› 
 › 
05.09.2016

Ünlülerin Instagram paylaşımları (29 Ağustos - 5 Eylül 2016)

Sertab Erener'den Kadir Doğulu'ya ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

"Bana tatmadığım hisleri yaşattığın,beni büyüttüğün ve her saniye yanımda olduğun için sana binlerce kere teşekkür! Lütfum,akıl hocam,sevgilim..iyiki hayatımdasın!iyiki doğmuşsun!! Birlikte nice güzel yaşlara..seni çok seviyorum!"

Sonbahar geldi... Eylül ayına girmemizle beraber tatiller bitti. Ünlüler çalışma hayatlarına geri döndü. Bakalım bu hafta Instagram hesaplarında neler paylaşmışlar?

Televizyon, yeni dizilerin başlamasıyla hareketlendi. Bunlardan biride genç oyuncu kadrosuyla dikkat çeken "Arkadaşlar İyidir" adlı dizi oldu. Genç oyunculardan oluşan ekipte, uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönüş yapan Emre Karayel dikkat çekiyor.

Sertab Erener, plak mutluluğunu takipçileriyle paylaştı. "Kırık Kalpler" albümünü artık plak olarak da alabileceğimizi duyurdu.
 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız

​Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı?
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2