› 
 › 
28.08.2018

30 Ağustos Zafer Bayramı'nda gezilebilecek 6 yer

Mustafa Kemal Atatürk’ün başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz'u andığımız 30 Ağustos'ta gezilecek yerleri biletall.com ile derledik.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nda gezilebilecek 6 yer
1/13
Ulusça kutladığımız bayramlarımızdan olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, Dumlupınar'da Mustafa Kemal Atatürk’ün başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesini anmak için kutlanıyor. Ulusal birliğimizi ve paylaştığımız ortak tarihi pekiştirmek açışından önemli olan bu günleri en güzel şekilde değerlendirmek bizim elimizde. 

30 Ağustos 1922'de Dumlupınar'da Mustafa Kemal'in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz'u anmak için Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde her yıl 30 Ağustos günü kutlanan resmi, ulusal bir bayram olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda ​Türkiye'nin pek çok yerinde kutlamalar ve törenler düzenleniyor. 30 Ağustos günü saat 07.00’de başlayan törenler, saat 24.00’da son buluyor. Başkette, saat tam 12.00'da yirmi bir pare top atışı yapılan Zafer Bayramı aynı zamanda resmi tatil. Bu vesile ile sizler için biletall.com ile birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda gezilebilecek 6 yeri derledik.
POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12