› 
 › 
19.09.2016

Ünlülerin Instagram paylaşımları (12 Eylül 19 Eylül 2016)

Atiye'den Murat Dalkılıç'a ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

Eğlenceli ve dolu dolu geçen bayram tatilini arkamızda bıraktık. Bakalım ünlüler bu hafta Instagram hesaplarında neler paylaşmışlar?

Geçtiğimiz hafta Cuma günü acılı bir haberle sarsıldık. Türk filmlerinin selvi boylu çapkını, Hababam Sınıfı'nın Ferit'i, Yol'un Seyit'i ve daha niceleri. Kariyerine 111 film ve 4 dizi sığdıran usta oyuncu hafta sonu ışıklara uğurlandı. Neredeyse tüm ünlüler Tarık Akan'ın vefatının üzüntüsünü paylaştı.
 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız

Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı?
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2