@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 04.12.2015

Astrolog Dinçer Güner'den 2016 yıllık koç burcu yorumu

Koçlar yeni yılda yeteneklerini ön plana çıkarabilirler. Astrolog Dinçer Güner ve Naz Bayatlı, 2016'da Koç Burcu'nu nelerin beklediğini yazdı.

Koçlar bu yıl kişisel gelişim ve olgunlaşma konularını hayatlarına yeni bir bakış açısı ve daha fazla ruhsallık katmak için eğitimler alarak, akademik çalışmalar yaparak, yabancılarla ilişkiler kurarak, yeni kültürlere açılarak, ticari fikirleri hayata geçirerek ve yurt dışı seyahatler yaparak yaşayabilirler. Basın, yayın, reklam ve promosyon konularında çalışmalar yapabilir, fikirlerini, amaçlarını ve hedeflerini geniş kitlelere ulaştırmak için medya araçlarını kullanarak tanıtım yapabilirler. Koçlar bu yıl hukuki konularda, devlet daireleri ile ilgili resmi işlerde, acentalarla ve eğitim kurumlarını kapsayan alanlarda girişimleri olacaksa başvurularında kapsamlı, gerçekçi ve detaylara önem vererek davranmalılar. Özgürlüklerinizi ve kişisel sınırlarınızı korumak, hak ve eşitlik konusu ön planda olacak.

Dincer Güner'den 2016 Koç Burcu Yorumu

Şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter bu yıl günlük hayatınızı, sağlığınızı, iş ve çalışma ortamınızı temsil eden alanda 9 Eylül’e kadar yer alacak. İş hayatınızda yeteneklerinizi kullanmak, yeteneklerinizi geliştirmek, yeni bir iş kurmak veya işe girmek adına şans ve fırsatlarınız olacaktır. Sağlığınıza daha fazla eğilmek ve özen göstermek isteyebilirsiniz, rejim veya diyet yapmak, bedeninize bakmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek, beslenme düzeninizi daha doğal ve sağlıklı kılmak için Jüpiter’in iyicil etkisinden yararlanabilirsiniz. Jüpiter 9 Eylül’den sonra ilişkiler, evlilik, ortaklıklar ve sosyal ilişkiler alanınıza geçiş yapacak. Bekar Koçlar evlilik yapmak konusunda şanslı olacaklar. Hayatınıza sizi mutlu edecek biri girebilir veya var olan ilişkinizde ciddi bir beraberlik adımı atabilirsiniz. Evli Koçlar ise evliliklerinde daha fazla mutluluk yakalamak fırsatı elde edecekler, ilişkilerde denge kurmak ve karşılıklı özveride bulunmak adına bağlarını güçlendirecekler. Yeni iş ortaklıkları kurmak, kariyerde ilerlemek ve sosyal çevrelerini genişletmek için verimli bir döneme geçiş yapıyorlar.

Koç Burcu'nun yönetici gezegeni Mars'ın yıllık hareketleri sizin için önemli bir gösterge. Mars, 2016 Ocak-şubat aylarında eş ve aile ile sahip olduğunuz ortak para paylaşımınızı, ortaklarla bütçenizi, kredi, borçlar, vergi, sigorta ve miras konularını temsil eden alanda yer alacak. Bu iki ay, para kaynaklarınızı dengelemek için stratejik ve akılcı bir planlama yapmak adına çaba gösterebilirsiniz. Kredi almak, borçlarınızı kapatmak, müşterilerden gelen parayı artırmak için çaba gösterebilirsiniz. Bu dönemde ilişkilerde daha cazip ve çekici olma fırsatınız var, istediğiniz kişiyi etkilemek bakımından avantajlısınız. Mars, mart ayından itibaren eylül sonuna kadar uzun bir süre Yay Burcu'nda kalacak ve sizin uzaklarla ilişkiler, seyahatler, yabancılarla iletişim, akademik çalışmalar, eğitimler, zihinsel konular, hukuki işler, basın-yayın, tanıtım, reklam ve medya konularını içeren alanınızda kalacak. Tüm bu konular çerçevesinde daha enerjik, hızlı ve hedefe odaklı bir bakış açısıyla hareket edebileceksiniz. Mars’ın geri harekette kalacağı 18 Nisan-29 Haziran döneminde daha dikkatli ve özenli olmalısınız, planlanmamış, üzerinde düşünülmemiş adımlarla risk almaktan kaçınmalısınız. 2016 Nisan-mayıs aylarında uzak yolculuklarda seyahat planlamanızı çok iyi yapın, programda ertelenme, gecikme ve değişiklikler yer alabilir. Eğitimlere başlayacaksanız veya hukuki bir süreç başlatacaksanız, bilgi ve verileri doğru edindiğinize emin olun. Sağlam bir temel oluşturmak için sorun soruşturun ve uzman görüşlere başvurun. Yabancılarla iş yapacaksanız mali konularda sıkı bir bütçe yapın ve finansal portreyi net çıkartın, kural ve yönetmeliklere uygun iş yapın. 28 Mayıs-29 Haziran 2016 döneminde kredi alma ve ödeme, borç kapatma konularında sıkıntı yaşamanız mümkün. Gelirlerinizi korumaya alın. Temmuz 2016'da gelirler, yatırımlar ve ortak harcamalarda daha rahat ilerleyebilirsiniz. Ağustos 2016'da özellikle 15 Ağustos tarihinden itibaren ay sonuna kadar tartışmalardan, ani kararlardan, hızlı hareket etmekten uzak durun, spor ve kas gücü gerektiren çalışmalarda ekstra dikkatli, trafikte ve araç kullanırken özenli olmaya gayret edin. Eylül sonundan kasım ayına kadar Mars kariyer alanınızda yer alacak, kariyer konularında güçlü ve planlı hareket etmek kolay olacak. Çok çalışabilirsiniz ancak emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Kasım-aralık aylarında Mars arkadaşlıklar, grup çalışmaları ve gelecek planları evinizde yer alacak. Bu süreçte dostlarınızla daha fazla iletişim ve faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Fikir tartışmaları yapabilirsiniz ve görüşlerinizi paylaşmak önem kazanıyor. Topluluklarla ve arkadaşlarla birlikte gerçekleştireceğiniz gelecek projeleri için beyin fırtınası yapmak mümkün.


2016 yılının Güneş ve Ay Tutulmaları'nın Koç Burcu'na etkileri

2016 yılının Güneş ve Ay Tutulmaları mart ve eylül aylarında yer alacak. Mart ayındaki Güneş Tutulması 9 Mart’ta Balık Burcu'nda gerçekleşecek. Enerji seviyeniz düşebilir, kendinizle baş başa kalmak, ruhunuzu dinlendirmek isteyebilirsiniz. Spiritüel konularla ilgilenebilir, sağlığınızı, enerjinizi ve biyo ritminizi dengeleyecek çalışmalara yönelebilirsiniz. Günlük hayat düzeninizde ve işinizi ilgilendiren görevleri yaparken elinizde olmayan nedenlerden ötürü stresli durumlar ortaya çıkabilir. Streslerle başa çıkmak daha zor gelebilir. 23 Mart’ta yer alacak Ay tutulması Terazi Burcu'nda ve sizin evlilik, ilişkiler, ortaklıklar alanınızda olacak. Bu dönemde hayatınızda ilişkilerde duygusal paylaşım, huzur bulmak, özveride bulunmak, dengeli bir ilişki kurmak, sosyal bağlarda samimiyet, candanlık ve medeni tavırlarla ilişkileri yürütmek önem kazanacak. İlişkilerde dengeli davranamazsanız, stresli duygusal krizler yaşanabilir. Bu dönemde eşle, ortaklıklarla, partnerle ilişkilerde ciddi kararlar almanızı gerektiren durumlar ortaya çıkabilir.

Eylül ayında yer alacak Güneş Tutulması 1 Eylül’de Başak Burcu'nda gerçekleşecek. İş ve çalışma ortamınızda olacak bu tutulma size yeni iş olanakları getirebilir. Var olan işinizde emeğinizin takdir edilmesini bekleyebilirsiniz. Yetenekleriniz ile öne çıkmak için çaba gösterdiğiniz bir dönem olacak, sağlığınıza daha fazla özen göstereceğiniz kararlar alabilirsiniz. 16 Eylül’de gerçekleşecek Ay Tutulması Balık Burcu'nda yer alacak. İç dünyanızı mercek altına alacak bu tutulma sürecinde oldukça romantik, spiritüel konularla, rüyalar ve sezgilerle haşır neşir olabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmek önemli, sanatçı yanınızı harekete geçirebilirsiniz, bilinçaltını ortaya çıkaran çalışmalar yapabilirsiniz. Hayatınızda bu dönemde hayır diyemediğiniz, kendinizden, zamanınızdan fedakarlık etmek durumunda olduğunuz günlük hayat düzeni ve iş ortamını içeren temalar yer alabilir.
 

2016 yılında Koç Burcu'nun aşk hayatı

Bu yıl aşkta, ilişkilerde, evlilik hayatında şanslı olduğunuz dönem 13 Temmuz-6 Ağustos ile 31 Ağustos-23 Eylül tarihleri arasında. Daha fazla sosyal, dışa dönük, eğlenceli ve hayattan zevk alabileceğiniz günler olacak.

21 Şubat-17 Mart tarihlerinde aşk, estetik, güzellikler, ilişkiler gezegeni Venüs burcunuzda yer alacak. İmajınızı ve görünümünüzü değiştirmek için fırsat bulacağınız günlerdir. Çekici, beğenilen dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. İlişkilerde başarılı enerjik girişken ve sosyal ortamlarda aranılan biri olmak için şansınız var.
 

2016 yılında Koç Burcu'nun para ve kariyeri

Para konularında 18 Mart -11 Nisan tarihlerinde Venüs para evinizi ziyaret edecek bu dönemde isterseniz gelirleri artırmak ve birikim yapmak için uygun. Güzelliğe, estetik konulara, alışverişe ve zevklerinize daha fazla harcama yapabilirsiniz.
 

2016 yılında Merkür Retro'sunun Koç Burcu'na etkileri

Bu yıl Merkür 5-25 Ocak 2016 tarihlerinde arkadaşlıklar evinizde geri gidecek, eski arkadaşlarla vakit geçirmek, haber almak mümkün. Arkadaşlarla iletişiminizde yanlış anlaşılmalara sebebiyet verecek durumlarla karşılaşmamak için sözlere dikkat etmek gerekebilir. 27 Nisan-23 Mayıs tarihlerinde para evinizde geri gidecek Merkür sebebiyle para transferlerinde, sözleşmelerde, alışverişlerde sıkıntılı durumlar yer alabilir. Paranıza, cüzdanınıza, kredi kartlarınıza ve değerli eşyalarınıza sahip çıkın. 30 Ağustos-23 Eylül tarihlerinde iş ve çalışma alanınızda geri gideceği için iş konularında temkinli ve planlı davranmaya dikkat edin. Bu dönemde iş başvuruları veya görüşmeleri kesin sonuçlara varmayabilir. Sabredip geri hareket bitene kadar bekleyebilirsiniz. Sağlığınıza, yediğinize içtiğinize midenize ve sindirim sisteminize özen gösterecek şekilde beslenmeniz akıllıca olur.
 
Dinçer Güner & Naz Bayatlı


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER