› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 02.11.2015

Ünlülerin Instagram paylaşımları (26 Ekim - 2 Kasım 2015)

Anne Hathaway'den Acun Ilıcalı'ya ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da.

Ülkemizde seçim süreci, ailesiyle birlikte eğlenceli vakit geçirenler ve yurt dışında cadılar bayramını kutlayanlar... Ünlülerin Instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğrafları bir araya getirdik.

Acun Ilıcalı'yı takım elbisesiyle gördüğümüz ender zamanlardan biri. Kendisi de bunun farkında ki fotoğrafı "Her ortam şort, terlik kaldırmıyor" notunu düşerek paylaştı.

Zorlu bir seçim sürecini geride bırakırken ünlü isimler hesaplarında paylaştıkları fotoğraflarla takipçilerini oy kullanmaya teşvik ettiler. 

Yurt dışından beğenerek takip ettiğimiz Anne Hathaway ve Alessandra Ambrosio gibi isimler cadılar bayramı kostümleriyle poz verdiler.

Konuyla ilgili diğer yazılarımız
Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2