› 
 › 
31.10.2016

Ünlülerin Instagram paylaşımları (24 Ekim - 31 Ekim 2016)

Alessandra Ambrosio'dan Farah Zeynep Abdullah'a ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

Ünlülerin Instagram hesaplarında yaptıkları paylaşımları bir araya getirdik. Bakalım bu hafta neler yapmışlar?


Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini, senaristliğini ve başrol oyunculuğunu üstlendiği, "Ekşi Elmalar" filminin galası gerçekleşti. Galaya pek çok ünlü isim katıldı. Şükran Ovalı, Songül Öden ve Farah Zeynep Abdullah şıklıklarıyla geceye damga vurdu.

Hollywood dünyasının ünlü isimleri Cadılar Bayramı için özel olarak hazırlandı. Brezilyalı güzel Alessandra Ambrosio, derin yırtmaçlı elbisesi ve kırmızı saçlarıyla seksi karakter Jessica Rabbit oldu. Kourtney Kardashian, gotik ve karanlık havaya sahip olan Corpse Bride (Ölü Gelin) kılığına girdi. Diğer isimlerin hangi kostümlerini giydiğini görmek için galeriye tıklayın. 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız 
Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı?
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12