@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 30.10.2012

Popo şekillendirme hareketleri

Kim istemez Jennifer Lopez poposuna sahip olmayı? Bunun için özel egzersiz hareketlerini düzenli olarak uygulamak gerekiyor. İşte, spor eğitmenlerinin Pudra.com'a açıkladıkları 3 özel popo ve kalça egzersizi...

Popo şekillendirme hareketleri popo 2
2/6
“Bu hareketler günlük aktivitelerimizde yeterli güce sahip olmamızı sağlar. Bununla birlikte yana, öne ve arkaya adım atarak gerçekleştirdiğimiz egzersizler pek çok kas grubunun çalışmasına etki eder. Haftada en az 2 gün yapılması gereken bu egzersizler, kalça kaslarının gücünü artırmakta çok faydalıdır.

Önce temel kalça güçlendirme egzersizleri ile başlanmalıdır. Bir süre bu temel hareketleri yaptıktan sonra gelişmiş kalça hareketleri ile egzersize devam edilebilir. Tabii kalça hareketlerinden önce bisiklet ve koşubandı gibi kardiyo egzersizlerini 15-20 dakika yapmakta fayda vardır. Çünkü egzersizlere başlamadan önce hem sakatlık riskini önlemek hem de adaleyi ısındırıp performansı artırmak için kardiyo gereklidir. Bununla birlikte kalça gücü geliştikçe egzersizlerin saysısında artış gerekecek ve gelişmiş kalça hareketleri eklenecektir.”
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2