› 
 › 
18.01.2021

So Chic'ten Sevgililer Günü'ne özel tasarımlar

Duygularınız en şık ve en değer ifadesi olacak So CHIC Sevgililer Günü Koleksiyonu, aşkın insanda yarattığı heyecandan ilham alarak tasarlandı.

Özel günlerin en gözde mücevher markası So CHIC, Sevgililer Günü’nü birbirinden şık modellerle karşılıyor. Duygulara hitap eden tasarımlar ve her tarza uyan romantik hediye seçenekleri So CHIC’te.
 
Kusursuz kesim tekniğiyle üretilen Premium Creative Koleksiyonu, So CHIC zanaatkarları tarafından aşkla ve zarafetle üretildi.
 
So Chic Premium Creative Koleksiyonu altın yüzük

Premium Creative Koleksiyonu’nda yer alan birbirinden eşsiz her parça aşkların sonsuzluğa uzanan hikayesiyle hayat buluyor. Premium Creative ışıltısıyla her ortamda bakışlar üzerinizde olacak!

So Chic Sevgililer Günü kalp kolye - gümüşSevgilinize en özel anlarınızı ölümsüzleştirecek hediye seçenekleri

Duygularınız en şık ve en değer ifadesi olacak So CHIC Sevgililer Günü Koleksiyonu, aşkın insanda yarattığı heyecandan ilham alarak tasarlandı. Sevgililer Günü’ne özel şık ve romantik çizgiler taşıyan koleksiyon parçaları trendleri yansıtan romantik ve yenilikçi çizgisiyle dikkat çekiyor.
 
So Chic ile aşkın üzerinde

 
Aşkınız kadar zamansız bir Sevgililer Günü sürprizi için So CHIC’in Alfabe Koleksiyonu’nu tercih edebilirsiniz.

So Chic Alfabe Koleksiyonu - Harf KolyeGökkuşağının renklerinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyon ile harflerin anlam yüklü dünyasını keşfedeceksiniz. İster kendinizin ister sevdiklerinizin baş harfini her an üzerinizde taşıyabilirsiniz!

Koleksiyonları incelemek için So CHIC mağazalarına uğrayabilir veya www.sochic.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2