@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 02.12.2016

Paulo Coelho'dan hayatı anlamlı kılan sözler

Paulo Coelho, hayatın anlamını aramaya karar verdiği günü Oprah Winfrey'e anlattı. Ünlü yazarın eserlerine ilham kaynağı olan bu yolculuk Pudra.com'da.

Uluslararası alanda en çok satan kitaplardan Simyacı'nın yazarı Paulo Coelho, genç bir adam olarak kendini 60'ların son zamanlarındaki karşı kültür akımının tam içinde buldu. Sanatsal olarak kendini ifade etme isteğiyle televizyon yazarı olarak çalıştı ve Brezilyalı rock yıldızı için şarkı sözleri yazdı.

Paulo daha fazlasını hayal ediyordu. Eşine dedi ki, "Christina eğlence dışında insanların hayal edebileceği her şeye sahibiz. 17,500 dolarım var. Hadi bu parayı alalım ve hayatın anlamını bulmaya çalışalım."

​Oprah Winfrey'in Paulo Coelho röportajının en ilham verici cümlelerini okumak için galeriye tıklayın.

Bu kararla birlikte çift seyahat etmeye başladı. Hristiyan hacılar tarafından yapılmış, Fransa'dan Kuzey İspanya'ya kadar süren 500 millik geleneksel bir parkur olan El Camino de Santiago'da yürüdüler. Paulo, bu yolculuğun ona ilk başarılı romanını "The Pilgrimage (Hac)", yazarken ilham verdi. Paulo Coelho hala hayatın anlamını arayan bir yazar. Oprah Winfrey'e verdiği röportajda bize ilham veren tespitler ve cümleler bulduk. Pudra.com okurlarıyla bu ilham veren cümleleri paylaşmak istedik.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2