› 
 › 
25.07.2016

Ünlülerin Instagram paylaşımları (18 Temmuz - 25 Temmuz 2016)

Amber Rose'dan Murat Boz'a ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

Yoğun bir haftayı geride bıraktık. Ünlülerin Instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğrafları görmeye ne dersiniz? Bakalım bu hafta neler paylaşmışlar?

Gülben Ergen yeni bir farkındalığa daha imza attı. Sanatçı, Manisa Soma'da down sendromlu Yasemin Erarslan'ı ve kızlarının hayalini gerçekleştirmek için damatsız düğün yapan ailesini ziyaret etti. Yasemin ile birlikte poz verdi.

Ünlüler sosyal medya hesaplarından bayraklarla fotoğraf çektirerek paylaştı.


Konuyla ilgili diğer yazılarımız  Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı? 
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları  Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri  
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...
Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri 
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2