@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 21.04.2011

Serotonin'de kardiyo pilates dersleri başladı!

Dr. Işık Akgöl tarafından kurulan Serotonin Mutluluk Akademisi’nde ‘kardiyo pilates’ dersleri başladı. Çok eğlenceli, canlı, terleten, tempolu olan kardiyo pilates yaza hazırlık ve hızlı sonuç almak için ideal.

Dr. Işık Akgöl tarafından kurulan Serotonin Mutluluk Akademisi’nde pilatesin yanı sıra ‘kardiyo pilates’ dersleri başladı.

Serotonin'de kardiyo pilates dersleri başladı!

Zihinsel farkındalığı, fiziksel hareket ve egzersizle birleştirerek bedeni “içten dışa” çalıştıran, kombine hareket tekniklerinin adı olan pilates, duruşu düzeltiyor, nefesi etkin kılıyor, güç ve esneklik kazandırdığı iskelet sistemini yaralanma veya sakatlanmaktan koruyor. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Işık Akgöl tarafından kurulan Serotonin Mutluluk Akademisi kurulduğu günden bu yana klasik bale eğitimi almış eğitmenler tarafından Dr. Akgöl yönetiminde terapi geleneğinden gelen bir disiplini Pilates’e uyguluyorlar.

Tek başına veya grup olarak kardiyo pilates
Serotonin Mutluluk Akademisi, son olarak kardiyo pilates derslerine başladı. Reformer veya allegro adlı pilates makinalarında, ağırlıklı olarak jumping (sıçrama) ile yapılan kardiyo pilates kas gücünü artıran ve daraltan özelliklerine ek olarak nabzı yükselttiği için yağ yakıcı bir etki yapıyor. Kardiyo pilates yapacak kişinin dizlerinde önemli bir sorununun olmaması gerekiyor. Çok eğlenceli, canlı, terleten, tempolu bir çalışmadır. Yaza hazırlık ve hızlı sonuç almak için ideal...

Serotonin Mutluluk Akademisi ayrıca Türkiye’de bir ilke imza atarak reformer grup egzersizleri düzenliyor. Yani makine ile çalışmayı seven ama daha ekonomik çözüm isteyenler için 4 kişilik grup dersleri de seçenekler arasında.


Serotonin Mutluluk Akademisi
Cemil Topuzlu Cd. No:44
Çiftehavuzlar İstanbul
Tel: 0216 357 4142

www.serotonin.com.tr


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER