› 
 › 
03.10.2016

Ünlülerin Instagram paylaşımları (26 Eylül-3 Ekim 2016)

Chris Hemsworth'dan Hazal Kaya'ya ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

Renkli ve eğlenceli geçen yaz dönemini geride bıraktık. Ünlüler artık setlere ve konserlere geri döndü. Bakalım bu hafta Instagram hesaplarında neler paylaşmışlar?

Tatlı İntikam dizisiyle yeniden ekranlara dönen İlker Kızmaz baba oldu. Oyuncu baba olma sevincini takipçileriyle paylaştı.

Uzun süredir gözlerden uzak olan Hazal Kaya, sevgilisi Ali Atay ile çekilen fotoğrafını "İyi ki benim sevgilim" notuyla yayınladı.


Konuyla ilgili diğer yazılarımız ​ Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı?
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2