› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 26.10.2015

Ünlülerin Instagram paylaşımları (19 Ekim - 26 Ekim 2015)

Acun Ilıcalı'dan Elçin Sangu'ya ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da.

Çalışanlar, gezenler ve çocuklarıyla vakit geçirenler... Ünlülerin Instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğrafları bir araya getirdik.

Yetenek Sizsiniz programın jüri üyeleri belli oldu. Önceki sezonlarla programdan ayrılan Ali Taran programa geri döndü. Acun Ilıcalı "Yetenek Sizsiniz'in yeni sezonu şimdi başladı" diyerek yeni ekibin fotoğraflarını paylaştı. 

Can Bonomo resim çalışmalarından oluşan ilk kişisel sergisini açtı. Dijital baskı, illüstrasyon ve yağlı boya gibi bir çok tekniğin kullandığı sergiye ilgi büyüktü. 

 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2