› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 24.08.2015

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç'ın düğün fotoğrafları

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç çifti bu akşam Adile Sultan Yalısı'nda gerçekleşen düğün ile dünya evine girdiler. Düğünün detayları Pudra.com'da...

Uzun süredir birlikte olan Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç bu akşam Adile Sultan Yalısı'nda gerçekleşen muhteşem düğünleriyle evliliğe adım attılar. Şarkıcı Berkay'dan, güzel oyuncu Hande Subaşına bir çok ünlü isim çiftin düğününe katıldı. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç'ın düğününden fotoğraflar için galerimize bakabilirsiniz.
 

11.03.14 ❤ (@busraabagciii) tarafından paylaşılan bir video ()

Murat Dalkılıç Fan Club (@muratdalkilicfans) tarafından paylaşılan bir video ()Murat Dalkılıç, Merve Boluğur'u, Akaretler Maçka'daki evinden almak için sabahın erken saatlerinde aralarında şarkıcı Berkay'ın da bulunduğu arkadaş grubuyla birlikte gitti. Boluğur evden çıkana kadar Dalkılıç ve arkadaşları davullar, zurnalarla şarkılar söyleyerek gelini beklediler.
Merve çıktıktan sonra birlikte dans ederek düğün eğlencesine erkenden başlayan çiftin özel günlerinin fotoğrafları ve videoları ilk andan itibaren Instagram'da yer aldı.
 

alisan (@alisanyildiz) tarafından paylaşılan bir video ()

Sabina Baş (@sabina1903) tarafından paylaşılan bir video ()

POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2