 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu görmek için galeriye tıklayın.
 

Podyumu veri tabanı merkezine dönüştüren Chanel, ultra fütüristik koleksiyonu ve yeniden yorumladığı klasikleriyle her devrin markası olduğunu bir kez daha kanıtladı. Tasarımlarda sportif kesimler farklı ve grafik desenler ile bir arada kullanılmış. Büyük zincirler, beli saran kemerler ve kalın bileklikler kullanılan aksesuarlardan sadece birkaçı. 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız
Valentino'nun renkli dünyasını keşfedin
Uçuş uçuş transparan tüller ve bol fırfırlı bir bahara hazır mısınız? Maison Valentino 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonu Pudra.com'da.

Dolce&Gabbana ile tropik esintiler
Çiçekler, boncuklar ve karpuz kollar... Dolce&Gabbana 2017 İlkbahar-yaz koleksiyonu Milano Moda Haftası kapsamında tanıtıldı.

Elie Saab ile yıldızlar geçidi
Elie Saab, 2017 İlkbahar-Yaz defilesi Paris Moda Haftası kapsamında gerçekleşti. Koleksiyonu görmek için habere tıklayın.

​Balenciaga ile 90'lı yıllara dönüş
Balenciaga, geniş omuzlar, büyük çantalar ve yeni nesil ceketlerle Paris Moda Haftas'na damgasını vurdu. Defilenin detayları Pudra.com'da.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2