› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 28.09.2015

Ünlülerin Instagram paylaşımları (21 Eylül - 28 Eylül 2015)

Victoria Beckham'dan Çağatay Ulusoy'a ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da.

Ünlülerin Instagram paylaşımları

Çalışanlar, evlenenler ve ailece birlikte tatilin keyfini çıkaranlar... Ünlülerin Instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğrafları bir araya getirdik.

Selma Ergeç, Can yayınlarının sahibi Can Öz ile evlendi. Çiftin nikah şahitliğini de yapan Nur Fettahoğlu bu mutlu günü hesabına yüklediği fotoğrafla ölümsüzleştirdi.

Ece Sükan, katıldığı Milano Moda Haftası'ndan yaptığı paylaşımlarla moda tutkunlarına yön veriyor.

Tatili hala geride bırakamayan ünlülerden biri de Saadet Işıl Aksoy. Hesabında paylaştığı fotoğraflarla suya olan tutkusunu her defasında vurgılayan güzel oyuncuyu yine su altında poz verirken görüyoruz. 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız
Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2