pudra.com 15.07.2009

Zumba çılgınlığı Çeşme sahillerinde

Vücut çalıştırmayı partiye dönüştüren Zumba çılgınlığı şimdi de Çeşme sahillerinde...

Hillside City Club, en son fitness akımlarını tanıttığı ve yurtdışından getirdiği eğitmenler eşliğinde düzenlediği ‘Hillside Masterclass’lara Zumba ile bir yenisini daha ekledi. Hillside City Club, son zamanlarda tüm dünyayı kasıp kavuran Zumba’yı, yaratıcısı, Shakira’nın koreografı Beto Perez ile ilk kez Türkiye’ye getirdi. Haziran ayı itibariyle Hillside City Club’larda uygulanmaya başlamış olan Zumba, şimdi de Babylon Alaçatı’da güneş, deniz ve dansı bir araya getiriyor.

Zumba çılgınlığı Çeşme sahillerinde

Dans-fitness çılgınlığı Zumba, ateşli Latin müziklerini egzotik dans ritimleri ve dinamik egzersiz hareketleri ile birleştirerek fit ve zinde bir görünüm sağlıyor. Son zamanarda “egzersiz dünyasının bir numarası” olarak yer alan fitness devrimi Zumba, klasik egzersizi bir kenara bırakıp, partiye katılmaya çağırıyor. Zumba’nın Amerika, İngiltere, Kanada, Çin, Tayvan, İtalya ve Portekiz’in de arasında olduğu 35’ten fazla ülkede 3 milyondan fazla bağımlısı var.

Vücut çalıştırmayı partiye dönüştüren Zumba 18 Temmuz 2009 Cumartesi günü saat 18:30’da Hillside City Club eğitmenleri eşliğinde Babylon Alaçatı’da olacak. Yolu oraya düşenlerin katılmasını tavsiye ederiz.

Babylon Alaçatı
Adres: Çark Plajı, Liman Mevkii Alaçatı-Çeşme İzmir
Tel: 0232 716 6707


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER