28.07.2020

Paul Emery artık online terapi ile Türkiye'de

Kuantum Duygusal ve Fiziksel Terapisinin (QEPR) yaratıcısı Paul Emery, Richmond Nua Wellness-Spa aracılığıyla online terapilere başladı.

İZLE: KUANTUM KOÇLUĞU NEDİR?👇 

Geliştirdiği Kuantum Duygusal ve Fiziksel Terapisi (QEPR) ile ismini duyuran, Hollywood oyuncuları ve Kraliyet Ailesi'nden de danışanları bulunan Paul Emery, Richmond Nua Wellness - Spa aracılığıyla mesafeli/online danışmanlık vermeye başladı.

Her yıl Richmond Nua Wellness – Spa’nın davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Paul Emery, Kuantum Duygusal ve Fiziksel Terapisi ile beyninizde sakladığınız engelleri kaldırmak ve kendinizi özgürleştirerek hayatınızı dilediğiniz gibi yaşamak için yapmayı istediğiniz şeylerin çok daha fazlasını bambaşka yollarla yapma cesareti vermeyi amaçlıyor. 

Paul Emery ile 1 saatlik online QEPR terapisinin amaçlarının başında stres, kaygı, travmaya bağlı sorunlarınızdan ve hayatınızı olumsuz etkileyen tüm faktörlerden kurtulmak geliyor. Böylece yaşamınızı bir adım daha ileriye taşıyacak güce sahip olabiliyorsunuz. 

Vücuttaki belirli güçlü akupunktur noktalarına parmak uçları ile hafifçe vurarak uygulanan terapiyle, olumsuz etkiler yaratan duygulardan 1 saat gibi bir sürede kurtulmanız amaçlanıyor.

Kuantum Duygusal ve Fiziksel Terapisi online olur mu?

Hollywood starlarından, kraliyet ailesine kadar birçok kişinin hayatına dokunan ünlü terapist Paul Emery, onlinle Kuantum Duygusal ve Fiziksel Terapisi seansında en etkili temel teknikleri her an, her yerde kendinize uygulamayı öğretiyor.

Kuantum Duygusal ve Fiziksel Terapi (QEPR) nedir?
  • Vücudun reaksiyonlarını ve belli düşüncelere karşı oluşmuş negatif duyguları yok etmek üzerine geliştirilmiştir.
  • Psikolojinin gelişmiş bir formudur
  • Bu terapi yönteminde belli güçlü akupunktur noktalarına hafifçe vurarak (tapping) uygulanır.
  • Bu noktaların duygulardan arınmada etkili bölgeler olduğu kanıtlanmıştır.

Kaç seans QEPR terapisi almanız gerekir?

QEPR yöntemi genellikle bir, bazen iki seans sürer. İnsanın kendi kendini güçlendirmesinde çok etkili olan bu yöntem ve teknikler, öğrenildikten sonra evde uygulanarak stresten arınmak için hayat boyu kullanılabilir.

*Paul Emery ile online terapi için online randevu, seans ücreti bilgisi ve detaylı bilgi için 0264 582 21 00 numarasını arayabilir, www.richmondnua.com adresinden bilgi alabilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2