› 
 › 
27.06.2016

Ünlülerin Instagram paylaşımları (20 Haziran - 27 Haziran 2016)

Hande Erçel'den Barış Arduç'a ünlüler bu hafta nerede, ne yaptılar? Ünlülerin son Instagram paylaşımları Pudra.com'da

Yazın gelmesiyle bazı diziler sezon finaline gitti. Oyuncular ise veda pozlarından sonra tatil fotoğraflarını paylaşmaya başladılar. Bakalım bu hafta neler paylaşmışlar?

Serenay Sarıkaya, geride bıraktığımız haftalarda sosyal medya hesaplarından "mutluveumutlu" etiketiyle mezuniyet fotoğrafını paylaşmış ve fanlarından da sınıf arkadaşlarıyla birlikte çektirdikleri yaratıcı fotoğraflarını paylaşmalarını istemişti. Kazanan gruba sürpriz yaparak onlarla birlikte mezuniyet kutlamalarına katıldı. 

Kiralık Aşk dizisine sonradan dahil olan genç oyuncu Melisa Şenolsun, sezon finalinden sonra diziden ayrıldığını duyurdu. 

Burcu Kara, teyze olmanın sevincini yaşadı. Yeğeni Güneş'in doğum anı ve kutlamalarını sevenleriyle paylaştı. 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız 
Instagram fenomeni neden sosyal medyayı bıraktı? 
Sosyal medya hakkındaki bilinmeyen gerçekleri açıklayan 18 yaşındaki Instagram fenomeni Essena O'Neill genç kızlara önemli mesajlar veriyor.

Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları 
Ünlü yıldızların Instagram hesaplarını severek takip ediyoruz. Peki ya ünlülerin Instagram'da yaptıkları ilk paylaşımları merak ediyor musunuz? Serenay Sarıkaya'dan Cara Delevingne'e ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Pudra.com'da.

Instagram fotoğraflarının gerçek halleri  
Sosyal medya da insanlar görmek istedikleri şeyleri daha çok paylaşır oldu. Instagram'ın yanıltıcı paylaşımlarına gelin hep beraber bakalım...

Sosyal medyanın en yakışıklı erkekleri 
Instagram hesaplarıyla binlerce kişi tarafından takip edilen, beğenilen ve fotoğraflarıyla kendilerine hayran bırakan sosyal medyanın yakışıklılarını derledik. Takip etmek serbest!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2