› 
 › 
12.02.2020

Simple'dan Aslı Bekiroğlu ile İyi Kalpli Ol çağrısı

Simple, Daily Skin Detox'un global reklam yüzü Aslı Bekiroğlu, Psikolog Zeynep Selvili Çarmıklı ve Cansu Dengey ile "iyi kalpli ol" çağrısında bulundu.

Simple'ın global marka yüzü olan Aslı Bekiroğlu, geçtiğimiz günlerde büyük bir siber zorbalığa uğradı. Aslı Bekiroğlu ile çektiği reklam kampanyası devam eden Simple, aynı hafta içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan lansmanını erteleyerek Aslı Bekiroğlu'nun yanında olmuştu. Ardından Simple, 11 Şubat Salı günü Soho House'ta gerçekleştirdiği basın toplantısında ürün lansmanını geri plana alarak, marka temsilcileri Psikolog Zeynep Selvili Çarmıklı, Cansu Dengey ve Aslı Bekiroğlu ile ile siber zorba olma ve "iyi kalpli ol" çağrısında bulundu. Basının ve marka temsilcilerinin desteği ile nezaket, iyilik, saygı gibi kavramların üzerinde duruldu; Aslı Bekiroğlu, bu süreçte onun yanında olan, siber zorbalığa karşı duran herkese teşekkürlerini sundu. 

İyi kalpli cilt bakım markası Simple, markanın yeni serisi Daily Skin Detox'un global reklam yüzü Aslı Bekiroğlu, influencer Cansu Dengey ve Uzman Psikolog Zeynep Selvili Çarmıklı ile birlikte kamuoyuna #İyiKalpliOl çağrısı yaptı. #İyiKalpliOl çağrısına, davete katılan Aslı Kızmaz, Enis Arıkan, İrem Derici ve Kalben gibi ünlü isimlerden de destek geldi.
 
Enis Arıkan, Kalben, İrem Derici
Fotoğraf (soldan sağa): Enis Arıkan, Kalben, İrem Derici


#İyiKalpliOl Çağrısı

Simple, markanın yeni serisi Daily Skin Detox'un global reklam yüzü Aslı Bekiroğlu, influencer Cansu Dengey ve Uzman Psikolog Zeynep Selvili Çarmıklı ile birlikte kamuoyuna #İyiKalpliOl çağrısı yaptı. #İyiKalpliOl çağrısına, davete katılan Aslı Kızmaz, Enis Arıkan, İrem Derici ve Kalben gibi ünlü isimlerden de destek geldi. #İyiKalpliOl çağrısı, dijital ortamda da ses getirecek bir kampanya ile devam edecek

Cilde, hayvanlara ve doğaya nazik olma felsefesine sahip cilt bakım markası Simple, nezaketini bir adım öteye taşıyarak topluma #İyiKalpliOl çağrısı yaptı. Sadece cilde değil; içinde yaşadığımız gezegene ve gezegeni paylaştığımız tüm canlılara karşı iyi kalpli bir yaklaşım benimseyen Simple, #İyiKalpliOl çağrısı ile toplumsal bir sorumluluk üstlendi.

#İyiKalpliOl çağrısı ile Simple, insanları hem birbirlerine karşı nazik olmaya hem de dünyada ve Türkiye’de gittikçe artan siber zorbalığa karşı insani bir tavır almaya davet ediyor. Simple’ın bir manifesto ile ilan ettiği #İyiKalpliOl çağrısına, markanın yeni serisi Daily Skin Detox’un global reklam yüzü Aslı Bekiroğlu, influencer Cansu Dengey, Uzman Psikolog Zeynep Selvili Çarmıklı ve davete katılan pek çok ünlü isim de ortak oldu.
 
Uzman Psikolog Zeynep Selvili Çarmıklı, Aslı Bekiroğlu, Influencer Cansu Dengey, Unilever Güzellik ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Marka Müdürü Özge Acarbay
Fotoğraf (soldan sağa): Uzman Psikolog Zeynep Selvili Çarmıklı, Oyuncu Aslı Bekiroğlu, Influencer Cansu Dengey, Unilever Güzellik ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Marka Müdürü Özge Acarbay


Unilever Güzellik ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Marka Müdürü Özge Acarbay: “Simple olarak cilde, hayvanlara ve doğaya gösterdiğimiz nezaketi en yakınımızdan başlayarak hiç tanımadığımız kişilere de göstermemiz gerektiğine inanıyor ve ülkemizde gittikçe yaygınlaşan siber zorbalığa karşı ‘iyilik’ zemini üzerinden kamuoyunu yüreklendirmek istiyoruz. Bugüne kadar hem Türkiye’de hem globalde benimsediğimiz iyi kalpli yaklaşımı, #İyiKalpliOl çağrısı yaparak topluma yayma sorumluluğunu üstlenmek istedik. Bundan sonraki günlerde bu çağrımızı dijitalde büyük bir kampanya ile devam ettireceğiz.

Marka olarak web sitemizde #iyiKalpliOl temalı bir manifesto yayınladık. Sosyal medyada yapılan her türlü yargılama, kötü söz ve hakarete #İyiKalpliOl cevabı vererek, kamuoyunu yüreklendirmek istiyoruz. Herkes, sosyal medyadaki yargılamalara #İyiKalpliOl cevabını vererek bu çağrının bir parçası olursa ne mutlu bize. Diğer yandan herkesin dahil olup destekleyebileceği bir Instagram filtresi de tasarlıyoruz. Amacımız, toplumsal bir pozitivizme aracı olmak çünkü iyiliğin bulaşıcı olduğuna inanıyoruz.”

Aslı BekiroğluSimple Daily Skin Detox Serisi Global reklam Yüzü Aslı Bekiroğlu: 

“Geçtiğimiz günlerde yaşadığım durum, kocaman bir desteğe dönüştü. Bu desteğin, bundan sonrası için kötü niyetli çabaları durdurabileceğine, benim yaşadığımı başkalarının yaşamaması için bir dönüm noktası olabileceğine inanıyorum. Tam da bu nedenle global yüzü olduğum Simple ve burada bulunan herkesle birlikte toplumu iyi kalpli olmaya davet etmenin çok anlamlı olduğunu düşünüyorum.

İyi kalpliliğe ve nezakete bir gün herkesin ihtiyacı olabilir, toplum olarak kalbimizde iyi olanı keşfetmemiz gerekiyor.”Cansu DengeySimple Marka Elçisi ve Influencer Cansu Dengey:

“İnsanlar sosyal medyada çok acımasız olabiliyor. Burada kastettiğim eleştiri değil; kötü niyetli olan saldırılar, yargılamalar, hakaretler... İnsanlar, normalde karşınızda olsalar söyleyemeyeceği şeyleri klavye ya da telefon tuşu ile çok kolay söyleyebiliyor. Siber zorbalığı bu kadar mümkün, kolay ve yaygın kılan da bu sanırım! Ve insanları zorbalıktan geri tutacak, düşünmeye sevk edecek tek şey de içimizdeki iyi olanla yaşamayı seçmek.

Hepimiz insanız. İçinde olduğumuz, karşılık vermediğimiz ya da görmezden geldiğimiz o kötülük bir gün herhangi birimizi vurabilir. O sebeple birbirimizi iyi kalpli olmaya davet etmek çok kıymetli. Bu çağrının bir parçası olduğum için çok mutluyum.”

Zeynep Selvili ÇarmıklıSimple Marka Elçisi ve Uzman Psikolog Zeynep Selvili Çarmıklı: 

“Sosyal medya diğer insanlarla aramızdaki bağı güçlendirmek için harika bir araç. Fakat ne yazık ki bazen ekranın diğer tarafında tıpkı bizim gibi mutlu olmak, sevilmek isteyen, mücadele veren bir insan olduğunu unutabiliyoruz.

Siber zorbalığın panzehiri empati ve şefkat. Umutla söyleyebilirim ki her ikisi de öğretilebilir, öğrenebilir beceriler. Dilerim #İyiKalpliOl çağrımız öncelikle kendimizle kurduğumuz ilişkiyi değerlendirmemize fırsat olur. Neden: Çünkü kendi acılarına karşı duyarlı olan insanlar başkalarının acılarına karşı da duyarlı oluyor; acının varlığında kendisine şefkatli davranan insanlar başkalarına da şefkatle yaklaşıyor. Kendimize karşı nazik olduğumuzda, diğerlerine karşı da kendimizi unutmadan ve yıpratmadan, doğal olarak nazik olabiliyoruz.”

İlgili haberlerimiz: Simple iyi kalpli cilt bakım ürünleri incelemesi
İyi kalpli cilt bakım anlayışına sahip İngiliz yüz bakım markası Simple'ı Pudra.com olarak derinlemesine inceleyip, öneri ve yorumlarımızı yazdık.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2