@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 01.09.2009

En iyi 5 spor salonu

Kardiodan grup aktivitelerine, havuzdan tenise, spa’dan kuaföre birçok hizmet sunan konforlu spor merkezlerinden sizler için seçtiklerimiz…

MAC Mars Athletics
Ergonomik tasarımı ile insan fizyonomisine ve her seviyedeki kullanıcıya uygun fitness ekipmanları buluınuyor. Eğitmenler tarafından kişiye özel hazırlanan dayanıklılık programları, gelişimi takip etmek adına yağ-kas-kemik ölçümleri ve vücut analizleri yapılıyor. Yine eğitmenler tarafından kişiye özel kardiyo programları hazırlanıyor. Aynı zamanda strength, kardiyo çeşitleri, pilates, kinesis, yoga türleri, dövüş sanatları, yüzme, havuz jimnastiği gibi grup derslerine katılım gösterilebiliyor. Kanyon Mac’ta Açık ve kapalı havuzdan faydalanabileceğiniz gibi, basketbol sahası ve yapay kayak-snowboard pisti gibi aktivitelerle de vakit geçirebiliyorsunuz. Mac üyesi olduğunuzda ayrıca Nuspa adlı spa merkezinde de masaj, bakım gibi terapilerden ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz.

MAC Kanyon, Alışveriş Merkezi Levent İstanbul, 0212 353 0999
MAC GMall, Harbiye Mah. Kadırgalar Cad. No:3 Maçka, 0212 232 4440
MAC Bebeköy, Otlukbeli cad. Bebeköy sok. No:4 Etiler, 0212 263 8696
MAC Ankara, Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi Oran Ankara, 0312 490 1477
Web: www.marsathletic.com

Hillside City Club
Hillside spor merkezleri de konforda sınır tanımıyor. Yine özel eğitmenler tarafından hazırlanan "kişiye özel fitness programları" ile sadece bedensel ihtiyaçlar değil kişisel zevkler de göz önünde bulunduruluyor. Fitness, pilates, Express gym, aerobik, tenis, kick box, yoga, belli bölgeler için özel gym uygulamaları, latin dansları, squash, açık ve kapalı havuz gibi birbirinden geniş seçeneklere sahip spor programları var. Kulübün özel DJ'inin parçaları eşliğinde spor yaparken "cardio theater" sistemi ile istediğiniz radyo ya da tv kanalını da takip edebiliyorsunuz. Ayrıca zamandan kazandıracak kuaför, kuru temizleme, valet parking gibi hizmetler de yer alıyor. Hillside’a bağlı spa merkezi ise Sanda Spa. Burada da dilediğiniz bölgelere dilediğiniz içeriklerde masajlar ve bakımlar uygulatarak rahatlamanız mümkün.

Hillside Etiler, Tepecik yolu Alkent Etiler İstanbul, 0212 352 2333
Hillside Trio,Trio Konutları no:99 Kozyatağı İstanbul, 0216 324 1111
Hillside İstinye, İstinye Park Alışveriş Merkezi, 0212 367 2000
Web: www.hillsidecityclub.com

Club SporiumClubSporium, iki katta yer alan tamamı gün ışığındaki fitness-cardio alanlarında akademili antrenörler eşliğinde 2006 model cihazlar ile çalışma, stüdyoda yer alan Yoga, Plates, Power-Body, Step-Body, Aero-Dans, spinnig derslerine katılma, yarı olimpik açık havuzun yanı sıra, iki adet kapalı yüzme havuzundan yararlanma, ikisi kapalı altı tenis ve iki squash kortunu kullanabilme, sauna ve buhar odasından faydalanma imkanı sunuyor. 1150 m2 kapalı alana sahip fitness merkezi; Yarı Olimpik (25 x 12,5), Küçük Havuz (18 x 6,5), Kapalı Havuz (20 x 9) ve Çocuk Havuzu olarak 4 adet havuza sahip Club Sporium’da tümü ışıklandırmalı 2'si suni çim olmak üzere kapalı diğer 4'ü ise sert kort olmak üzere açık toplam 6 kort yer alıyor. ClubSporium’un Estetik ve Güzellik Merkezi’nde, güzellik ve bakımına önem verenlere de solaryum, cilt bakımı, beslenme ve diyet danışmanlığı hizmetleri sunuyor.

Club Sporium Akatlar, Akatlar Mah. Cumhuriyet Cad. No : 4 Beşiktaş İstanbul, 0212 385 4910
Club Sporium Bostancı, Tünel Yolu Cad. Bahçelerarası Sok. Bostancı İstanbul, 0216 416 0202
Web: www.clubsporium.com

Mayadrom Sport Centers
Mayadrom’larda aktivite bol! 450 m2 çok amaçlı spor salonu içinde Basketbol, Voleybol, Mini Futbol sporlarını yapabilir, salon içindeki Türkiye'nin en yüksek kapalı tırmanma duvarında kaya tırmanışı zevkini yaşayabilirsiniz. Stüdyo aktivitelerinden de aerobik, kinesis, pilates ve dönüş sporları arasından dilediğinizi yapabilirsiniz. Ayrıca voleybol ile benzerlikler taşıyan ve topu voleybol topuna göre daha yumuşak olan Wallyball’a katılabilir, yarı olimpik yüzme havuzumuzdan kış ve yaz aylarında yararlanabilirsiniz. Fuga Spa merkezinde ise sauna, buhar odası, Türk hamamı, solaryum, masaj, jakuzi ve dinlenme odalarından faydalanabilirsiniz. İçerisinde Bayram Bal Kuaför, M-Onep Estetik ve Güzellik Merkezi gibi hizmetlerin de bulunduğunu hatırlatalım.

Mayadrom Etiler, Arnavutköy Yolu Deniz Sok. No:16-17-28 Etiler İstanbul, 0212 444 0672
Mayadrom Çekmeköy, Mayadrom Sports Center Merkez Çekmeköy, 0212 444 0672
Web: www.mayadromsports.com

Essporto
Türk-İspanyol işbirliğiyle Metrocity'nin üzerinde konumlanmış, 12 bin m2'lik alanda havuzdan futbola, kuaförden fitness'a, squash'tan çocuk kulübüne kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Forma girmek, kondisyonunu arttırmak, eğlenmek, kaslarını güçlendirmek, sağlıklı yaşamak... Amacı ne olursa olsun, spor yapmak isteyen herkese bir çok alternatif sunan Essporto Health &; Fitness Club, İspanyol fitness ve dans hocaları ile sporu size yaratıcı bir biçimde sunuyor. Essporto'da sporun yeni trendleri ile formunuzu korurken, İspanyol dans hocaları ile Latin dansı öğrenerek de eğlenebiliyorsunuz. Tüm cardio alanında sektörün lider markası Life Fitness'ın yeni cihazları LCD TV'li modelleri bulunuyor. Böylece Essporto üyeleri koşu bandında, bisiklette veya Cross-Trainer cihazında spor yaparken en sevdikleri programları kendilerine ait kişisel ekranda izleyebiliyorlar. Programlarının arasında kardiyo, istasyon çalışmaları, aerobik stüdyo, spinnig bike gibi fitness çalışmalarının yanı sıra; tenis, voleybol, basketbol, squash, açık ve kapalı havuz gibi alternatifler de bulunuyor. Aynı şekilde solaryum, buhar banyosu, Türk hamamı, sauna, kuaför, beslenme danışmanlığı gibi diğer hizmetler de yer alıyor.

Essporto Metrocity, Metrocity Alışveriş Merkezi Levent, 0212 344 0707
Web: www.essporto.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER