Pudra.com 04.05.2012

Avon'dan Anneler Günü'nde mamografi taraması hediye

"Meme Kanseri ile Mücadele Projesi" ile 15 yıldır kapsamlı ve uzun soluklu kurumsal sosyal sorumluluk kampanyası sürdüren Avon Türkiye, Anneler Günü’ne özel düzenleyeceği yarışma ile 75 kişiye ücretsiz mamografi taraması hediye ediyor.

"Meme Kanseri ile Mücadele Projesi" kapsamında dünya çapında pek çok etkinlik ve projeye imza atan Avon, projelerine anlamlı bir yarışma ile devam ediyor.

Avon'dan Anneler Günü'nde mamografi taraması hediye

10 Mayıs Perşembe
günü Avonmemekanseri.com sitesinde meme kanseri hakkında sorulacak üç soru ile başlayacak olan yarışma, 12 Mayıs Anneler Günü'nde son bulacak.

Anneler Günü’ne özel tasarlanan yarışma sonucunda, sorulan 3 soruya da doğru cevap veren ilk 75 kişi, Anneler Günü’nde Acıbadem Mobil Sağlık işbirliğiyle, Acıbadem Hastanesi ya da yaşadığı ile en yakın anlaşmalı özel hastanelerde ücretsiz mamografi taraması yaptırma hakkı kazanacak.

İster kendinize, ister sevdiğiniz kadınlara
Annenize, eşinize, teyzenize, halanıza ya da bizzat kendinize yaşamın ne kadar değerli olduğunu, mutluluğun kendimize ve çevremizdekilere özen göstermekle eşdeğer olduğunu hatırlatmak için 10 Mayıs-12 Mayıs tarihleri arasında Avonmemekanseri.com sitesine girip soruları yanıtlamayı unutmayın.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER