› 
 › 
01.08.2016

Ünlülerin Instagram paylaşımları (25 Temmuz - 1 Ağustos 2016)

Gisele Bündchen'dan Burcu Biricik'e ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

Yoğun bir haftayı geride bıraktık. Ünlülerin Instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğrafları görmeye ne dersiniz? Bakalım bu hafta neler paylaşmışlar?

Hayat Şarkısı dizisinin Hülyası, Burcu Biricik reklamcı sevgilisi Emre Yetkin'le evlendi. Genç çiftin düğün töreni oldukça eğlenceli geçti.

Medcezir dizisinden sonra arkadaşlıkla hala devam eden Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü ve Meriç Aral bol bol TBT fotoğraflarını paylaşarak eski günlerini andılar. 

Barış Arduç tatilin keyfini çıkaran ünlülerden. Yakışıklı oyuncu imajını değiştirerek sakal bıraktığı halini takipçileriyle paylaştı. Fotoğraf kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. 


Konuyla ilgili diğer yazılarımız Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı?
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2