› 
 › 
09.05.2016

Ünlülerin Instagram paylaşımları (2 - 9 Mayıs 2016)

Atiye'den Murat Boz'a ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

Davetler, konserler ve set halleri... Ünlülerin Instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğrafları bir araya getirdik. Bakalım bu hafta onların dünyasında neler olmuş.

Hafta sonu Anneler Günü'ydü. Bu özel günde anne olanlar ve annesiyle birlikte vakit geçiren ünlüler duygu yüklü mesajlarla fotoğraflarını paylaştılar. 

Güzel şarkıcı Atiye prova öncesi ne kadar eğlendiğini selfie yaparak takipçileriyle paylaştı.

Yüklediği fotoğraflarda kızının yüzünü hiç paylaşmayan Meryem Uzerli geleneğini bozdu. "Happy mother day." notuyla kızıyla birlikte çektiği fotoğrafını yükledi.

Konuyla ilgili diğer yazılarımız
Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı? 
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları 
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri  
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri 
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2