› 
 › 
24.10.2016

Ünlülerin Instagram paylaşımları (17 Ekim - 24 Ekim 2016)

Çağatay Ulusoy'dan Bensu Soral'e ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

Ünlülerin Instagram hesaplarında yaptıkları paylaşımları bir araya getirdik. Bakalım bu hafta neler yapmışlar?

Hafta sonu Cem Yılmaz'ın Instagram hesabına yüklediği fotoğraf olay oldu. Yeni aldığı lüks otomobilin üzerine "taksi" tabelası koyan komedyenin paylaştığı fotoğraf haftanın en çok konuşulanları arasına girdi. 

Bir süre önce ayrılık haberlerini duyduğumuz Pelin Öztekin ve Kıvanç Arslan barışma kararı alarak takipçilerini sevindirmişti. Pelin Öztekin önceki gün sevgilisiyle olan fotoğrafını "bana sen lazımsın" notuyla paylaşarak ilişkilerinin yolunda gittiğini gösterdi.


Konuyla ilgili diğer yazılarımız Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı?
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12