@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 30.10.2012

Popo şekillendirme hareketleri

Kim istemez Jennifer Lopez poposuna sahip olmayı? Bunun için özel egzersiz hareketlerini düzenli olarak uygulamak gerekiyor. İşte, spor eğitmenlerinin Pudra.com'a açıkladıkları 3 özel popo ve kalça egzersizi...

Popo şekillendirme hareketleri popo kalca selulit 1
1/6
Kimi zaman kıyafetlerinizi, kalçalarınızdaki fazlalıkları kamufle edecek şekilde satın almak zorunda kalmış olabilirsiniz. Zaten kilo problemi yaşayanların vücudunda şikayetçi olduğu bölgelerin başında göbek ile birlikte kalçalar geliyor. Çünkü kalça bölgesinde yağ dokusu daha fazla ve kan dolaşımı daha yavaş. Bununla birlikte kaslar da çok daha yumuşak ve gevşemeye yatkın.

Kalça bölgesindeki şikayetler yalnızca genişlikle sınırlı değil. Gevşek, sarkık kalçalar da bu bölgenin en büyük problemlerinden. Geniş, sarkık kalçaların en etkili çözümü ise şüphesiz egzersiz yapmak.

Sports International'dan Fitness Eğitmeni Oktay Sağnak ve Pilates Eğitmeni Aslı Sözen özellikle çömelme hareketlerinin kalça ve popo için birebir olduğunu ifade ediyorlar ve Pudra.com okuyucuları için önerdikleri egzersiz hareketleriyle ilgili şu açıklamayı yapıyorlar:
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2