› 
 › 
14.11.2016

Ünlülerin Instagram paylaşımları (7 Kasım - 14 Kasım 2016)

Kadir Doğulu'dan Mine Tugay'e ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

Ünlülerin Instagram hesaplarında yaptıkları paylaşımları bir araya getirdik. Bakalım bu hafta neler yapmışlar?

Hafta sonu gerçekleşen Vodafone İstanbul Maratonu'nda binlerce insan iyilik peşinde koştu. Herkes için önemli olan bu koşuya ünlüler arasında da pek çok isim katıldı. Genç şarkıcı Atiye; "Birazdan start veriliyor, burda heyecan dorukta!" notuyla koşuda yer aldığını takipçilerine duyurdu.

Hafta sonunun bir diğer önemli etkinliği de bu yıl 43.’sü düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri oldu. Geceye katılan davetliler kırmızı halıda şıklıklarıyla göz doldurdu. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'dan, İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu çiftine kadar katılan davetliler yoğun ilgi gördü.

Konuyla ilgili diğer yazılarımız 
Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı?
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2