› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 15.08.2015

Saadet Işıl Aksoy evlendi

Saadet Işıl Aksoy ve Pamir Kıraner Çubuklu 29'da görkemli bir törenle evlendi. Birçok ünlülün katıldığı muhteşem düğünden çok özel fotoğraflar Pudra.com'da.

Saadet Işıl Aksoy ve Pamir Kıraner'in düğünü

Saadet Işıl Aksoy ve Pamir Kıraner dün gece Çubuklu 29'da, ailelelerin ve yakın dostlarının katıldığı muhteşem bir düğün ile dünyaevine girdiler. Geçtiğimiz aralık ayında Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde gözlerden uzak bir şekilde evlenen güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy ile Pamir Kıraner, düğün tarihi olarak 14 Ağustos'u seçti.

Saadet Işıl Aksoy ve Pamir Kıraner'in düğününden Instagram'a yansıyan fotoğrafları görmek için tıklayın.

Saadet Işıl Aksoy ve Pamir Kırner'in yakın dostları; Ezgi Mola, Hakan Öztürk, Deniz Marşan, Lara Sayılgan, Tamer Yılmaz, Özgür Masur ve Serkan Altunorak çiftin düğünden fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı. Düğünden birçok eğlenceli ve romantik kare Instagram'da beğeni aldı.

Düğünde Asım Can Gündüz'ün 90'lı yıllara damgasını vuran şarkılarıyla davetliler eğlenceli saatler yaşadı. En büyük alkışı elbette Saadet Işıl Aksoy ve Pamir Kıraner'in ilk dansı aldı. Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Abazoğlu'nun tasarladığı gelinliği, doğal saç ve makyajıyla muhteşem görünüyordu. Düğün sonunda davetliler havuz partisiyle hem serinledi hem de eğlenceli dakikalar geçirdi. Saadet Işıl Aksoy havuz partisinde beyaz, V yakalı dar bir elbise ve sneaker ayakkabılarla fotoğraflara poz verdi.

Pudra.com olarak Saadet Işıl Aksoy ve Pamir Kıraner'ın mutluluğunun ömür boyu sürmesini diliyoruz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2