@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 02.03.2011

Tutkuyu geri getirme stratejileri

Hayatın rutinine takılıp gitmek, ilişkinizde bir şeyleri eksiltmeye başladıysa tehlike çanları çalıyor demektir. Öyleyse tutkunun fitilini ateşleme zamanı...

Tutkuyu geri getirme stratejileri iliski tutku ask 1
1/12
Hemen hemen bütün çiftler, ilişkilerinde, tutkularının sonsuza dek süreceği beklentisi içinde olur. İlişkinin başlarında oldukça neşeli ve eğlencelidir hayat. Birbirini tanımak, birlikte dışarı çıkmak, küçük maceralara adım atmak, beraber sıra dışı bir şeyler yapmak çok heyecan vericidir.

Zamanla çiftler yemek, temizlik yapmak, market alışverişine çıkmak, çocuk yetiştirmek gibi hayatın rutinleriyle meşgul olmaya başlarlar. Vakitlerini öncelikli olarak birbirlerine ayırdıkları günler yavaş yavaş geride kalır. Diğer uğraşlar ilişkinin yönetimini ele geçirir ve çiftler tutkuyu canlı tutacak şeyleri unuturlar.

Üçüncü çoğul şahısla anlatıyor olmamız bizim de bu hikayenin uzağında kaldığımız anlamına gelmez. Ne yazık ki hepimizin hayatının gerçeği, ilişkide gitgide tutkunun azalması. Oysa tutkuyu yaşatmak için çaba sarf etmek ve sihri hayatta tutmak gerekir. Çünkü kendiliğinden olmaz hiçbir şey.

İşte size, tutkunun ateşini harlatmak için Pudra.com’dan birkaç strateji...
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2