› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 28.09.2014

George Clooney evlendi

Nisan ayında nişanlanan George Clooney ve Lübnan asıllı nişanlısı Amal Alamuddin tanıştıkları yerde, İtalya’da evlendiler.

Çağın en yakışıklı erkeklerinden olan Clooney’nin artık gözde bekar olmadığını kabullensek iyi olur. Nisan ayında nişanlanan George Clooney ve Lübnan asıllı nişanlısı Amal Alamuddin, dün gece İtalya'da ömür boyu mutluluk yemini ettiler. İşte düğüne dair detaylar…

george clooney amal alamuddin magazin unluler evlilik6

Venedik’te bulunan Aman Canal Grande Hotel’de evlenen çiftin düğününde kimler yok ki! Bono, Bill Murray, Cindy Crawford, Matt Damon, Emily Blunt, John Krasinski, Anna Wintour düğüne katılan isimlerden bazıları. Gizli bir törenle evlenmeyi planlayan ünlü çiftin düğününün tüm detayları hızla yayılmaya başladı bile. Clooney’nin damatlığı Armani, güzel eşinin gelinliği ise Alexander McQueen.

george clooney amal alamuddin evlendi unluler

George Clooney ve Amal Alamuddin'in aşklarını gözler önüne seren fotoğraflarına bakmak için George Clooney ve Amal Alamuddin evlendi galerimize tıklayın.Çiftin düğünün görsel haklarını Amerikan Vogue dergisine sattığı söyleniyor; davetiyelerin üzerine de “No selfie” (özçekime hayır) yazdığı haberleri de daha önce basında yer almıştı. Düğünün oldukça neşeli bir şölen havasında geçtiği ise edindiğimiz ayrıntılardan. Düğünden ilk kareleri sabırsızlıkla bekliyoruz. Çifte biz de mutluluklar diliyoruz!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2