Pudra.com 10.05.2011

Kadınlara savunma dersleri

Türkiye'ye geldiğinde Monica Belluci'nin korumalığını yapan Çağdaş Agun, Serotonin Mutluluk Akademisi’nde kadınlar için savunma dersleri veriyor.

Türkiye’ye gelen sanatçı ve işadamlarının yakın korumalığını üstlenen, son olarak geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelen Monica Belluci’nin korumalığını da yapan Çağdaş Agun tarafından Serotonin Mutluluk Akademisi’nde "Kadınlar İçin Savunma Dersleri" veriliyor.

Kadınlara savunma dersleri

Türkiye Kick-Box Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve karateci Çağdaş Agun, bir kadının fiziksel açıdan kendisinden daha güçlü bir saldırgana karşı kendini savunabileceğini söylüyor. Üstelik kadınları pek çok konuda erkeklerden daha cesur bulduğunu söyleyen Agun, kadınları içlerinde var olan müthiş gücü ortaya çıkarmaya davet ediyor.

Tıpkı bisiklete binmeyi öğrenmek ve asla unutmamak gibi, tekrarlayarak bedenin öğrenmesi üzerine kurulu, sistematik program, kapkaçtan darpa, fiziksel tacizden daha ağır tacizlere karşı her türlü risk için temel savunma becerilerini kazandırıyor. Aynı zamanda savunma refleksini içselleştirerek kadınların hayatlarının diğer alanlarını olumlu etkileyen savunma dersleri, kondisyon ve form kazandırırken eğlendiriyor da.

Serotonin Mutluluk Akademisi
Cemil Topuzlu Cad.
No: 44 Çiftehavuzlar
Tel: 0216 357 4142

www.serotonin.com.tr


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER