Pudra.com 08.05.2014

Shakira'ın fit vücudunun sırları

Dümdüz bir karın ve fit bir vücut için Shakira'nın nasıl beslendiğine ve egzersiz programına bir göz atalım.

"İç sağlığınıza özen göstermek bence kişisel mutluluğun anahtarı ve benim için iyi hissettiğimi göstermenin en iyi yolu dansın gücünü kullanmak” diyen Shakira dümdüz bir karna ve fit bir vücuda sahip. Peki Shakira bu fit vücut için nasıl bir beslenme programı uyguluyor? Hangi egzersizleri yapıyor. Gelin Shakira'dan dinleyelim:

Shakira'ın fit vücudunun sırları

Önce mutlu olun: Kişisel mutluluğun sırrı vücut sağlığına gösterdiğimiz özenden geçiyor. Egzersiz yapan, dans eden, doğru beslenen ve sağlığına özen gösteren insanların iç sağlığı dış görünüşlerine de yansıyor. Bu nedenle hareketli bir yaşamı doğru beslenmeyle desteklemek, bedensel ve fiziksel mutluluk için çok önemli.

İyi bir sindirim sistemi: Düz bir karın ve fit bir vücudun olmazsa olmazlarının başında sağlıklı beslenme ve sağlıklı sindirim sistemi geliyor. Bunun için günlük öğünlerimize mutlaka yoğurt, ceviz, badem, tam tahıllı gıdalar, yulaf kepeği, keten tohumu ve zencefil gibi yiyecekleri dahil etmek gerekiyor.

Sağlıklı probiyotikler: Probiyotikler sindirim sistemimizin düzenlenmesine destek oluyor. Probiyotikler düzenli tüketilmeye başlandığında karında şişkinliği, kabızlığı ve sindirim sorunlarının önlenmesine yardımcı oluyor.

Egzersiz yapın: Yürüyüş, spor veya dansı yaşam biçimi haline getirmemizde fayda var. Vücudumuzun alabileceği en iyi şekli alması için egzersiz ve özellikle dans çok etkili.

Dans edin: Spor yapmaya üşeniyorsanız evde sevdiğiniz müzikler eşliğinde haftada 3-4 dört kere içinizden geldiği gibi dans etmeyi deneyin.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER