› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 17.10.2016

Ünlülerin Instagram paylaşımları (10 Ekim - 17 Ekim 2016)

Hande Erçel'den Tom Hiddleston 'a ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

Ünlülerin Instagram hesaplarında yaptıkları paylaşımları bir araya getirdik. Bakalım bu hafta neler yapmışlar?

Dikkat çekici güzelliği ve yüksek enerjisiyle dikkatleri üzerine çeken Hande Erçel, bir kozmetik markasının yeni yüzü oldu. Reklam kampanyası için ilk kez saçlarını boyatan Erçel, yeni görünümünü takipçileriyle paylaştı.

Uzun bir sürenin ardından sosyal medya hesabını daha aktif kullanmaya başlayan Demet Kutluay, kızı ve yeğeni ile yoga pozu verdi. 

Sempatik tavırlarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip genç şarkıcı Murat Boz, bir kez daha ne kadar eğlenceli olduğunu kanıtladı. Dinozor kafatasının önünde eğilerek çektiği fotoğraf kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. 


Konuyla ilgili diğer yazılarımız
Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı?
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2